15.10.2022

Béčko si připsalo další výhru, Neratovicím dalo sedm branek

Kobra přivítala v rámci šestého kola na led Neratovických Buldoků. Vedení se ujala v 9. minutě po brance Davida Sovíka, v další minutě ale domácí dvěma brankami otočili. Ještě v téže části však srovnal Filip Svoboda. Pak se béčku podařilo dostat do úniku. Nejprve na 2:3 zvýšil Richard Mucha, o necelou minutu později pálil přesně Robert Lacina. Ve třetí části zvyšoval na tříbrankový rozdíl Mucha, domácí poté začali utkání dramatizovat. Nejprve snížili 3:5, Kobra ale opět uskočila, zásluhou Tomáše Grona. Poslední snížení přišlo v 57. minutě. Neratovice dostaly navíc dvě minuty před koncem utkání možnost přesilovky a zkusily tak hru bez gólmana, ta jim ale nevyšla a na konečné skóre pečetil do prázdné klece Robert Lacina. V utkání byli bodově nejvíce vidět Lacina (2+1), Sovík (1+2) a Matyáš Hrubý (0+2). Poslední dva jmenovaní se tak drží na čele tabulky týmové produktivity s jedenácti body. Ve skupině jsou braničtí na třetím místě za TNP a Letňany a s příjemným náskokem na čtvrté Buldoky.

6. kolo, 15.10.2022 v 19:00

HC Buldoci Neratovice

4:7

(2:2, 0:2, 2:3)

Branky a nahrávky: 10. Pokora (Volf), 10. Mahel, 54. Volf (Pokora, Veselý), 57. Pek (Prejza, Šimek) - 9. Sovík (Hrubý), 20. Svoboda (Frič, Sovík), 26. Mucha (Hrubý, Sovík), 27. Lacina (Maciboba), 46. Mucha (Hrubý, Svoboda), 55. Gron (Lacina), 60. Lacina. Rozhodčí: Maxa, Kašák. Vyloučení: 3:6. Využití: 1:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 120. Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:5, 3:5, 3:6, 4:6, 4:7.

HC Buldoci Neratovice: Kresta - Vorobjev, Makovský, Šimek (A), Horevaj, Pařík - Veselý, Pokora, Prejza (A), Cvhojka, Pek (C), Štukheil, Mahel, Davídek, Taliján, Volf

HC Kobra Praha: Mouček - Svoboda, Maciboba (A), Zmeškal O., Kastner, Frič, Procházka - Hrubý, Sládek, Mucha, Zemánek, Gron (C), Lacina (A), Sovík, Tůma, Michalů