22.01.2022

Smíchov přestřílel Kobru vysoko 6:3

Šimon Sýkora

V první třetině padla jediná branka a nic nenasvědčovalo tomu, že v utkání padne celkem 9 branek. Hosté z Braníku se poprvé prosadili v polovině utkání. Na 2:1 snižoval Dominik Zmeškal. Následovala smršť branek, kdy v rozmezí osmi minut padlo pět gólů. Ve 34. minutě snižoval na 3:2 Jan Brázda, v 39. na 4:3 David Sovík. Ke slovu se dále dostali jen domácí, ve třetí třetině dvěma brankami upravili na konečných 6:3. Béčko dále čeká dvojutkání s Berounem (včetně přeloženého 3. kola) a duel s TNP.

17. kolo, 22.01.2022 v 17:00

HC Smíchov 1913

6:3

(1:0, 3:3, 2:0)

Branky a nahrávky: 17. Veselý (Švarc, Kovář), 27. Kasík (Veselý, Marek), 33. Marek (Melovič, Ďurný), 36. Krejčí (Veselý, Vyskočil), 47. Kasík (Vávra, Kovář), 48. Veselý (Vyskočil, Marek) – 31. Zmeškal (Šubrt, Zemánek), 34. Brázda (Zmeškal, Svoboda), 39. Sovík (Brázda, Šálek). Rozhodčí: Výborný — Koliš, Volkán. Vyloučení: 5:4. Využití: 3:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 44. Průběh utkání: 1:0, 2:0, 2:1, 3:1, 3:2, 4:2, 4:3, 5:3, 6:3.

HC Smíchov 1913: J. Aberle — J. Kasík, O. Krejčí, M. Švarc, D. Fetterle, P. Melovič, J. Kovář — F. Kasík, D. Vávra, J. Marek, Š. Veselý (C), D. Vyskočil, M. Ďurný.

HC Kobra Praha: V. Mouček (51. R. Remeš) — F. Maciboba, O. Zmeškal, J. Skalík, F. Svoboda, J. Procházka — D. Sovík, L. Michalů, D. Šálek, D. Tichý, D. Zmeškal, P. Zemánek, J. Šubrt, J. Tůma, T. Gron (C), J. Brázda.