Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V červenci 2019 vyšly tyto články:

1.7.Rozlosováno! Braničtí zahájí sezónu proti KolínuVojtěch Martinek

V pátek večer byl na internetových stránkách Českého hokeje uveřejněn plný rozpis zápasů nadcházejícího druholigového ročníku.

4.7.Přestupová bomba! Kobra získala produktivní trio z JablonceVojtěch Martinek

Branický klub po dlouhém čekání odtajnil první posily! Na jih Prahy se ze severočeského Jablonce stěhuje nejproduktivnější hráč loňského ročníku druhé ligy Kamil Bříška a zkušení útočníci Lukáš Tondr a Tomáš Plíhal! Kádr dále doplní Dominik Novák s Lukášem Sochůrkem, přičemž další hráči jsou ještě v jednání. (zdroje náhledové fotografie: hcvlci.cz, hokejbenatky.cz)

4.7.Chceme se dostat do play-off. Je to náš hlavní cíl, říká trenér juniorů Šimon AntončíkLibor KokoškaJuniorský tým díky reorganizaci nejvyšší hokejové soutěže, která od letošní sezóny ponese název DHL Juniorská liga Akademií, postoupil do současné druhé nejvyšší tuzemské hokejové ligy – Extraligy juniorů. Příprava na ledě juniorům začne 30. července, někteří z nich ale zahájí přípravu na sezónu společně s druholigovým A-týmem. „Chceme se dostat do play-off. Je to náš hlavní cíl,“ nastínil ambice na příští sezónu asistent trenéra juniorů Šimon Antončík.
4.7.Chceme hrát agresivní hokej, hlásá před sezónou trenér dorostu Milan VrzalLibor KokoškaDorost se minulou sezónu dokázal udržet v nejvyšší soutěži. Teď ho čeká ale mnohem náročnější úkol. Hokejová extraliga se totiž zúží z 30 účastníků na 24, což znamená, že v příští sezóně může sestoupit až 8 celků! Příprava na ledě začíná dorostencům 12. července, první ostré utkání odehrají 12. září proti PZ Kladno. „Počet hráčů, se kterým můžeme počítat do příští sezóny, je daleko větší,“ prozradil trenér dorostu Milan Vrzal, který minulou sezónu stavěl dorostenecký tým takřka od nuly. Dorostence nadále povede do další sezóny v tradičním triu společně s panem Slaninou a Hájkem.
6.7.Kobru čeká deset přípravných zápasů, doma přivítá Slavii a čínskou reprezentaciLibor KokoškaBranický celek načne novou sezónu přípravným duelem s Kozly z Kolína 8. srpna. V přípravě na nadcházející sezónu Kobra odehraje celkově deset utkání, jako jeden z prvních týmů se postaví proti čínskému výběru China Golden Dragon. Na závěr přípravy doma tradičně uvítá prvoligovou pražskou Slavii.
9.7.Branické dorostence čeká náročná sezónaVojtěch Martinek

Kobří dorost čeká další sezóna mezi českou elitou, která bude pravděpodobně ještě těžší než ta loňská. Nový systém extraligy je totiž nemilosrdný, do nižší soutěže bude přímo sestupovat hned šest celků. (autor náhledové fotografie: Ronald Hansel)

22.7.Ženský tým skončil čtvrtý na mezinárodním turnaji v PrazeLibor Kokoška

Ženský tým se v rámci přípravy na novou sezónu zúčastnil mezinárodního hokejového turnaje Czech Hockey Challenge Cupu, jehož první ročník se odehrál v pražských Letňanech. Kobra nakonec duel o bronz s Euro Elite Team nezvládla a zakončila letní turnaj na posledním čtvrtém místě. Pohár pro vítěze získal španělský celek Hockey Hielo Majadahonda!

26.7.Obranné řady vyztuží Tomáš Mrkvička!Vojtěch Martinek

Kobra vítá další posilu! Po triu Lukáš Tondr, Kamil Bříška, Tomáš Plíhal se z Jablonce na Braník přesouvá další hráč, tentokrát ovšem obránce. Klub se dohodl na spolupráci s jednatřicetiletým Tomášem Mrkvičkou, jenž loni patřil mezi nejproduktivnější ligové zadáky. (zdroj fotografie: Francis Larrède)


partneři klubu