archiv článkůarchiv aktualit

V říjnu 2019 vyšly tyto články:

Další stránky
123>>
31.10.Kamil Bříška: Baví mě bodovat, ale tlak si nepřipouštímKOB - PRI 5:2, 13.kolo | Barbora Wolfová

Ani v zápase třináctého kola 2. Ligy skupiny Střed, kdy se na ledě Kobry představila Přibram, nezůstal nejlepší střelec Pražanů Kamil Bříška bez bodu (2+1). Po utkání proti Číně, kdy si připsal rekordních 10 bodů za zápas, si však stále nepřipouští tlak a skromě chválí své spoluhráče. Svému týmu napomohl k páté výhře v řadě a k osamostatnění se na čele tabulky.

30.10.Pátá výhra v řadě! Braničtí otočili vyhrocený duel s PříbramíKOB - PRI 5:2, 13.kolo | Vojtěch Martinek, Marek Baloun

Středeční duel mezi Kobrou a Příbramí rozhodně nenudil, bezmála sto padesát diváků sledovalo vyhrocenou bitvu plnou branek i vyloučení. Těžký duel nakonec dopadl lépe pro domácí, kteří v závěrečném dějství třemi brankami dokonali obrat, a připsali si tak na konto další úspěch! Pátá výhra v řadě navíc upevnila jejich pozici na čele tabulky, druhý Tábor na ně nově ztrácí tři body. Svěřenci Miloslava Šeby navíc mají oproti kohoutům jedno utkání k dobru.

29.10.Třinácté kolo na Braník zavede černého koně z PříbramiKOB - PRI 5:2, 13.kolo | Vojtěch Martinek

Branická mašina se rozjela, po sobotní demolici Číny 17:3 bude ve středu chtít svou sérii výher natáhnout na pět duelů. Tentokrát se jí do cesty postaví Příbram – druholigový nováček a jedno z největších překvapení sezóny, jehož ofenzíva je postrachem skupiny Střed. Zvládnou ji Pražané udržet na uzdě? Úvodní buly je naplánováno na šestou večer.

27.10.Ani silný závěr Kobrám nestačil, s Jičínem padly i podruhéKOB - JIZ 5:7, 8.kolo | Šimon Sýkora

Ani ve druhém vzájemném střetnutí nestočily zástupkyně branického celku na výhru s Jičínem. V závěru předvedly silný finiš, ze stavu 2:7 se během dvou minut dostaly na rozdíl 5:7, vyrovnat ale již nestačily. Jediná dvoubodová domácí hráčka byla kapitánka Benešová (2+0). Na straně soupeřek si připsaly hattrick Kristýna Wolfová a Karolína Erbanová (obě shodně 3+0). Dvouzápasovou šňůru porážek se pokusí Kobry přerušit následující neděli v německém Jonsdorfu.

27.10.Junioři u Otavy dotahovali marně, do Prahy se vrací bez boduPIS - KOB 5:3, 14.kolo | Vojtěch Martinek

Junioři v neděli na jihu Čech chtěli navázat na páteční úspěch z duelu s Havlíčkovým Brodem, což se jim ovšem nepodařilo. Na ledě Písku sice do poslední chvíle bojovali, nakonec se ale po porážce 3:5 na Braník vrací s prázdnou. Góly Kobry dali Richard Mucha, Mansúr Káninský a Maxmilián De Sousa.

26.10.Sedmnáctigólová demolice! Kobra se blýskla proti ČíňanůmCHI - KOB 3:17, 12.kolo | Vít TrubičkaVelmi vysoko se Kobře podařilo srazit k zemi čínské draky. JIž od počátku otevřeli Braničtí svůj střelecký účet, který postupně navýšili až na konečných sedmnáct gólů, přičemž pouhé tři inkasovali. Velmi se v utkání blýskl například Kamil Bříška, který dopomohl k výhře svými pěti gólovými trefami a dalšími třemi asistencemi.
26.10.Dorostenci ve třetí třetině ztratili domácí odvetu s ChomutovemKOB - CHO 4:6, 14.kolo | Vojtěch Martinek

Druhá nejstarší mládežnická kategorie Kobry na svém ledě v sobotu přivítala Chomutov, kterému v pondělí na severu Čech podlehla vysoko 3:7. Tentokrát se svým soupeřem držela dlouho krok a nějakou dobu i vedla, v poslední dvacetiminutovce ale nadějně rozehraný duel ztratila a už popáté v řadě vyšla ze zápasu bodově naprázdno. Domácí trefy v porážce 4:6 zařídili Lukáš Strnad, Patrik Bauer, Ondřej Nápravník a Matěj Půlpán.

26.10.Béčko poprvé poráží TNP, dostává se na dělené první místoTNP - KOB 4:5, 6.kolo | Šimon Sýkora

Ve třetí sezóně fungování týmu TNP a v jedenáctém vzájemném utkání porazila Kobra B poprvé tohoto soupeře. Ačkoliv v zápase prohrávali braničtí již 2:4, dokázali skóre otočit zásluhou Roberta Sovíka, Jana Šubrta a vítěznou brankou Dominika Zmeškala. Touto výhrou se Kobra dostala na dělené první místo s dvoubodovým náskokem na Letňany a Hvězdu.

25.10.Denis Heldák: Byl to můj nejrychlejší hattrickKOB - KOL 5:1, 11.kolo | Libor KokoškaKobra navázala na dobrý výkon z jihočeského Tábora domácí výhrou nad Kolínem. Kozli nakonec prohráli 1:5, lví podíl měl na tříbodovém zisku domácích Slovák Denis Heldák. Ten totiž už po dvanácti minutách hry zkompletoval hattrick. Krom tří vstřelených branek si branický útočník připsal do statistik i dvouminutové vyloučení za podrážení, z následného oslabení ale Kobra neinkasovala.
25.10.Fantazie! Junioři otočili vývoj utkání s Brodem a berou tři bodyKOB - HBR 4:3, 13.kolo | Vít TrubičkaTak to byl velmi tuhý boj juniorů Kobry proti Havlíčkovu Brodu. Zápas plný aktivní hry se spoustou šancí na obou stranách nakonec zvládla lépe Kobra, která otočila vývoj utkání ve svůj prospěch a i přes závěrečný tlak Havlíčkova Brodu dokázala udržet těsnou výhru 4:3 a zcela zaslouženě si odnáší z utkání tři body.
24.10.Kobra vyráží na Draka! Jak dopadne animální souboj číslo tři?CHI - KOB 3:17, 12.kolo | Marek BalounJednou v přípravě a teď podruhé na ostro. Pražané v sobotu od pěti nastoupí ve Slaném proti výkvětu Číny. Naposledy svěřenci Miloslava Šeby doslova vypráskali soupeře doma poměrem 11:2.
24.10.Dorostenci v malém pražském derby podlehli SpartěSPA - KOB 6:1, 13.kolo | Vojtěch Martinek

Svěřenci Milana Vrzala se ve čtvrtek odpoledne vydali na sever Prahy do Holešovic, kde vyzvali na souboj tamní Spartu. Po nepovedené první třetině s domácími v následující dvacetiminutovce srovnali krok a místy soupeře i přehrávali, v poslední části jim ale ujel vlak a nakonec si na Braník odvezli vysokou porážku 1:6. Jediný gól hostů vstřelil ve třiačtyřicáté minutě Patrik Bauer.

23.10.Kobra pokračuje na vítězné vlně, porazila i silný KolínKOB - KOL 5:1, 11.kolo | Šimon Sýkora

Hlavně díky silné první třetině, kterou vyhrála 4:0, dokázala Kobra porazit kozly z Kolína. Čistým hattrickem během dvanácti minut se prezentoval Denis Heldák, dvěma brankami skóre pojistil Tomáš Šťastný. Kolínští vstřelili jedinou branku po využití jedné ze sedmi přesilových her.

22.10.Další důležitá bitva! Na Braník zavítají kozliKOB - KOL 5:1, 11.kolo | Vojtěch Martinek

Los druhé ligy je neúprosný. Po náročné sobotní bitvě na ledě prvního Tábora, kterou Kobra zvládla 4:2, nyní svěřence Miloslava Šeby čeká další těžká zkouška. Na Braník totiž ve středu přicestuje silný Kolín, se kterým Pražané momentálně sdílí druhou příčku tabulky – oba výběry totiž dosud nasbíraly přesně dvacet bodů. Úvodní buly je na programu v šest hodin večer.

21.10.Dohrávka pátého kola body nepřinesla, dorost padl v ChomutověCHO - KOB 7:3, 5.kolo | Vojtěch Martinek

Netradičně v pondělí se branický dorost představil na půdě Chomutova, kde sehrál odložené utkání pátého kola proti Pirátům. Na ledě Rocknet Areny se svěřencům Milana Vrzala nedařilo a už po třinácti minutách hry prohrávali o tři branky, přičemž po závěrečné siréně svítilo na světelné tabuli v hale skóre 3:7. Dva góly Kobry vstřelil Lukáš Strnad, ten poslední pak přidal Jakub Procházka.

20.10.Béčko smetlo nováčka z Berouna, drží si druhou příčkuKOB - BER 9:2, 5.kolo | Šimon Sýkora

Hráči záložního týmu Kobry přivítali na svém ledě po letech znovu utvořený tým Berounských Medvědů. Nováčkovi soutěže nedali vůbec šanci, i díky pěti proměněným přesilovkám vyhráli vysoko 9:2. V brance Kobry nastoupil opět Mouček, nejvíce bodů si připsali útočníci Matěj Malovický (2+3) a Robert Sovík (1+4). Béčko si tak drží druhou pozici s dvoubodovou ztrátou na první TNP a stejným náskokem na třetí Smíchov. V dalším kole je čeká náročný souboj právě na ledě prvního a dosud neporaženého loňského vítěze přeboru, TNP Praha.

20.10.ESA vrátila Kobrám porážku z prvního kola, Pražanky se vrací bez boduESA - KOB 3:1, 7.kolo | Šimon Sýkora

Druhé utkání s loni prvoligovou Esou nebylo tak úspěšné jako to první. Ačkoliv Kobry vstoupily do utkání velice dobře a již ve třetí minutě překonala Barbora Knoppová domácí Veroniku Hůlkovou, nikdo další už na její úspěch nenavázal. Naopak o necelou minutu později srovnala kapitánka Dita Svobodová. Ve třetí třetině přidala Esa další dvě branky, úspěšně se trefily Lenka Kubisková a v poslední minutě Petra Mrhalová. Další utkání čeká branické hráčky v sobotu proti prvnímu Jičínu.

20.10.Junioři ztratili zápas v Kralupech, padli v prodlouženíKNV - KOB 4:3, 12.kolo | Vojtěch Martinek

Závěr duelu s Kralupy nad Vltavou byl pro branickou juniorku smolný. Svěřenci Miloše Pecky na půdě středočeského klubu ještě minutu a deset sekund před koncem vedli o jeden gól, nakonec si ale po porážce 3:4 po prodloužení připisují do tabulky jen jediný bod. Trefy Kobry měli na svědomí Richard Mucha, Ondřej Škutina a Michal Sup.

19.10.Kobra zvládla šlágr kola a nad Táborem zvítězila o dva gólyTAB - KOB 2:4, 10.kolo | Libor Kokoška Desáté hrací kolo nabídlo ligový šlágr mezi prvním jihočeským Táborem a třetí pražskou Kobrou. I přes výsledek prvního zápasu, který bez větších potíží vyhráli braničtí hokejisté, šli jako mírní favorité do utkání Jihočeši. Utkání nakonec dopadlo lépe pro pražské hráče, ti i přes velký počet vyloučení vyhráli 4:2 a stáhli tak své manko na čelo tabulky. Ve žluto-modrém dresu se prosadili Aleš Furch, Tomáš Šťastný, Denis Heldák a Dominik Valík.
19.10.Dorost doma dostal deset branek od PlzněKOB - PLZ 2:10, 12.kolo | Vojtěch Martinek

Šveřenci Milana Vrzala v sobotu večer v Braníku přivítali Plzeň, která platí za nejproduktivnější celek západní skupiny dorostenecké extraligy. Kobra do duelu vstoupila slušně a v první třetině držela s papírově silnějším soupeřem krok, v následujících dvou periodách jí ale ujel vlak a po závěrečné siréně svítilo na světelné tabuli skóre 2:10. Pod domácí trefy se podepsali Jakub Svoboda a Patrik Bauer.(Autor fotografie: Roland Hansel)