15.01.2022

Béčko prohrálo nejtěsnějším rozdílem, nestačilo na Hvězdu

O pouhou branku prohrála Kobra s Hvězdou. Jde tak o letošní nejtěsnější výsledek s tímto soupeřem. V utkání dokonce domácí vedli. Nejprve ve 13. minutě vyrovnal v oslabení Jan Brázda, ve druhé třetině poslal do vedení tým z Braníku Matyáš Hrubý. Ale hosté dokázali dvěma brankami otočit a odvézt si tak výhru 3:2.

16. kolo, 15.01.2022 v 20:30

HC Hvězda Praha

2:3

(1:1, 1:1, 0:1)

Branky a nahrávky: 13. Brázda, 26. Hrubý (Sovík) – 2. Slavata (Vošahlík, Veverka), 39. Veverka (Slavata, Šonský), 43. Hlaváč (Chvála, Chládek). Rozhodčí: Výborný — Lužný, Kubas. Vyloučení: 3:3. Využití: 0:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 27. Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:3.

HC Kobra Praha: Mouček — Svoboda, Zmeškal O., Maciboba (A), Skalík — Hrubý, Brázda, Sovík, Slanina, Ksandr, Vencl, Janča, Šálek, Gron (C), Šubrt, Michalů, Tůma, Tichý, Zmeškal D., Zemánek.

HC Hvězda Praha: Vokatý — Chvála, Chládek, Vošahlík, Šonský, Erbrt, Herna, Grim — Veverka, Slavata, Hlaváč, Čmejla, Nacházel, Cvikl, Klečka (C), Velas (A), Procházka.