Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V únoru 2021 vyšly tyto články:

25.2.Patrik Šeba o klubové ekonomice v době pandemieRedakceO ekonomické situaci v klubu HC Kobra Praha hovoříme s viceprezidentem a zástupcem ředitele, panem Patrikem Šebou.
23.2.Prohlášení prezidenta klubu Miloslava Šeby k tréninkům mládežeKlubPrezident klubu HC Kobra Praha se pro webové stránky vyjádřil k aktuální situaci kolem přetrvávajících omezení tréninků mládežnických kategorií v souvislosti s pandemií koronaviru.
18.2.Gólmanka dorostu Pejšová: Zápasy na Kobře byly tím nejlepším, šlo na mě hodně střelVít TrubičkaKobra má ve svých řadách pravidelnou účastnici kempu ženské seniorské reprezentace. Tou je gólmanka dorostu Julie Pejšová, která na Braníku odchytala svou první sezónu. „Z Kobry se mi ozvali jako první. Pomáhá mi, že na mě zde chodilo velké množství střel a díky tomu se můžu zlepšovat,“ řekla sice stále ještě juniorská reprezentační brankářka, už ale nastupující pouze za A tým o svém branickém angažmá.
12.2.Odchovanci ve světě, 2. díl: stopa Kobry v Čechách, na Slovensku i ve FinskuVít Trubička

V prvním díle velkého přehledu odchovanců pražské Kobry jsme si představili Dominika Furcha, který aktuálně chytá v Minsku, a partu mladých hráčů, jejichž stopy vedly za velkou louži. Dnes zůstaneme v Evropě a podíváme se na hráče působící jak v českých soutěžích, tak za hranicemi. Hned na úvod se budeme věnovat branickým fanouškům jistě dobře známému borcovi, jenž zakotvil ve Finsku.

5.2.Odchovanci ve světě, 1. díl: minský Furch nebo američtí vysokoškoláciVít TrubičkaPražská Kobra dala českému hokeji bezpochyby plno zajímavých hráčů, kteří to ve své kariéře dotáhli dost daleko, nebo je ještě slavná budoucnost čeká. Mají k ní ale celkem statečně nakročeno. Kdo jsou aktivní hráči, kteří to dotáhli z Kobry do světa? Jak se jim aktuálně daří a kde vůbec působí? To se dozvíte v tomto prvním díle přehledu úspěšných branických odchovanců.
1.2.Soutěže se už nerozjedou! Svaz posvětil jejich předčasné ukončeníMarek BalounDlouho se čekalo, zda pandemická opatření povolí návrat k zápasovému harmonogramu a soutěž se dohraje. Situace je ale nadále vážná a je zřejmé, že původně stanovenou hranici poloviny utkání nebude možné překonat. Výkonný výbor Českého Hokeje tudíž dnes oficiálně rozhodl o předčasném ukončení, a to jak pro Kobří A-tým a B-tým, tak pro všechny mládežnické soutěže i ligu žen.

partneři klubu