Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V červnu 2020 vyšly tyto články:

6.6.Ženy skončily sezónu uprostřed tabulky, statistikám opět vládla BenešováŠimon Sýkora

Na závěr série, shrnující letošní sezónu z pohledu statistik, se podíváme na sezónu žen. Sezóna nedopadla tak, jak Kobry doufaly. Přesto je mohou těšit vyhlídky do budoucna v podobě široké hráčské základny. Letos se musely obejít bez stálic Elišky Benešové a Markéty Zvěřinové, které byly na hostování v Roudnici. Kvůli zranění většinu sezóny neodehrála ani Ivana Machatková. Pojďme si zrekapitulovat, jak se komu letos dařilo a kdo bohužel v týmu končí.

10.6.24 týmů, 3 nováčci. Kdo bude příští sezonu hrát 2. ligu?Vít Trubička, Vojtěch MartinekDruhá liga v následné sezoně zaznamená několik změn v týmech. Zatímco tři celky odešly do Chance ligy, dva týmy naopak postoupily z krajských přeborů, v jednom případě pak došlo k výměně celků v soutěži. Trojici nováčků tvoří Cheb, Velké Meziříčí a Znojmo. Jak se ale vlastně novým týmům v minulých letech dařilo?
25.6.Dorost čeká těžká sezóna, juniorskou extraligu okoření play-downVojtěch Martinek

Start nového ročníku netrpělivě vyhlíží i dvě nejstarší mládežnické kategorie branického klubu, junioři a dorostenci. Oba celky budou na podzim opět působit v extralize, nicméně formáty obou soutěží oproti uplynulé sezóně doznaly větších či menších změn.


partneři klubu