21.09.2019

Béčko ve svém úvodním zápase vynulovalo Hvězdu

Šimon Sýkora

První soutěžní utkání zvládli hráči béčka Kobry na výbornou. Utkání plné vyloučení vyhráli jasně 4:0. První a vítěznou trefu vstřelil Jakub Mužík. Stejný hráč vsítil i branku druhou, navrch přidal asistenci k brance Tomáše Grona. Poslední brankou pečetil stav Robert Sovík. V brance si svou premiéru odbyl Václav Mouček, loni ještě chytající za áčko. Premiéra to byla znamenitá, připsal si nejen výhru, zároveň i první vychytanou nulu.

1. kolo, 21.09.2019 v 18:45

HC Hvězda Praha

Branky a nahrávky: 26. Mužík (Gron, Kohel), 38. Mužík (Sládek, Zmeškal), 46. Gron (Mužík, Urban), 55. Sovík (Gron). Rozhodčí: Hrdlička - Vajda, Svoboda. Vyloučení: 9:10. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0.

HC Hvězda Praha: Vokatý - Klement, Krivokapič, Chvála, Křížek, Erbrt, Chládek - Josefus, Veverka, Klečka, Nacházel T., Láska, Čmejla, Nacházel L., Veselý, Klouda, Slavík

HC Kobra Praha: Mouček - Kohel, Maciboba, Sládek, Zmeškal, Procházka, Svoboda - Král, Sovík, Michalů, Malovický, Urban, Gron, Mužík