11.03.2023

Kobry nestačily v těsném zápase na Liberec

Šimon Sýkora

V dohrávce odloženého utkání vkročily lépe hostující hráčky, ale zkraje druhé třetiny srovnávala na 1:1 Ivana Machatková a dala tak svému celku naději. Liberec dokázal odskočit na dvoubrankový rozdíl, ale v závěru utkání se prosadila Veronika Jurčíková a domácí tak byly opět ve hře. Závěrečný tlak jim ale nevyšel, chvíli to skoušely i bez brankářky, naopak hráčky Liberce ale v poslední minutě pečetily na konečný stav 2:4. Kobry své soupeřky přestřílely vysoko 38:24, na první body v sezóně to ale nestačilo.

18. kolo, 11.03.2023 v 12:15

Bílí Tygři Liberec

2:4

(0:1, 1:1, 1:2)

Branky a nahrávky: 22. Machatková, 55. Jurčíková (Machatková) - 7. Hornická (Raselová), 34. Hornická (Raselová), 52. Vimmerová (Hornická), 60. Hornická (Svatošová, Steudtner). Rozhodčí: Král - Volkán, Půlpán. Vyloučení: 2:3. Využití: 0:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 16. Střely na branku: 38:24. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:3, 2:3, 2:4.

HC Kobra Praha: Soukupová - Broďáková, Kocourková, Jandová - Cvrkalová (C), Řezníčková, Tesařová (A), Hrivňáková, Jurčíková, Machatková, Šatrová, Čermáková, Prošková, Zemánková (A)

Bílí Tygři Liberec: Sisrová - Forbelská, Vimmerová (A), Steudtner - Adamcová, Ježková, Hornická, Raselová (C), Svatošová, Korečková, Řezková, Žáková, Pyrchalová, Skalská, Urbánková