23.11.2019

Dorostenci uzavřeli první část vysokou prohrou v Litvínově

Úvodní fáze nejvyšší dorostenecké soutěže je minulostí, svěřenci Milana Vrzala v posledním kole zavítali na půdu silného Litvínova. Domácí sice šli v desáté minutě do vedení, Kobra ale krátce nato brankami Matěj Půlpána a Marka Rejny otočila stav a přibližně dvě minuty vedla. Potom ovšem chemici vzali věci do svých rukou a postupně si vypracovali vysoký náskok 9:2, přičemž na konečných 9:3 upravil padesát sekund před koncem Procházka. Braničtí tak první část zakončili na osmém místě a nyní je čekají náročné boje o udržení.

18. kolo, 23.11.2019 v 12:15

HC VERVA Litvínov

9:3

(2:2, 3:0, 4:1)

Branky a nahrávky: 10. Slavík (Hocelík), 15. Brouček (Slavík, Werner), 30. Šprynar (Adámek), 32. Brouček (Slavík), 36. Adámek (Špaček), 44. Krocker (Brouček, Slavík), 48. Iljuk (Postl, Beran), 53. Brouček (Slavík, Krocker), 58. Slavík (Kuchař) – 12. Půlpán (Nápravník O.), 13. Rejna, 60. Procházka (Král, Bauer). Rozhodčí: Místecký – Holada, Kába. Vyloučení: 5:3, navíc Dej (LIT) 10 min. OT. Využití: 1:1. Diváci: 104. Střely na branku: 38:29. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 9:2, 9:3.

HC VERVA Litvínov: Herkommer – Kuchař, Filip, Hocelík, Werner, Kadár (A), Hora (A), Hynek – Špaček, Postl, Slavík (C), Beran, Adámek, Kočárek, Iljuk, Krocker, Šprynar, Dej, Brouček.

HC Kobra Praha: Peyerl – Jiráček, Nápravník A., Bucek (A), Šesták, Kalajev, Frydrich – Král (C), Nápravník O., Půlpán, Halfar, Procházka, Strnad, Rejna, Svoboda, Bauer.