I druhý zápas v Sedlčanech vyšel, béčko postupuje do semifinále!

Šimon Sýkora

Kobra postupuje bez ztráty bodu. Po prvním divokém utkání, které vyhrála 9:1, zvítězila ve druhém těsným dvoubrankovým rozdílem. Ač byli braničtí papírově domácím celkem, hrálo se i tentokrát v Sedlčanech, jelikož nebyl k dispozici volný termín na pražském ledě. Již ve třetí minutě se prosadil David Šálek, krátce po polovině utkání se trefil Dominik Zmeškal. Nulu vychytala jednička Václav Mouček. V semifinále by měla Kobra narazit na Příbram B. S ní se letos utkala jednou a vyhrála 5:2. První utkání by mělo proběhnout již v sobotu od 20:30 na domácím ledě, odveta v Příbrami je pak v plánu o den později.

Čtvrtfinále - 2. záp, 28.02.2023 v 18:30

TJ Tatran Sedlčany

Branky a nahrávky: 3. Šálek (Král, Sovík), 34. Zmeškal (Sovík). Rozhodčí: Čajan - Pokorný, Jelínek. Vyloučení: 14:9. Bez využití.

HC Kobra Praha: Mouček - Svoboda, Procházka, Maciboba, Frič - Mucha, Šubrt, Sovík, Mužík, Gron, Hrubý, Zemánek, Zmeškal D., Michalů, Lacina, Šálek, Král

TJ Tatran Sedlčany: Dudek - Pohan, Švagr, Spilka T., Vild, Macháč, Mašek, Chwastek, Šebek - Bém, Zavadil, Náprstek, Černý, Pospíšil, Pinkas, Spilka O., Petržílka