Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V lednu 2018 vyšly tyto články:

2.1.První zápas nového roku sehraje Kobra se třetím DěčínemKOB - DEC 2:6, 30.kolo | Šimon SýkoraP R A H A - Na Kobru přijede Děčín k třetímu vzájemnému utkání letošní sezóny. I tentokrát bude Děčín podle tabulky favorit, předchozí zápasy však vyhrála právě Kobra. Podaří se jí to i tentokrát? (foto: Miroslav Zdražil/hcdecin.cz)
3.1.Přes enormní snahu Kobra Medvědy neskolilaKOB - DEC 2:6, 30.kolo | Vít TrubičkaPražané měli před sebou řadu útočných pokusů. Dlouho však nedokázali najít recept na děčínského gólmana Lavingera. Na druhé straně měli hosté více štěstí. I přes menší počet střeleckých pokusů jich za záda Václava Moučka poslali o čtyři více. Kobra tak poprvé v sezóně Děčínu podlehla.
4.1.Filip Hlinka: Musíme se více semknout jako týmKOB - DEC 2:6, 30.kolo | Vít Trubička

Utkání proti Děčínu zhodnotil střelec úvodního gólu Kobry Filip Hlinka. Jako prvnímu se mu zadařilo prostřelit děčínského gólmana, na čemž si v zápase vylámalo zuby plno jeho spoluhráčů při celé řadě střeleckých pokusů během zápasu. Ke smůle domácích však Lavinger za svá záda propustil pouze jeden další puk, zatímco Václav Mouček šest.

5.1.Dojde souboj s Řisuty i do třetice na nájezdy?RIS - KOB 5:4, 31.kolo | Šimon SýkoraP R A H A - Potřetí v letošní sezóně vyjedou hráči Kobry do Slaného, podruhé na duel s Řisuty. Pokud se spolu týmy nepotkají v play off, bude to výjezd poslední. Z předchozích dvou mají vyrovnanou bilanci – s Řisuty Kobra prohrála 6:5 na nájezdy, Most porazila 7:3. Podaří se jí prolomit aktuální šňůru proher a Buldoky porazit?
6.1.Ani v Řisutách to nevyšlo, Kobra nestačila na konci utkání vyrovnat RIS - KOB 5:4, 31.kolo | Barbora WolfováŘ I S U T Y - I když byla Kobra tím týmem, kdo otevřel skóre, na konci první třetiny ztrácela dva góly na domácí. Po celý zápas pak dotahovala. Minutu před koncem základní hrací doby však pro hrávala o dva góly. Až čtyři vteřiny před konečnou sirénou se Kobře podařilo snížit na 5:4 a ty už k vyrovnání nestačily. Všechny tři body si tak připisují Řisuty.
8.1.Hráli jsme špatně z obrany, musíme více střílet, říká Karel DrahorádRIS - KOB 5:4, 31.kolo | Barbora WolfováI když Kobra neprolomila sérii prohraných zápasů a nejtěsnějším jednogólovým rozdílem padla proti Řisutům, nováček obranných řad Kobry poprvé v této sezóně skóroval v modrožlutém dresu. Karel Drahorád přišel ze slovenské Skalice. Úplný nováček však není. Na Braníku hrál již před dvěma lety, kdy zároveň oblékal sešívaný dres Slavie. Nyní je však a Kobře doma a zhodnotil sobotní utkání ve Slaném.
9.1.Na Braník míří Bílina, podaří se Kobře prolomit sérii proher?KOB - BIL 3:2, 32.kolo | Šimon SýkoraP R A H A - Kobra prožívá nejhorší sérii v současné sezóně. Z posledních pěti zápasů vytěžila jediný bod a je v tomto směru aktuálně nejhorší v celé lize. Bílina se naopak přiblížila postupové osmičce a bude mít šanci se do ní po tomto utkání dostat.
10.1.Vyrovnané utkání rozhodla Kobra v prodlouženíKOB - BIL 3:2, 32.kolo | Šimon SýkoraP R A H A - Rozvleklé utkání plné nepřesností a vyloučení se dostalo až do prodloužení. To rozhodla domácí Kobra, kterou vedli k vítězství také silně podporující fanoušci. Oba týmy Kobry v základní hrací době dal kapitán Šimon Antončík.
11.1.Přijďte v neděli 28. ledna na ZS Kobra Praha na akci Pojď hrát hokej!RedakceP R A H A - V neděli 28. ledna budou mít všechny děti od 8:30 bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. HC Kobra Praha ve spolupráci s Českým svazem ledního hokeje pořádá na Zimním stadionu Kobra Praha akci v rámci Týdne hokeje. Kromě zážitku v podobě prvních krůčků na ledě si každé dítě navíc s sebou domů odnese zajímavý hokejový dárek. Přijďte si vyzkoušet lední hokej a zažijte spoustu zábavy!
12.1.Robert Sovík: Kobra je klub co má charakter, jsem tu rádKOB - BIL 3:2, 32.kolo | Barbora WolfováP R A H A - Robert Sovík, šestadvacetiletý talent, který před necelými třemi lety změnil hokejovou kariéru za studium a práci v USA vyrůstal na Kobře, a když je v Čechách, tak neváhá a nastupuje za B-tým. Nyní při marodce v hlavním týmu se pro něj uvolnilo místo a má za sebou již dva odehrané zápasy. Jak hodnotí poslední zápas proti Bílině a celkové působení na Kobře?
12.1.Naváže Kobra na výhru proti Bílině a uspěje ve Dvoře Králové?DVK - KOB 4:3, 33.kolo | Šimon SýkoraP R A H A - Proti Bílině Kobra uspěla. Podaří se jí to i nyní ve Dvoře Králové? V předchozích zápasech vždy vyhrál hostující tým. Bude platit toto pravidlo i nyní?
14.1.Navázat na výhru s Bílinou se nepodařilo, Kobra padla s RodosemDVK - KOB 4:3, 33.kolo | Barbora WolfováD V Ů R K R Á L O V É - Po výhře nad Bílinou v prodloužení, chtěla Kobra navázat i na ledě Rodosu. Po celý zápas dotahovala vždy jednogólové manko. Třikrát se to hostům podařilo, ale po šedesáti minutách zůstal nevyrovnaný stav 4:3 a všechny tři body tak zůstávají ve Dvoře Králové.
19.1.Kobra míří na led lídra. Podaří se ji vylepšit bilanci posledních dní?SOK - KOB 3:5, 34.kolo | Věra NovotnáPRAHA – Pražanům se poslední zápasy nedaří. Z minulých pěti kol dokázali do tabulky přidat pouhé tři body, příčky zajišťující vyřazovací boje ale prozatím neztratili. Baník Sokolov, příští soupeř Kobry, se naopak pohodlně drží na čele celé II. ligy a díky poslední výhře 4:2 nad Jabloncem má čtyřbodový náskok právě na jablonecké Vlky. Kobru ale může těšit fakt, že se jí v letošní sezoně proti Sokolovu dařilo. Uzavře vzájemnou mini-sérii třetím vítězstvím? To se dozvíme v sobotu 20. ledna. Utkání začíná v 17:30.
22.1.Kobra srazila lídra tabulky a ze Sokolova přivezla tři bodySOK - KOB 3:5, 34.kolo | Barbora WolfováS O K O L O V - Kobra nastoupila do zápasu sebevědomě a se zodpovědnou hrou z obrany. Ani jednou nepustila soupeře k vedení ani k vyrovnání, i když k tomu bylo už v první třetině blízko. Pražští však ukázali týmovou sílu a své vedení naopak navýšili. Po šedesáti minutách vedli 5:3 a dokázali si tak po dlouhé době vybojovat tříbodový zisk.
23.1.Poslední pražské derby základní části je tady!KOB - LET 6:4, 35.kolo | Věra Novotná

PRAHA – Dalším ze soupeřů, se kterým se hráči pražské Kobry setkají naposledy v základní části, bude celek HC Letci Letňany. Souboj dvou pražských týmů slibuje vždy vynikající hokej, proto byste na stadionu Kobry Praha rozhodně neměli chybět! 24. ledna vás budeme všechny čekat v 18:00! Prozatím se hráči Kobry mohou proti Letňanům pyšnit vynikající bilanci, zvládnou i čtvrtý vzájemný duel?

24.1.Poslední derby základní části vyšlo opět vítězně pro KobruKOB - LET 6:4, 35.kolo | Šimon SýkoraP R A H A - Pražská derby s ligovým nováčkem vyšla výborně. Ze čtyř utkání vytěžila Kobra 11 bodů, o jediný přišla díky výhře na nájezdy. V posledním utkání sice dlouho dotahovala, ve třetí třetině ale otočila a výhru si již udržela. Kobra na svém ledě vyhrála navíc za tři body poprvé od 6. prosince, kdy porazila Sokolov.
30.1.Nových 34 dětí a pomoc Martina Ručinského, aneb další konání akce Pojď hrát hokejBarbora WolfováP R A H A - V neděli 28.1.2018 se v ranních hodinách opět sešli rodiče, děti, trenéři a hráči A-týmu na ledě stadionu na Braníku. Důvodem byla akce Českého svazu ledního hokeje s názvem Pojď hrát hokej.

partneři klubu