Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V červnu 2019 vyšly tyto články:

2.6.Budeme chtít postoupit, hlásá před sezónou Vladimír VáclavíkLibor KokoškaŽenský tým ve čtvrtek 30. května zahájil přípravu na nadcházející hokejovou sezónu. Pod vedením dlouholeté kapitánky Silvie Benešové se tým byl nejdříve proběhnout do lesa, poté následovala dovednostní cvičení na střelnici za hokejovým stadionem. Vladimír Václavík nám před tréninkem prozradil nejen plán letní přípravy, ale i třeba očekávání od další sezóny. Ta by mohla být dokonce mistrovská.
13.6.Nový hrací plán Extraligy juniorů, Kobra zabojuje o postup do play-off Libor KokoškaJunioři díky vzniku Juniorské ligy akademií postoupili do extraligy. Tu bude od nové sezóny hrát 14 celků ve dvou skupinách. Kobra bude nastupovat ve skupině Západ, kde narazí na Ústí nad Labem, Pardubice "B" nebo třeba tým z Litomyšle. Do play-off postoupí čtveřice nejlepších týmů z každé skupiny, celky ze sedmého míst se utkají o udržení. Kobra načne sezónu duelem v Pardubicích 13. září.
14.6.Druhá liga má nový kabát! Kobru čekají boje ve skupině StředVojtěch Martinek

Následující ročník druhé ligy už má konkrétní podobu! Výkonný výbor Českého hokeje na svém čtvrtečním jednání odsouhlasil nový model soutěže, který se od toho loňského razantně liší.


partneři klubu