archiv článkůarchiv aktualit

V prosinci 2021 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
1.12.Kobra měla v Klatovech špatný start, nakonec odváží všechny bodyKLT - KOB 4:6, 20.kolo | Aleš SkokPražská Kobra i nadále pokračuje v kvalitních výkonech a na ledě Klatov si připsala už čtvrté vítězství v řadě. Úvod sice vyšel lépe domácím, kteří rychle vedli 2:0, ale Braničtí skóre otočili a nakonec urvali důležitou výhru v poměru 6:4.
2.12.Dorostenci druhou část sezóny zahájili porážkou na VysočiněHBR - KOB 3:1, 0.kolo | Vojtěch Martinek

První prosincový čtvrtek přinesl start bojů o udržení v dorostenecké nejvyšší soutěži, přičemž Kobru v prvním kole čekal trip do Havlíčkova Brodu. V Kotlině nezačala nejlépe – po gólech Fialy a Prchala po úvodní části prohrávala 0:2 a ač Filip Seidler po pauze snížil, vyrovnat už nedokázala. Vítězství domácích pak jen v závěrečné periodě pečetil svým druhým zásahem Fiala. Braničtí tak zůstávají předposlední před brněnskou Technikou a budou muset zabrat, chtějí-li extraligu hrát i příští rok.

3.12.Do Braníku vyráží Havlíčkův Brod! Zapíše si Kobra výsledkový hattrick?KOB - HBR 3:2, 21.kolo | Marek BalounPotřetí tuto sezónu se Kobra potká s Havlíčkovo Brodem. Tamní bruslaře v obou předchozích zápasech porazila o tři branky a pro uniknutí Příbrami je třeba každý bod. Utkání je v branickém stadionu naplánováno na 18:00.
3.12.Junioři v pátečním zápase s Pískem doplatili na druhou třetinuKOB - PIS 3:4, 22.kolo | Vojtěch Martinek

Po bezbrankové první třetině přišla v pátek pro branické juniory pořádně studená sprcha. Lídr skupiny Západ z Písku totiž během deseti minut nastřílel svým protivníkům hned čtyři branky a udělal velký krok směrem k zisku dalších tří bodů. Braničtí pak v poslední periodě bojovali a zásahy Štípka, Čermáka a Svobody stáhli manko na jediný gól, ale vyrovnat už nedokázali.

4.12.Obrat v poslední minutě! Kobra díky tomu bere tři bodyKOB - HBR 3:2, 21.kolo | Vít TrubičkaVýhra za pět minut dvanáct! Kobra dlouhou dobu s Havlíčkovým Brodem prohrávala. Obrat vyšel až v poslední možnou chvíli, a to 41 vteřin před koncem, kdy zajistil vítězství pro branický celek Marek Ryzák. Kobra tak doma udržela důležité tři body.
4.12.Dorostenci prohráli v Brně a klesli na poslední místo skupiny ETEC - KOB 5:4, 0.kolo | Vojtěch Martinek

Boje o záchranu v nejvyšší soutěži zatím svěřencům Jiřího Doležala nevychází dle představ. V sobotu se braničtí dorostenci vydali na půdu Techniky, kde po tuhém boji padli těsně 4:5, přičemž dvě z jejich branek vstřelil Štípek a po jedné přidali Holec s Příhodou. Brněnští se tak na Pražany dotáhli, oba mají shodně jedenáct bodů a Kobra aspoň dočasně spadla na poslední místo.

4.12.Béčko ani napotřetí neporazilo Smíchov, trápení pokračujeKOB - ZBR 2:3, 12.kolo | Šimon Sýkora
5.12.Junioři v Kralupech překonali špatný start a urvali výhru po nájezdech!KNV - KOB 3:4, 23.kolo | Vojtěch Martinek

Nedělní utkání v Kralupech pro branické juniory nezačalo dobře, po jedenácti minutách hry vinou série vyloučení prohrávali hned o tři zásahy. Pražané se ale nevzdali a bojovali, přičemž díky trefám Marka Rejny, Dzabraila Kalajeva a Jakuba Cichoně střetnutí dotáhli do nájezdů. V nich pak bod navíc Kobře vystřelil její kapitán Dejan Ribarovski.

8.12.Kobrám se letos daří, v polovině sezóny vedou tabulkuŠimon Sýkora

Ženský tým Kobry má za sebou osm odehraných utkání a je tak v polovině základní části. S každým soupeřem se utkal dvakrát, pouze v jediném utkání pak padl. Za poslední dvě sezóny doznal celek velké přeměny. Tři opory skončily, naopak přišla celá řada nových tváří. Jak si družstvo i jednotlivé hráčky vedou?

10.12.Znovu za lídrem tabulky. Bude Kobra napočtvrté úspěšná?TAB - KOB 3:1, 22.kolo | Vít TrubičkaNa Branické čeká další velmi těžké utkání. Soupeřem jim bude jihočeský Tábor, na něhož ještě v letošní sezóně nenašli ani v jednom ze třech pokusů recept. Ostatně právě tým z města husitů drží sedmibodový náskok na prvním místě nad druhou Kobrou.
10.12.Juniorka ztratila utkání s Brodem ve druhé třetiněKOB - HBR 3:6, 24.kolo | Vojtěch Martinek

Páteční duel s Havlíčkovým Brodem se svěřencům Milana Vrzala a Miloše Pecky nepovedl. Hned v první minutě střetnutí sice skóroval Kalajev a zařídil první a poslední branku úvodní periody, v té druhé ale pak přišel kolaps. Kobra inkasovala hned pětkrát a ač se snažila duel ještě zdramatizovat, porážku neodvrátila. Po výsledku 3:6 putovaly body na Vysočinu, přičemž pod zbývající dvě domácí trefy se podepsali Mark Rejna a Václav Svach.

11.12.Dorost na půdě Dynama neuspěl a stále čeká na první výhru v nadstavběPCE - KOB 3:1, 0.kolo | Vojtěch Martinek

Ani sobotní utkání svěřenců Jiřího Doležala na ledě Pardubic nepřineslo první body v druhé fázi soutěže. Dorostenci proti Východočechům padli 1:3, přičemž pod jejich jedinou trefu se podepsal Štefan Judiak. Jednalo se o jeho šestý zásah v sezóně. Jonáš Bašta pak mezi třemi tyčemi předvedl celkem osmadvacet zákroků.

11.12.Ani čtvrtý pokus Kobře nevyšel. Tři body udržel TáborTAB - KOB 3:1, 22.kolo | Vít TrubičkaBraničtí mají za sebou další souboj s lídrem tabulky. I tentokrát byl ovšem úspěšnější jihočeský celek, který si pojistil vedení už v samém úvodu zápasu. Kobře se pouze povedlo snížit zásluhou Tomáše Šťastného. Nicméně, to nic nezměnilo na situaci, že tří body si doma udržel Tábor.
11.12.Ženy ubránily Zárybnickou a vezou s Jičína další výhruJIZ - KOB 2:3, 12.kolo | Šimon Sýkora
12.12.Juniorka na domácím ledě neuhájila body před nájezdníky z PorubyKOB - POR 2:4, 25.kolo | Vojtěch Martinek

Nejstarší mládežnická kategorie Kobry v neděli odpoledne přivítala v Braníku navštěvu z daleké Ostravy, které po velkém boji nakonec podlehla těsně 2:4. Pod domácí zásahy se podepsali Patrik Bauer a Viktor Čermák, jenže jejich trefy na body nestačili. Juniorku nyní čeká týden klidu, příležitost si spravit chuť dostane 21. prosince proti brněnské Technice.

12.12.Čtvrťáci se zúčastnili vícesportovního turnaje!Redakce

Dne 11. 12. Kobra připravila vícesportovní turnaj pro 4. třídu.

12.12.Béčku se opět nedařilo, na brankáře Vozdeckého nevyzráloBER - KOB 2:0, 13.kolo | Šimon Sýkora

Ani v posledním utkání roku nezlomila branická záloha smolnou sérii. Poprvé v sezóně nedokázala vstřelit svému soupeři ani branku. Na první gól diváci čekali do poloviny zápasu, Václava Moučka překonal Jakub Mařík. Na finálních 2:0 zvyšoval osm minut před koncem utkání Daniel Procházka.

14.12.Kobru čekají Řisuty! Bude to jasné vítězství, nebo drama jako posledně?KOB - RIS 3:4, 23.kolo | Marek BalounUž po šesti kolech se braničtí opět potkají s řisutskými buldoky. Ti jsou v tabulce stále poslední, od Písku je ale dělí pouhý jeden bod a proto by výhru velmi ocenili. Poslední vzájemné utkání bylo pěkné drama a Kobra ho musela zachraňovat v posledních deseti minutách. V pořadí čtvrté setkání je naplánováno na středeční 18. hodinu.
15.12.Kobra vybojovala bod proti ŘisutůmKOB - RIS 3:4, 23.kolo | Martina Nová

Do Braníku v rámci 23. kola zavítaly Řisuty. Utkání nabídlo vyrovnanou a napínavou podívanou, kde se obě mužstva přetahovala o vedení. Blíže k výhře ve třetí třetině měli domácí, nicméně hubený náskok neudrželi a v prodloužení se štěstí přiklonilo na stranu hostů. Kobra padla 3:4 a bere jeden bod.

17.12.Braničtí v sobotu míří do Písku, odvezou si od Otavy znovu tři body?PIS - KOB 2:7, 24.kolo | Vojtěch Martinek

Středeční domácí utkání s Řisuty se svěřencům Miloslava Šeby nepovedlo, po těsné porážce 3:4 po prodloužení je ovšem nyní čeká další výzva. Už v sobotu večer odcestují na led posledního Písku, proti kterému v aktuální sezóně zatím ještě neprohráli. Podaří se jim uspět i ve čtvrtém vzájemném zápase a odvezou si do Prahy všechny body? Úvodní buly bude u Otavy vhozeno v 17:00.