26.02.2023

Vítězná šňůra přerušena! Junioři nestačili na Třemošnou

Tadeáš Podolka

Čtyři zápasy trvala neporazitelnost družiny Milana Vrzala v nadstavbové skupině č.13 Regionální ligy juniorů. Braničtí přitom v utkání až do třetí třetiny vedli 2:0, ale v závěrečném dějství přišel zkrat. Třemošná nasázela čtyři góly a Pražané prohráli poprvé od 10. února, kdy hráli právě se Západočechy. Kobře patří tak třetí příčka se 14 body a Třemošná s největší jistotou tuto skupinu ovládne.

Nadstavba - 8. kolo, 26.02.2023 v 09:45

HC Meteor Třemošná

Branky a nahrávky: 12. Nápravník (Svoboda, M. Rejna), 22. Nápravník (TS) – 44. Sieger (Krasanovský), 46. Sieger (Krasanovský), 52. Sieger (Krasanovský), 57. Holý (Matoušek). Rozhodčí: Jebavý — Havel, Stejskal. Vyloučení: 8:5. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 36. Průběh utkání: 2:0, 2:4.

HC Kobra Praha: Simon — Kulinič, Ismukhambetov, Bečvařík, Šesták, Shaklein, Seidler, Palát — Odehnal, M. Rejna, Biryukov, Holec, R. Rejna, Svoboda, Nápravník, Procházka.

HC Meteor Třemošná: Ženíšek — Staněk, Sochor, Jánský, Matoušek, Tran Le, Hošťálek — Albrecht, Krištof, Pluhař, Prokop, Sieger, Steinbrücker, Hrach, Holý, Krasanovský.