Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V březnu 2019 vyšly tyto články:

28.3.Vyjádření HC Kobra Praha z.s. k článku po utkání 7. třídy s PoděbradyTisková zprávaDne 16.3.2019 byl po odehraném utkání 7. třídy mezi týmy HC Kobra Praha a HC Poděbrady napsán otcem jednoho z poděbradských hráčů, panem Jehličkou, článek, ke kterému cítíme potřebu se oficiálně vyjádřit.
27.3.Jako týmRegina TesařováP R A H A - Úspěchy nováčků a omladiny, hattricky veteránek, pokoření suverénního lídra soutěže, který od roku 2016 neokusil kobří porážku a přátelák na závěr sezóny s novým “hadím” týmem. Sezóna 2018/2019 přinesla pražským Kobrám nejeden úspěch, sáhly si však také na dno svých sil. Díky týmové hře a trpělivému vedení trenérů obhájila děvčata druhé místo v tabulce 2. ligy žen s 33 body.
18.3.Miloslav Šeba: Doufám, že se nám podaří sestavit úspěšnější týmVít Trubička

Právě skončenou sezónu zhodnotil z celkového pohledu trenér A týmu a zároveň prezident klubu Miloslav Šeba. „Je smůla, že nám utekl jediný bod pro postup do play-off, proto musíme sestavit silnější tým, aby byl v příští sezóně úspěšnější,“ poukazuje Šeba na konec aktuální sezóny s výhledem do budoucna.

11.3.Extraliga zachráněna! Braničtí zvítězili nad Kladnem i v odvetěKLP - KOB 2:5, 32.kolo | Marek BalounKe svému předposlednímu utkání a zároveň odvetě vyjel dorost na Kladno. Kobra od počátku i přes spoustu vyloučení kontrolovala vývoj zápasu, kdy dovolila soupeři pouhé dvě branky až v poslední třetině. Bod navíc sice patnáct sekund před koncem prodloužení získali Středočeši, na faktu, že se dorostenecká extraliga bude na Kobře hrát i nadále, to ale nic nezměnilo. Poslední letošní utkání čeká Braník na druhé straně metropole, když se ve čtvrtek od 17:30 postaví pražské Spartě. (Autor fotografie: Ronald Hansel, Juniorský hokej)
9.3.Dorost zvládl klíčové utkání s Kladnem, záchrana je téměř jistá!KOB - KLP 3:2, 37.kolo | Vojtěch MartinekDorostenecká extraliga se s nejvyšší pravděpodobností bude v Braníku hrát i v následujícím ročníku. Kobra totiž v sobotu zvládla důležitý duel s posledními Pracovními zálohami, ze kterého získala nejen tři body za vítězství v základní hrací době, ale i bod navíc z pozápasové nadstavby. Kladno tak má už jen teoretickou šanci na udržení v nejvyšší soutěži, kterou mohou Braničtí definitivně rozmetat už v pondělní odvetě. (Autor fotografie: Ronald Hansel, Juniorský hokej)
7.3.Skvěle! Dorost oplatil Varům pondělní porážku plnou měrou!KOB - KVA 5:3, 36.kolo | Vojtěch MartinekBoje o záchranu vrcholí, dorostenci potřebují každý bod. A ve čtvrtek z duelu s Karlovými Vary vytěžili hned čtyři! V souboji se Západočechy předvedli skvělý výkon, nepustili soupeře ani jednou do vedení a v základní hrací době uspěli 5:3. Navíc se po gólu Ondřeje Maška v nadstavbě mohli radovat i z jednoho bodu navíc. Velkým ziskem rozšířili svůj náskok na poslední příčku, který nyní činí devět bodů.
4.3.Dorost Vary potrápil, ani tentokrát však na body nedosáhlKVA - KOB 3:2, 31.kolo | Vojtěch MartinekDorostenci si v pondělí na západě Čech nevedli vůbec špatně, stejně jako v utkání s Chomutovem ale i přes slušný výkon na bodový zisk nedosáhli. Z Karlových Varů si odvezli těsnou porážku 2:3, přičemž domácím se podařilo uspět i v pozápasové nadstavbě. Kobra ovšem bude mít velmi brzy šanci na reparát – Energii na svém ledě přivítá už ve čtvrtek.
2.3.Z Plzeňska jede dorost bez jediného boduTRM - KOB 5:1, 35.kolo | Marek BalounK dalšímu utkání nadstavbové skupiny C vyrazila Kobra na Plzeňsko. Meteor ale od počátku kontroloval průběh utkání a Kobře povolil pouze jediný gól v polovině utkání. Tím šťastným střelcem byl Stefajn Rajilič.

partneři klubu