04.02.2023

Silný start, ale těsný výsledek. Béčko porazilo Cvočkaře

Kobra na svém ledě přivítala posledního soupeře, se kterým se letos ještě neutkala. Do utkání vstoupila lépe, třemi brankami v první třetině. První se prosadil Jan Král, po něm navyšovali Jakub Mužík a Jan Šubrt. První polovinu utkání byl Václav Mouček nepřekonaný, pak se ale začali prosazovat i hosté. Nejprve v rozmezí 32 sekund snížili na 3:2. Na to zareagoval v přesilovce Mužík, domácí opět uskočili na dvoubrankový rozdíl. O minutu později ale opět Hořovice snížily. Poslední branku Kobry vstřelil opět Mužík, který tak zkompletoval hattrick. V 58. minutě ještě dokázali hosté opět snížit, ale další branka již nepadla, ani po odvolání brankáře Cvočkařů. Béčko tak dokázalo získat tři body a už je čekají pouze dvě utkání - s TNP a na ledě Zlonic.

20. kolo, 04.02.2023 v 19:30

HC Cvočkaři Hořovice

5:4

(3:0, 1:3, 1:1)

Branky a nahrávky: 4. Král (Sovík), 7. Mužík (Šubrt), 13. Šubrt (Hrubý, Mucha), 37. Mužík (Hrubý, Gron), 45. Mužík (Šubrt, Zemánek) - 32. Kudláček (Komínek), 33. Heindl (Kotulan, Kudláček), 38. Komínek (Kudláček, Oravec), 58. Vinkl (Kudláček). Rozhodčí: Tichý, Karda. Vyloučení: 3:1. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 11. Průběh utkání: 3:0, 3:2, 4:2, 4:3, 5:3, 5:4.

HC Kobra Praha: Mouček - Frič, Maciboba (A), Procházka, Svoboda - Hrubý, Mužík, Mucha, Král, Zemánek, Šálek, Gron (C), Lacina, Sovík, Michalů, Šubrt

HC Cvočkaři Hořovice: Turák - Heindl, Vokáč, Oravec, Sentenský, Smejkal - Komínek, Hofbauer, Matýsek, Kuruc (A), Ondrušek, Kudláček (A), Kotulan (C), Vinkl, Fiala