06.01.2023

Série vítězství je minulostí, junioři padli na Hvězdě po nájezdech

Tadeáš Podolka

Před tímto utkáním zvládli junioři zvítězit patnáctkrát za sebou. Tuto fantastickou bilanci ale ukončila v pražském derby Hvězda, která svěřence Milana Vrzala porazila 4:3 po samostatných nájezdech. Přitom braničtí hokejisté dvakrát v zápase vedli, domácí ale pokaždé odpověděli a v dovednostní disciplíně ukázali lepší techniku. Tým z Prahy 6 tak s největší pravděpodobností ovládne 2. skupinu středočeské Regionální ligy a půjde do nadstavby z nejvýhodnější pozice.

25. kolo, 06.01.2023 v 20:00

HC Hvězda Praha

4:3sn

(1:1, 0:1, 2:1 - 0:0)

Branky a nahrávky: 9. Ivanovic (Náhončík), 41. Srb (Pírs, Jurak), 49. Štefko (Náhončík, Adam), rozh. náj. Jurak – 9. Odehnal (Ismuchambetov, Kulinič), 32. Odehnal (Kulinič), 49. Trnka (Kulinič, Odehnal). Rozhodčí: Výborný — Lužný, Ptáček. Vyloučení: 4:1. Využití: Bez využití. V oslabení: 0:0. Diváci: 61. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 2:2, 2:3, 3:3, 4:3.

HC Hvězda Praha: Hrabák — Kratochvíl, Hulej, Adam, Richtr, Kubas — V. Frank, Jurak, Pírs, M. Frank, Roule, Jaroš, Srb, Topol, Ivanovic, Náhončík, Štefko.

HC Kobra Praha: Peyerl — Kulinič, Ismuchambetov, Šesták, Šaklejn, Seidler, Palát — Odehnal, Birjukov, Trnka, R. Rejna, Svoboda, Nápravník, Judiak, M. Rejna.