18.09.2021

Béčko v úvodním utkání nestačilo na Hvězdu

Sezóna začala i branickému béčku. Úvodní utkání sehrála Kobra na ledě Hvězdy. Již v šesté minutě otevřel skóre Jan Klečka. Kobra se dokázala prosadit pouze ve třetí třetině, na 1:3 z pohledu hostů snižoval Jan Ksandr. Loňský kapitán juniorky se tak zapsal mezi střelce ve svém debutu za branickou zálohu. Ke konci utkání ještě zvýšili své vedení domácí a zpečetili tak svou výhru. Kromě Ksandra si první start připsali také obránci Jan Skalík a David Křepelka. Po roční štaci v Sokolu Solopisky se vrátil Mansúr Káninský.

1. kolo, 18.09.2021 v 18:50

HC Hvězda Praha

5:1

(1:0, 2:0, 2:1)

Branky a nahrávky: 6. Klečka (Nacházel, Hradil), 32. Čmejla (Velas, Čadek), 40. Procházka (Čmejla), 57. Klepáček (Slavík, Fuks), 58. Velas (Procházka) - 44. Ksandr (Sovík). Rozhodčí: Výborný - Flegl, Mihalová. Vyloučení: 4:5. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 89. Průběh utkání: 3:0, 3:1, 5:1.

HC Hvězda Praha: Vokatý - Křížek, Čadek, Grim, Chvála, Chládek, Searle - Velas, Hlaváč, Fuks (C), Veverka, Klečka (A), Hradil, Láska, Procházka, Čmejla, Nacházel, Slavík, Klepáček

HC Kobra Praha: Mouček - Maciboba (A), Skalík, Svoboda, Kastner, Křepelka - Král, Lacina (A), Káninský, Tůma, Sovík, Ksandr, Tichý, Zemánek, Gron (C), Mužík, Vencl, Šubrt, Šálek