24.09.2022

První domácí zápas nevyšel, Kobry se proti Roudnici neprosadily

Šimon Sýkora

Ve druhém kole přivítaly branické ženy na svém ledě Roudnici. Soupeřky ukázaly, proč patří několik let do první ligy a domácím nedaly prakticky šanci. Jediná branka Kobry byl vlastním gólem Roudnice, byl připsán Elišce Cvrkalové. Roudnice vyhrála na branky 12:1, na střely pak celkem 77:9. Nejvíce v utkání zářila Natále Kušinová, získala celkem 6 bodů (4+2). Svůj premiérový zápas za Kobru odehrála Veronika Jurčíková, která hrála naposledy za HC ESA, Tereza Kučerová, dříve Kladno, Tarja Procházková, hrající v žákovských kategoriích Kobry a Kateřina Kotyrová. Další utkání je na programu ve státní svátek v Berouně.

2. kolo, 24.09.2022 v 17:00

HC Roudnice nad Labem

Branky a nahrávky: 21. Cvrkalová - 2. Kušinová (Vltavská), 5. Vltavská (Ulbrichtová, Beránková), 10. Panešová (Beránková),10. Čížková (Kušinová), 15. Malá (Kušinová), 18. Ulbrichtová (Malá), 27. Beránková (Ulbrichtová), 29. Kušinová (Horáková), 42. Kušinová (Panešová), 46. Ulbrichtová, 55. Kušinová (Malá), 57. Bergerová K. (Horáková). Rozhodčí: Zedníková - Nosek, Sabol. Vyloučení: 5:1. Využití: 0:3. V oslabení: 0:0. Diváci: 26. Střely na branku: 9:77. Průběh utkání: 0:6, 1:6, 1:12.

HC Kobra Praha: Soukupová (22. Voříšková) - Procházková, Cvrkalová (C), Czerweková, Kocourková, Broďáková, Jandová - Tesařová (A), Kalašová, Jůzková, Prošková, Jurčíková, Machatková, Nebeská, Kučerová, Zemánková (A), Zvěřinová, Kotyrová, Maříková

HC Roudnice nad Labem: Bergerová N. - Mertová (A), Panešová, Bergerová K., Beránková, Horáková - Louthanová, Malá (C), Čížková, Ulbrichtová, Kušinová, Vltavská