27.11.2021

Kobry Lovosicím opět nedovolily ani branku

Branické ženy ukazují, že hrají ve velké pohodě. I ve druhém vzájemném utkání s Lovosicemi nepovolily soupeřkám ani branku, zvítězily tentokrát 9:0. Na takto vysoký výsledek to ale ze začátku nevypadalo. První gól vstřelila v 6. minutě Veronika Tomasová, to bylo ale v první třetině vše. Zkraje druhé třetiny se trefila Alexandra Kalašová. O šest minut později zvyšovala na 3:0 a následovala série slepených branek. Postupně slavily Alice Hrivňáková, Anežka Maříková, v oslabení dokonala hattrick Kalašová. V poslední třetině ještě pečetily výhru Mariana Šatrová, Miriama Matyašovská a Markéta Zvěřinová. Poslední jmenovaná byla nejproduktivnější hráčkou večera, připsala si k jedné brance ještě čtyři asistence. Domácí zvítězily i bez tří velkých opor: Proškové, Václavíkové a Kocourkové.

10. kolo, 27.11.2021 v 17:15

HC Lovosice

9:0

(1:0, 5:0, 3:0)

Branky a nahrávky: 6. Tomasová (Zvěřinová, Maříková), 23. Kalašová (Hrivňáková, Zvěřinová), 29. Kalašová (Zvěřinová, Jandová), 32. Hrivňáková (Kalašová, Zvěřinová), 34. Maříková (Tesařová, Broďáková), 38. Kalašová (Hrivňáková), 45. Šatrová (Broďáková, Matyašovská), 49. Matyašovská (Tesařová, Šatrová), 51. Zvěřinová (Broďáková, Maříková). Rozhodčí: Červenka - Hlinka, Jurak. Vyloučení: 5:5. Využití: 0:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 48. Střely na branku: 29:26.

HC Kobra Praha: Soukupová J. (40. Voříšková) - Čtvrtníčková, Cvrkalová (C), Jandová, Mihálová, Broďáková (A), Tomasová - Tesařová (A), Maříková, Matyašovská, Šatrová, Čermáková, Hrivňáková, Žďánská, Zvěřinová, Kalašová, Musilová

HC Lovosice: Zalabáková - Soukupová L., Beznosková N., Satranová, Vozárová (C) - Kančiová (A), Doubková, Beznosková A., Fryčová, Beděrková, Nademlejnská, Vnoučková