10.12.2022

Další nový soupeř pokořen, béčko vyhrálo v Příbrami

Poprvé v nové lize změřila síly Kobra také s týmem HK Příbram 99. Utkání mělo pouze jednoho rozhodčího, 11 hráčů v poli u domácího celku a 14 u hostujícího. Gólový účet otevřel již ve třetí minutě Matyáš Hrubý, o necelé 4 minuty později přidal i branku vítěznou. Na tříbrankový rozdíl ještě v téže třetině zvyšoval Robert Lacina. Ve druhé části nejprve snížili příbramští, víc puků ale Václav Mouček za svá záda nepustil. Braničtí ale skórovali nadále. V přesilové hře se prosadil Tomáš Gron, krátce po něm pálil úspěšně Jakub Mužík. V závěrečné periodě ještě zvyšoval Petr Zemánek a na konečný stav korigoval skóre Mužík.

14. kolo, 10.12.2022 v 17:15

HK Příbram 99

1:7

(0:3, 1:2, 0:2)

Branky a nahrávky: 22. Staňo (Bílik) - 3. Hrubý (Frič), 7. Hrubý (Sovík), 13. Lacina (Gron), 26. Gron (Sovík), 30. Mužík (Šubrt, Svoboda), 45. Zemánek (Zmeškal), 47. Mužík (Zemánek). Rozhodčí: Lukšan. Vyloučení: 3:0. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 28. Průběh utkání: 0:3, 1:3, 1:7.

HK Příbram 99: Froňka - Valta (A), Buchta, Veverka, Bílik, Štofa - Sirotek, Staňo, Stoklasa, Dallas (C), Karnoš (A), Pištělák

HC Kobra Praha: Mouček - Procházka, Svoboda, Frič - Mužík, Šálek, Lacina, Gron (C), Michalů, Sovík, Zmeškal D., Šubrt, Zemánek, Veselský, Hrubý