archiv článkůarchiv aktualit

V listopadu 2021 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
30.11.Venkovní tažení pokračuje. Na programu je zápas v KlatovechKLT - KOB 4:6, 20.kolo | Vít TrubičkaPo úspěšné misi v Příbrami pokračuje Kobra v tažení po zimních stadionech soupeřů. Tím jí tentokrát budou Klatovy, které se ovšem drží na čtvrtém místě tabulky s osmibodovým odstupem na branický tým. Se Západočechy má Kobra vyrovnanou bilanci v této sezóně. Povede se jí navázat na předchozí zápas a obrat venku o body dalšího soupeře?
28.11.Kvalitní vstup do utkání juniorce vybojovat body v Chrudimi nepomohlCHR - KOB 5:1, 21.kolo | Vojtěch Martinek

Nejstarší mládežnická kategorie Kobry v neděli vyrazila do Chrudimi, kde se už po necelých dvou minutách hry dostala do vedení díky zásahu Alberta Bareše. Na výborný vstup do střetnutí ale následně navázat nedokázala, a po výsledku 1:5 se z východu Čech vrátila bez bodu. Junioři tak zůstávají na třetím místě ve skupině Západ.

27.11.První výhra s Příbramí! Sochůrek s čistým kontemPRI - KOB 0:3, 19.kolo | Vít TrubičkaVelmi cenné vítězství. Jen tak by se dal stručně charakterizovat další zápas Kobry, ve kterém zvládla poprvé v sezóně porazit příbramský Baník, a to 3:0. Braničtí se díky tomu dokázali bodově na svého soka dotáhnout, v tabulce se navíc dostali na druhé místo, a to právě na úkor Příbrami.
27.11.Dorost uzavřel první část extraligy porážkou ve VršovicíchSLA - KOB 12:1, 18.kolo | Vojtěch Martinek

Svěřence Jiřího Doležala v sobotu odpoledne čekalo poslední utkání základní části ve vršovickém Edenu. Ač Braničtí bojovali ze všech sil, po prvních dvou třetinách prohrávali o pět branek a v té poslední se jejich hra úplně rozpadla. Konečné skóre znělo 12:1 pro domácí, přičemž pod jedinou branku hostů se podepsal Tadeáš Leinweber. Jednalo se o jeho premiérovou trefu v této sezóně.

27.11.Kobry Lovosicím opět nedovolily ani brankuKOB - LOV 9:0, 10.kolo | Šimon Sýkora

Branické ženy ukazují, že hrají ve velké pohodě. I ve druhém vzájemném utkání s Lovosicemi nepovolily soupeřkám ani branku, zvítězily tentokrát 9:0. Na takto vysoký výsledek to ale ze začátku nevypadalo. První gól vstřelila v 6. minutě Veronika Tomasová, to bylo ale v první třetině vše. Zkraje druhé třetiny se trefila Alexandra Kalašová. O šest minut později zvyšovala na 3:0 a následovala série slepených branek. Postupně slavily Alice Hrivňáková, Anežka Maříková, v oslabení dokonala hattrick Kalašová. V poslední třetině ještě pečetily výhru Mariana Šatrová, Miriama Matyašovská a Markéta Zvěřinová. Poslední jmenovaná byla nejproduktivnější hráčkou večera, připsala si k jedné brance ještě čtyři asistence. Domácí zvítězily i bez tří velkých opor: Proškové, Václavíkové a Kocourkové.

27.11.Béčko prohrálo popáté v řadě, potřetí nestačilo na HvězduHVP - KOB 6:1, 11.kolo | Šimon Sýkora

Oproti předchozímu vzájemnému utkání nastoupil v brance Kobry Václav Mouček. Poprvé lovil puk ze své sítě v šesté minutě. Ještě v první třetině sice srovnal Tomáš Gron, víc branek ale braničtí nepřidali. Ve druhé třetině se v rozmezí minuty a půl trefili Tomáš Nacházel, Tomáš Searle a Jan Slavík. Ve třetí třetině padly dvě branky, v oslabení skóroval Tomáš Hlaváč, tři minuty před koncem Michal Láska. Záložní tým Kobry tak prohrál popáté v řadě a má stále jen jednu výhru. V dalším utkání na svém ledě přivítá Smíchov.

26.11.Třetí zápas s Příbramí. Bude prvním vítězným?PRI - KOB 0:3, 19.kolo | Vít TrubičkaPo dvou domácích zápasech míří Braničtí ven. Soupeřem jim tentokrát bude Příbram, se kterou nemají příliš příznivou bilanci. V obou dosavadních zápasech Středočechům podlehli 4:6. Příbram je navíc o tři body na druhém místě. Zvládne tedy Kobra tuto bilanci snížit a dotáhnout se na svého soka?
26.11.Juniorka ve třetí třetině zlomila ústecký odpor a vyhrála za tři body!KOB - UNL 5:2, 20.kolo | Vojtěch Martinek

Se třemi porážkami v zádech se svěřenci Milana Vrzala a Miloše Pecky v pátek večer vrhli na Ústí nad Labem, které díky dvěma přesilovkovým gólům vedlo po úvodní periodě v Braníku 2:1. Na zásah Jakuba Cichoně ale po pauze navázal Mikuláš Černý a srovnal, přičemž v poslední dvacetiminutovce misky vah na stranu Kobry obrátil hned dvěma brankami Viktor Štípek. Osmdesát sekund před koncem pak výhru juniorky definitivně potvrdil Dejan Ribarovski.

25.11.Kobra nedovolila Chebu v závěru srovnat a získala další tři bodyKOB - CHE 5:3, 18.kolo | Marek BalounŠedesát minut se hrál rychlý hokej nahoru dolu, Kobra ukazovala velké kvality v koncovce, přetlačovala soupeře a vypadalo to na jasnou výhru. Pak ale dovolila Chebu zdramatizovat utkání, nicméně si vedení pohlídala a raduje se z obhájení třetího místa.
25.11.Proti Chebu je to vždy nepříjemné, řekl po stredeční výhře střelec Václav ZídekKOB - CHE 5:3, 18.kolo | Vojtěch Martinek, Michal Chadim

"Chtěli bychom jim ukrást nějaký body, dlužíme jim to," řekl k nadcházejícímu sobotnímu šlágru s Příbramí Václav Zídek, který se na středečním vítězství nad chebským Stadionem podílel jedním gólem. Podívejte se na kompletní ohlas níže.

25.11.Dorost se v předposledním kole první části soutěže padl v JihlavěJIH - KOB 6:2, 17.kolo | Vojtěch Martinek

Na branické dorostence ve čtvrtek odpoledne čekal hodně těžký oříšek. V cestě za extrémně cennými body tentokrát stála Jihlava, tedy jeden z nejlepších celků tohoto ročníku nejvyšší soutěže. Kobra se favorizovanou Duklu snažila potrápit, ale její výkon na bodový zisk nestačil – na Vysočině padla 2:6, přičemž pod její branky se podepsali Jakub Štěpánek a Samuel Uhlík. Debut v extralize si pak odbyl Maksym Grygoraskchuk, který po první třetině mezi třemi tyčemi střídal Josefa Simona.

23.11.Na Kobru se chystá Cheb, prodlouží Braničtí vítěznou sérii na tři zápasy?KOB - CHE 5:3, 18.kolo | Tadeáš PodolkaNa Branické hokejisty čeká další nepříjemný soupeř. Tentokrát je to stále nepříliš okoukaný Cheb, který se momentálně nachází na šesté příčce tabulky. Kobra je na třetím místě s příjemným náskokem 13 bodů. Vybudují si domácí ještě větší odstup nebo překvapí Západočeši? Úvodní buly je, jako vždy, naplánováno na 18:00.
21.11.Juniorka nestačila na Přerov a klesla na třetí místo v tabulcePRE - KOB 5:1, 19.kolo | Vojtěch Martinek

Junioři se dlouho drželi na druhém místě ve skupině Západ druhé nejvyšší soutěže, po nedělní prohře na půdě Přerova ale klesli o patro níž. Na Hané se jim dlouho nedařilo najít recept na domácího Žurka, který si v bitvě připsal celkem 27 zákroků. Za stavu 5:0 jen porážku ve třetí třetině snižoval svým sedmým zásahem v sezóně Albert Bareš, jenž tak obral domácího gólmana o čisté konto a upravil na konečných 5:1.

21.11.Odveta vyšla, ženy vyhrály v Náchodě o pět branekNAH - KOB 3:8, 9.kolo | Šimon Sýkora

Před utkáním byl náchodský tým Holkey jediný, který letos dokázal Kobru porazit. Branické hráčky si toho nejspíše byly vědomy a do první třetiny vlétly jako uragán. Postupě se prosazovaly Denisa Kocourková, Sofie Broďáková, Alexandra Kalašová a Miriama Matyašovská. Poslední jmenovaná se prosadila v 15. minutě utkání, hostující tým vedl 4:0 a tato branka se nakonec ukázala jako vítězná. Za Náchod sice třikrát snižovala Pavlína Malinová, která je tak letos jedinou hráčkou co dala Kobrám branku, pražanky nicméně nepolevovaly. Ve druhé třetině zvyšovaly na 1:6 Mariana Šatrová a Michaela Solařová. Solařová přidala druhou branku lehce za polovinou utkání, ve třetí části se už spíše dohrávalo a jediný zásah si připsala Ema Jandová. Do utkání premiérově naskočily útočnice Marie Čermáková (připsala si dvě asistence) a Věra Musilová (nebodovala). Kobry si tak drží vítěznou sérii čtyř výher v řadě a drží se s dvoubodovým náskokem před Jičínem na prvním místě tabulky. Další utkání odehrají v sobotu na svém ledě s Lovosicemi.

20.11.Kobra otočila zápas s Pískem a vyhrála za tři bodyKOB - PIS 3:2, 17.kolo | Martina Nová

V rámci 17. kola druhé ligy se na pražském ledě představili písečtí Králové. I když se domácím hokejistům nepovedl vstup do zápasu, bojovali až do konce a ve třetím dějství otočili nepříznivý vývoj na konečných 3:2. Tři body tak zůstávají v Braníku.

20.11.Dorostenci v Braníku pohostili Spartu, favoritovi body nesebraliKOB - SPA 2:12, 16.kolo | Vojtěch Martinek

Na sobotní duel s pražskou Spartou nebudou svěřenci Jiřího Doležala vzpomínat v dobrém. Dvě třetiny se totiž proti silnému soupeři drželi a po čtyřiceti minutách prohrávali jen o dvě branky, v poslední části se ale jejich hra rozpadla a po osmi inkasovaných trefách se skóre zastavilo na konečných 2:12. Pod domácí zásahy se podepsali Vojtěch Příhoda a Štefan Judiak.

20.11.Čtvrtá prohra v řadě, béčko nastačilo na TNPTNP - KOB 5:3, 10.kolo | Šimon Sýkora

Smolná série branické zálohy pokračuje i po posledním utkání, i když skóre bylo dlouho vyrovnané. Již v první minutě šli domácí do vedení, ve třinácté zvyšovali na 2:0. Pak ale přišel čas hostů. Nejprve snížil Tomáš Gron, necelou minutu po začátku druhé třetiny srovnal Kristián Ženíšek a hrálo se tak znovu „od nuly“. Vyrovnaný stav ale netrval dlouho, dvěma zásahy se TNP opět dostalo do dvoubrankového trháku. Ve 26. minutě sice ještě snížil Dominik Zmeškal, další branku ale svěřenci Miroslava Zemka nepřidali, přičemž Václav Mouček ještě jednou kapituloval. Béčko tak nedokázalo navázat na výhru z prvního vzájemného utkání.

19.11.Potřetí s Pískem. Udrží Kobra vzájemnou stoprocentní bilanci?KOB - PIS 3:2, 17.kolo | Vít TrubičkaBraničtí se po týdnu opět představí na domácím ledě. Soupeřem jim budou písečtí Králové, na kterými už dokázali v letošní sezóně dvakrát vyzrát. Zvládnou porazit poslední tým tabulky i na třetí pokus?
18.11.Dorost se v Táboře neprosadil, dolní část tabulky se vyrovnáváTAB - KOB 4:0, 15.kolo | Vojtěch Martinek

Svěřenci Jiřího Doležala po dlouhé pauze ve čtvrtek vyrazili na led Tábora, proti kterému chtěli navázat na první vzájemný souboj sezóny a vybojovat další vítězství. To se jim ale nepodařilo – domácího Tesaře nepřekonali ani jednou, a po výsledku 0:4 se vrátili domu s prázdnou. Braničtí dorostenci rozatím sice zůstávají osmí, od poslední brněnské Techniky je ale dělí jen tři body.

17.11.Kobra předvedla dramatický obrat a veze z Řisut tři bodyRIS - KOB 2:4, 16.kolo | Marek BalounTéměř padesát minut drželi domácí nad hosty moc a vypadalo to, že předvedou překvapení kola a poprvé Kobru porazí. Pak ale přišlo první snížení, rychlý obrat a nakonec jsou to Pražané, kdo si můžou užívat cenných tří bodů, které je opět přiblížily čelu tabulky.