14.10.2022

Juniorka přetlačila v těsném zápase Slaný, všechny branky padly ve třetí třetině

Tadeáš Podolka

Kobří mladíci si po dvou porážkách v řadě spravili chuť. K obratu nejprve zavelel brankou na 1:1 Viktor Procházka, pak se přidali Michail Kulinič a Ondřej Šesták. Pražané nasázeli Slanému tři branky. Středočeši pouze korigovali v 56. minutě trefou Jana Dolejšího na konečných 3:2.

1. kolo, 14.10.2022 v 18:45

HK Lev Slaný

Branky a nahrávky: 44. Procházka (Svoboda), 51. Kulinič (Ismuchambetov), 55. Šesták (Svoboda) – 36. Borkovec (Kožíšek), 56. Dolejší (Burda). Rozhodčí: Hodač - Kučera, Hradil. Vyloučení: 6:5. Využití: 1:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 42. Průběh utkání: 0:1, 3:1, 3:2.

HC Kobra Praha: M. Peyerl — A. Nácovský, O. Šesták, I. Shaklein, D. Palát, M. Kulinič, D. Šeba — I. Biryukov, J. Vrba, O. Holec, R. Rejna, D. Pejčev, K. Judiak, J. Svoboda, V. Procházka, M. Rejna, S. Ismuchambetov.

HK Lev Slaný: R. Fridrich — J. Šimáček, T. Čadek, V. Kazatel, D. Kohlíček, O. Maxa, D. Rajniš, J. Kopelent — D. Kožíšek, M. Šmahel, T. Vašák, J. Schejbal, M. Havel, J. Dolejší, L. Černý, P. Burda, M. Borkovec.