29.09.2019

I v druhém domácí zápase ženy uspěly, Jonsdorf přehrály 3:1

Hráčky Kobry napravily zaváhání v Jičíně a dokázaly opět vyhrát za tři body, v každé třetině daly jednu branku. Tu první si připsala kapitánka Silvie Benešová. Po třech minutách druhé části se prosadila Karolína Skořepová, její branka se nakonec ukázala jako vítězná. Téměř přesně v polovině utkání domácí přišly o Terezu Hrdou, která nešťastně dopadla na zem po srážce u mantinelu. Těsně před koncem periody přišlo snížení hostů po brance Celine Breite. Ani ne minutu po zahájení třetí třetiny se prosadila Sofie Broďákova v oslabení a pečetila tak konečný stav.

4. kolo, 29.09.2019 v 12:15

ESC Jonsdorf

3:1

(1:0, 1:1, 1:0)

Branky a nahrávky: 8. Benešová S. (Tesařová), 24. Skořepová (Broďáková), 41. Broďáková (Benešová S.) - 40. Breite (Petrementová). Rozhodčí: Hlinka - Kubas, Král. Vyloučení: 1:3. Využití: 0:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 22. Střely na branku: 39:27. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 3:1.

HC Kobra Praha: Soukupová - Broďáková - Nebeská, Řezníčková, Václavíková (A), Kocourková, Benešová D., Maříková, Skořepová, Prošková, Knoppová, Kalašová, Hrdá, Tesařová, Benešová S. (C), Cvrkalová

ESC Jonsdorf: Cahlová - Marsel, Karim, Steudtner (C) - Breite (A), Petrementová, Schupp, Künstner, Gebauer (A), Mertinke, Polke