01.10.2022

Z Černosic odjelo béčko vítězně, třemi body zazářil Zmeškal

Do utkání lépe vstoupili hosté. V 9. minutě se prosadil Matyáš Hrubý, Černošice ale pohotově vyrovnali. Další brnakový odskok zařídil Ondřej Zmeškal, ale domácí zvládli tentokrát otočit na 3:2. Pak už se ale radovalo jen béčko z Braníku. Svou druhou branku přidal nejprve čtyři minuty před koncem Zmeškal, v prodloužení pak rozhodl v přesilovce Hrubý. Kobra prožívá výrazně lepší vstup do sezóny než loni, ve čtyřech utkáních mají tři vítězství (jedno v prodloužení), což je o jedno méně než za celý minulý ročník. Bodově tým táhnou kapitán Tomáš Gron a obránce Ondřej Zmeškal (oba 5+2).

4. kolo, 01.10.2022 v 16:30

SK Černošice B

3:4pr.

(2:2, 1:0, 0:1 - 0:1)

Branky a nahrávky: 10. Vacek (Krůta, Minář), 18. Sem Da. (Košář), 21. Kunášek (Bušta) - 9. Hrubý (Zmeškal, Sládek), 16. Zmeškal (Tichý, Král), 56. Zmeškal (Gron, Mucha), 61. Hrubý. Rozhodčí: Čajan, Pokorný. Vyloučení: 5:2. Využití: 0:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 21. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 3:2, 3:4.

SK Černošice B: Škarda - Češka, Kolaja, Sem Da., Strnad, Škvor (A) - Vacek, Krůta, Jindra, Kunášek, Košář, Bušta, Marc, Sem Do. (C), Chvojka, Slapnička (A), Minář

HC Kobra Praha: Mouček - Procházka, Maciboba (A), Zmeškal O., Sládek, Svoboda, Frič - Hrubý, Sovík, Šubrt, Zemánek, Král, Gron (C), Šálek, Tichý, Lacina (A), Mucha