archiv článkůarchiv aktualit

V říjnu 2021 vyšly tyto články:

Další stránky
123>>
1.10.Kobru čeká čtvrté setkání s Příbramí. Tentokrát už o bodyPRI - KOB 6:4, 5.kolo | Marek BalounBěhem srpna se potkali hned třikrát a dvakrát z toho Kobra odešla jako poražená. Počtvrté už se ale hraje o cenné body a jazýčky vah jsou obzvlášť letos velmi vyrovnané. Utkání s nejbližším soupeřem Pražanů, Příbramí, začíná v hornickém městě v sobotu v 17:00.
1.10.Juniorka v Chrudimi dlouho dotahovala, na body ale nakonec nedosáhlaCHR - KOB 4:3, 6.kolo | Vojtěch Martinek

Páteční večer nabídl další kolo druhé nejvyšší juniorské soutěže, přičemž svěřence Milana Vrzala a Miloše Pecky tentokrát čekala bitva na ledě Chrudimi. Braničtí v zápase dlouho prohrávali, až do konce se však nevzdali a dařilo se jim duel dramatizovat. Jejich snahy ovšem nakonec vyšly vniveč – po těsném výsledku 4:3 zůstaly všechny body na východě Čech.

2.10.Veřejné bruslení opět začíná. Přijďte si zabruslit na Braník!Vít TrubičkaJiž tuto sobotu 2. října opět začíná na branickém zimním stadionu veřejné bruslení. To bude probíhat pravidelně v sobotu od 14:30 do 16:30 a v neděli od 14:45 do 16:45. Pojďte nazout brusle a projet se po ledové ploše na našem stadionu!
2.10.Vítězná série Kobry je u konce. V Příbrami prohrála o dvě brankyPRI - KOB 6:4, 5.kolo | Aleš SkokPražská Kobra jela na led Příbrami v dobré náladě a hlavně se třemi výhrami v řadě. Pro tým z Braníku šlo navíc o první venkovní start, který se nepovedl úplně podle představ. Pražanům nevyšla hlavně první třetina, kterou prohráli 2:4 a na obrat už to nestačilo. Nakonec se ze středočeského města vrací s porážkou 4:6.
2.10.Dorost v Holešovicích dvě třetiny vzdoroval, Spartě ale nakonec podlehlSPA - KOB 11:1, 8.kolo | Vojtěch Martinek

Dorostence po výhrách nad Technikou a Táborem čekal v sobotu o něco tvrdší oříšek – tentokrát byl na programu souboj se Spartou. Svěřenci Jiřího Doležala náporu papírově silnějšího soupeře dlouho úspěšně vzdorovali, třetí třetina se jim však vůbec nepovedla a po výsledku 11:1 zůstaly všechny body v Holešovicích. Jedinou branku hostů vstřelil Richard Štípek ve druhé třetině.

4.10.Juniorka přetlačila vedoucí Písek a míří na druhé místo skupiny!KOB - PIS 4:3, 7.kolo | Vojtěch Martinek

Západní skupina Ligy juniorů je možná v úvodu sezóny extrémně vyrovnaná, svěřenci Milana Vrzala a Miloše Pecky se však snaží co nejdříve usadit na horních příčkách tabulky. To se jim zatím také daří – v neděli odpoledne porazili první Písek, který skolili 4:3 po prodloužení, a vyšvihli se tak na druhé místo! Góly vítězství zařídili David Senčák, Dejan Ribarovski, Viktor Štípek a Jáchym Čermák.

5.10.Na Šumavu! Branické čeká první sezónní výjezd na půdu KlatovKLT - KOB 3:9, 6.kolo | Vojtěch Martinek

Ani ne čtyři dny po náročné bitvě na ledě Příbrami, která skončila těsnou porážkou 4:6, čeká svěřence Miloslava Šeby další cesta na led soupeře. Ani tentokrát je nečeká nic jednoduchého – tentokrát se proti nim postaví sice mladý a nevyzpytatelný tým Klatov. Duel na západě Čech odstartuje v 18:00.

6.10.Speciální formace Pražanů se postaraly téměř o dvojciferný debakl Klatov!KLT - KOB 3:9, 6.kolo | Marek BalounPo zaváhání v Příbrami se Kobra dostala opět na vítěznou vlnu a že to bylo symbolické hození nezdaru za hlavu! Kamil Bříška už půl minuty po startu nastartoval, a hattrickem podpořil, ofenzívu Pražanů, speciální formace přidaly hned čtyři branky v přesilovce, dokonce i jednu v oslabení a hosté tak deklasovali Západočechy 9:3!
8.10.Třaskavá sobota v Braníku! Do Prahy zavítá Havlíčkův BrodKOB - HBR 5:2, 7.kolo | Vojtěch Martinek

V sobotu večer to na jihu Prahy bude mít šťávu! V rámci sedmého kola totiž na půdu Kobry přicestuje Havlíčkův Brod – zkušený tým, který se netají ambicemi postoupit o soutěž výš. Půjde o bitvu dvou celků z horní poloviny tabulky, které atakují tu nejvyšší příčku. Kdo si na konto připíše další tři body? Úvodní buly je, jako vždy, na programu v 18:00.

9.10.Kobra parádním výkonem pětkrát uštknula Havlíčkův BrodKOB - HBR 5:2, 7.kolo | Martina Nová

Před šňůrou venkovních duelů se Kobra představila na domácím ledě proti Havlíčkovu Brodu. Silného soupeře zaskočila nejen početná fanouškovská kulisa domácích, ale také koncentrovaný výkon Branických s přesnou koncovkou. Pražané si od samého začátku šli pro tříbodové vítězství, které nakonec získali v poměru 5:2.

10.10.Dominik Šteiner: V náš prospěch hrály zkušenostiKOB - HBR 5:2, 7.kolo | Martina Nová

Kobra po středeční vysoké výhře v Klatovech v sobotu předvedla další skvělý výkon, který vedl k vítězství 5:2 nad silným Havlíčkovým Brodem. Asistencí se tříbodovém zisku, který znamenal návrat na čelo tabulky skupiny Jih, podílel zkušený zadák Dominik Šteiner, jenž nám následně bitvu zhodnotil.

10.10.Juniorka porazila Techniku a drží se v kontaktu s čelem tabulky!TEC - KOB 2:5, 8.kolo | Vojtěch Martinek

Braničtí jsou stoprocentní proti týmům ze skupiny Východ! Po nedávném vítězství v ostravské Porubě tentokrát poměřili síly s brněnskou Technikou, kterou díky povedené druhé třetině porazili 5:2. Stále tak mají na dosah čelo tabulky – na první Písek ztrácí jen tři body! Brankami výhru zařídili Mark Rejna, Viktor Štípek, Mikuláš Černý, Albert Bareš a Dejan Ribarovski.

10.10.Ženy si připisují první prohru, nestačily na náchodské HolkeyKOB - NAH 2:4, 4.kolo | Šimon Sýkora

Utkání s Náchodem by se dalo shrnout: Kobry porazila Pavlína Malinová. Ta se prosadila postupně čtyřikrát. První branku dala ve 2. minutě, poslední v 18., kdy využila přesilovku. Další puky již ze své sítě domácí brankářka Veronika Voříšková lovit nemusela. Ve druhé části žádná branka nepadla, v té třetí se prosadily pouze domácí. Nejprve v 53. minutě snížila Denisa Kocourková, v 56. přidala gól Veronika Prošková. Tato branka se ukázala být jako poslední v utkání, soupeřky se tak rozešly za stavu 2:4.

15.10.Dorostu se domácí utkání s Jihlavou nepovedlo, zůstává osmýKOB - JIH 1:15, 9.kolo | Vojtěch MartinekSvěřenci Jiřího Doležala ve čtvrtek odpoledne přivítali na svém ledě jihlavskou Duklu, přičemž favorizovaný celek z Vysočiny se jim nepodařilo obrat o body. Braničtí se v zápase prosadili jen jednou, a to díky Tomáši Routovi, zatímco jejich protihráči vstřelili hned patnáct branek. Šanci si spravit chuť budou mladé pušky Kobry mít už v sobotu, kdy se postaví proti Mountfieldu.

15.10.Souboj o čelo tabulky! Kobra míří do TáboraTAB - KOB 6:5, 8.kolo | Vít TrubičkaBraničtí se po týdnu vydávají k dalšímu utkání. Soupeřem jim bude Tábor, který spolu s Kobrou bojuje o úplné čelo tabulky druholigové skupiny Jih. Kohouti ale mají momentálně lehce navrch, díky lepšímu skóre jsou první. Podaří se ale Kobře je uštknout?
15.10.Další vítězství! Juniorka porazila Kralupy a upevnila si druhé místo v tabulce!KOB - KNV 6:1, 9.kolo | Vojtěch Martinek

Svěřenci Milana Vrzala a Miloše Pecky si v pátek večer připsali na své konto další vítězství! Po bezbrankové první třetině otevřel skóre Patrik Bauer, na jehož zásah dvěma góly navázal Jakub Červenka a po jedné ráně přidali Jan Lederer, Viktor Štípek a Mark Rejna. Hosté skórovali jen jednou, a po výsledku 6:1 tak zůstaly všechny body v Braníku.

16.10.Přestřelka v Táboře dospěla až do nájezdů, Kobra veze bodTAB - KOB 6:5, 8.kolo | Martina Nová

Braničtí odjeli na jih Čech s cílem bodově odskočit vedoucímu Táboru a ujmout se vedení ve skupině Jih. Duel nabídl pro dvanáctistovku diváků napínavou podívanou, kde se oba celky neustále přetahovaly o vedení. Za kratší konec nakonec táhli Pražané, kteří ztratili jednobrankové vedení čtyři minuty před sirénou a v nájezdech nestačili na domácího brankáře.

16.10.Dorostenci z domácího zápasu s Hradcem body nevybojovaliKOB - HKM 1:6, 10.kolo | Vojtěch Martinek

Sobotní večer v Braníku patřil dorostu, který na svém ledě přivítal Hradec Králové. Mountfield v prvních dvou třetinách ukázal svou kvalitu a před třetí částí vedl o šest branek, přičemž v posledních dvaceti minutách výsledek jen kosmeticky upravil domácí Vojtěch Příhoda.

16.10.Béčko si připsalo první výhru, porazilo TNPKOB - TNP 3:2, 5.kolo | Šimon Sýkora

Do utkání vstoupili lépe hosté. Již ve druhé minutě se prosadil Marek Major. O necelých deset minut později však srovnal Jan Král. Ve druhé části přidalo béčko další dva zásahy, nejprve srovnal ve svém debutu za branickou zálohu Richard Mucha, který o dvě minuty později ještě asistoval na gól Matyáše Hrubého. Tato branka se nakonec ukázala jako vítězná. Domácím se již znovu nepodařilo Špirka překonat, TNP ještě srovnávalo ve třetí třetině zásluhou Daniela Kazdy. Kobra si tak připsala ve svém třetím zápase první výhru sezóny a to rovnou nad silným soupeřem. Výhru domácím vychytal Václav Mouček.

17.10.V prvním vzájemném utkání daly Kobry Lovosicím „desítku“LOV - KOB 0:10, 5.kolo | Šimon Sýkora

Po posledním utkání, ve kterém branické ženy padly s Náchodem, si spravily náladu výletem do Lovosic. Již ve třetí minutě se prosadila v přesilovce Ema Jandová. V téže třetině, také v přesilovce, zvyšovala Denisa Kocourková. Ve druhé části nasázely hostující hráčky dvojnásobný počet zásahů, postupně se prosadily Alexandra Kalašová, druhou branku přidala Jandová, dále Regina Tesařová a Miriama Matyašovská. Ta střelecky otevřela i třetí třetinu, ve které Kobra rozhodně střelecky nepolevovala. Osmý gól utkání vsítila Markéta Zvěřinová, po ní opět Kalašová a skóre pečetila Eliška Cvrkalová. Kobry tak Lovosicím nasázely celkem deset branek, střelecky je přestřílely vysoko 55:12 a Jaroslava Soukupová si připsala první čisté konto v sezóně.