25.02.2022

Béčko nestačilo ani podruhé na Hvězdu, zahraje si o bronz se Smíchovem

Odvetné semifinálové utkání začalo lépe pro domácí. Již ve druhé minutě se prosadil nejlepší týmový střelec Matyáš Hrubý. Hvězda ale našla odpověď, dokonce ještě v téže třetině otočila na 1:4. Druhou branku přidal Kobře ve třetí části Petr Zemánek, který korigoval na 2:5. Poslední slovo měli ale hosté a soupeři se tak rozešli za stavu 2:6 a celkem 2:0 na zápasy pro Hvězdu. Kobra však ještě nekončí, zahraje si o třetí místo se Smíchovem.

SF2, 25.02.2022 v 19:45

HC Hvězda Praha

2:6

(1:4, 0:1, 1:1)

Branky a nahrávky: 2. Hrubý (Sovík, Procházka), 46. Zemánek (Gron, Maciboba) - 8. Hlaváč (Klečka, Šonský), 12. Nacházel (Láska), 18. Chvála (Veverka, Hlaváč), 18. Čmejla (Procházka, Velas), 38. Klečka (Veverka, Hlaváč), 49. Klepáček (Slavík, Nacházel). Rozhodčí: Výborný - Hradil, Jurak. Vyloučení: 8:5, navíc Křepelka 5+OK za napadení. Využití: 0:3. V oslabení: 0:0. Diváci: 28. Průběh utkání: 1:0, 1:5, 2:5, 2:6.

HC Kobra Praha: Mouček (41. Remeš) - Procházka, Sládek, Zmeškal O., Skalík, Křepelka, Maciboba (A) - Šubrt, Tichý, Zmeškal D., Vencl, Hrubý, Šálek, Zemánek, Sovík, Ksandr, Mucha, Gron (C), Brázda

HC Hvězda Praha: Maličkay - Herna, Grim, Chvála, Chládek, Šonský - Hradil, Procházka, Hlaváč, Slavík, Láska (A), Velas, Čmejla, Veverka, Nacházel, Klečka (C), Klepáček