Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V březnu 2021 vyšly tyto články:

26.3.Petr Hrbek a Martin Slanina: Děti aspoň získají nějakou samostatnost Vojtěch Martinek

V posledních dnech jsme prostor na našich stránkách věnovali hlavně branickému mládežnickému hokeji, specificky jeho fungování v době koronavirové pandemie a s ní spojenými vládními restrikcemi. Jako poslední na naše otázky odpovídal lodivod čtvrté třídy Petr Hrbek a asistent trenéra u deváté třídy a dorostu Martin Slanina.

18.3.Šimon Antončík: Spolupráce s rodiči je pro klub alfou a omegouVojtěch Martinek

Série rozhovorů s mládežnickými kouči branického klubu pokračuje dalším článkem. Tentokrát na naše otázky odpovídal Šimon Antončík, bývalý kapitán A-týmu a současný hlavní trenér šesté třídy. Jak se jeho svěřenci udržují v kondici v této nelehké době?

8.3.Milan Vrzal: Jsme stále připraveni začít s tréninkem na leděŠimon Sýkora

Jako další z trenérů ohodnotil současný stav a situaci během pandemické přestávky hlavní trenér extraligového dorostu Kobry, Milan Vrzal. Ohodnotil letošní, předčasně ukončenou sezónu a nastínil přípravu svých svěřenců. Dále popsal, jak byla Kobra jako klub již zařízena k bezpečnému návratu na led pro všechny mládežnické kategorie.

4.3.Miloš Pecka: Hokejista patří na stadion!Vojtěch Martinek

Koronavirová pandemie, která loni v říjnu nastavila stopku mládežnickým soutěžím, se dotkla i branických juniorů. V dalším díle série článků o mládežnickém hokeji se budeme věnovat právě jim, na naše otázky totiž tentokrát odpovídal jejich kouč Miloš Pecka.

3.3.Do soutěže o sportovce Prahy 4 se probojoval i zástupce KobryMarek Baloun, Vojtěch Martinek

Městská část Praha 4 i přes katastrofu, kterou uvalila na sport pandemie Covid-19, opět hledá svého sportovce roku. V kategorii mužů se nominačním kolem probruslil i teprve dvanáctiletý zástupce Kobry Matěj Jizba, kterého život příliš nešetřil.

3.3.Jiří Hájek: Nenechme se otrávit a zlomitMartina Nová

V rámci série rozhovorů s mládežnickými trenéry se nyní rozpovídal o hokeji v době covidové Jiří Hájek, který se na Kobře stará o žákovské kategorie. Zároveň tvoří i mezičlánek mezi klubem a Českým hokejem. Jak se mu daří plnit tuto funkci a jaké je většinu sezony trénovat online? To se dočtete v následujících řádcích.

1.3.Lukáš Langer: Čím je pauza delší, tím je těžší malé sportovce přimět k tréninkuVojtěch Martinek

Následující týdny budou na našem webu zasvěceny branickému mládežnickému hokeji. Trenérům všech kategorií byl zaslán dotazník ohledně činnosti jejich mužstva v uplynulých měsících, přičemž jako první nám odpovídal gólman A-týmů a kouč druhých a třetích tříd Lukáš Langer.


partneři klubu