08.10.2022

Ani zápas s Děčínem nevyšel, Kobry schytaly další porážku

Hostující, které se aktuálně potýkají s marodkou, vstoupily do utkání proti svému loňskému druholigovému soupeři dobře. Ve 12. minutě se dostaly do vedení brankou Veroniky Jurčíkové. Děčín ale ještě dokázal v téže třetině vyrovnat. Ve druhé části snižovala na 3:2 Regina Tesařová a Kobra ještě živila naději na body. Pak už ale úřadovaly pouze domácí, které svým soupeřkám nastřílely celkem dvanáct branek.

5. kolo, 08.10.2022 v 12:30

HC Děčín

12:2

(1:1, 7:1, 4:0)

Branky a nahrávky: 16. Kroftová (Lejčíková), 26. Forejtová (Aulická), 29. Lejčíková, 30. Gebauer, 31. Forejtová (Aulická), 32. Gebauer, 33. Forejtová, 39. Lejčíková (Hueberová), 46. Schrollová, 54. Forejtová, 56. Forejtová (Hrdá, Rocheltová), 60. Forejtová (Vacková) - 12. Jurčíková (Kotyrová), 30. Tesařová (Prošková). Rozhodčí: Janda - Hruška, Čamra. Vyloučení: 0:3, navíc Kučerová (KOB) 5 + OK za vražení na hrazení. Využití: 3:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 62. Střely na branku: 37:17. Průběh utkání: 0:1, 3:1, 3:2, 12:2.

HC Děčín: Prchalová - Aulická, Kroftová, Gebauer, Hnídková - Rocheltová, Vacková, Timoftejová, Klabanová, Schrollová, Lejčíková, Hueberová (A), Pohl, Forejtová (C), Hrdá

HC Kobra Praha: Soukupová - Kučerová, Kocourková, Broďáková (C) - Jurčíková, Tesařová (A), Zemánková (A), Kalašová, Kotyrová, Hrivňáková, Prošková, Zvěřinová