27.11.2021

První výhra s Příbramí! Sochůrek s čistým kontem

Velmi cenné vítězství. Jen tak by se dal stručně charakterizovat další zápas Kobry, ve kterém zvládla poprvé v sezóně porazit příbramský Baník, a to 3:0. Braničtí se díky tomu dokázali bodově na svého soka dotáhnout, v tabulce se navíc dostali na druhé místo, a to právě na úkor Příbrami.

19. kolo, 27.11.2021 v 17:00

HC Baník Příbram

0:3

(0:0, 0:1, 0:2)

Branky a nahrávky: 25. Heldák (Janda), 49. Havrda (Bříška), 55. Bříška. Rozhodčí: Šperl - Štěpánek, Maňák. Vyloučení: 2:5. Využití: 0:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 320. Průběh utkání: 0:3.

HC Baník Příbram: Jiroušek - Havlín, Macháček, Jelínek, Malý, Saňa, Kutlák, Zdeněk - Tlačil, Chlouba, Bečvář, Seniov, Rohlík (A), Kolouch, Pinkas, Josefus (C), Panna (A), Káník, Gengel, Furch.

HC Kobra Praha: Sochůrek - Holý, Pelant, Šteiner (A), Ryzák, Knesl, Janda - Tondr, Zídek, Šťastný, Janča, Hrubý, Heldák, Novák, Bříška (C), Petrák, Havrda, Mucha.