12.12.2021

Béčku se opět nedařilo, na brankáře Vozdeckého nevyzrálo

Šimon Sýkora

Ani v posledním utkání roku nezlomila branická záloha smolnou sérii. Poprvé v sezóně nedokázala vstřelit svému soupeři ani branku. Na první gól diváci čekali do poloviny zápasu, Václava Moučka překonal Jakub Mařík. Na finálních 2:0 zvyšoval osm minut před koncem utkání Daniel Procházka.

13. kolo, 12.12.2021 v 17:15

HC Berounští Medvědi

Branky a nahrávky: 34. Mařík (Moška), 53. Procházka (Matoušek). Rozhodčí: Noga - Karda, Čajan. Vyloučení: 9:6. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 32.

HC Berounští Medvědi: Vozdecký - Vacek, Pína, Vokurka, Drda - Taliján, Vetoshev, Gebhart (C), Matoušek, Moška, Hampl, Procházka, Halman, Nejepsa, Liška, Mařík

HC Kobra Praha: Mouček - Maciboba (A), Sládek, Svoboda, Skalík - Král, Sovík, Tůma, Michalů, Tichý, Zemánek, Gron (C), Brázda, Vencl, Šubrt