archiv článkůarchiv aktualit

V září 2019 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
2.9.Přijďte v neděli 29. září od 8:00 na ZS HC Kobra Praha na akci Týden hokejeRedakce

V neděli 29. září od 8:00 budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. HC Kobra Praha ve spolupráci s Českým hokejem pořádá na ZS HC Kobra Praha akci v rámci Týdne hokeje. Kromě zážitku v podobě prvních krůčků na ledě si každé dítě navíc s sebou domů odnese zajímavý hokejový dárek. Přijďte si vyzkoušet lední hokej a zažijte spoustu zábavy!

4.9.Generálka na sezónu je tady, Kobra vyzve SlaviiKOB - SLA 3:7, 0.kolo | Libor Kokoška

Závěr přípravy je tady. Kobra podobně jako před rokem na domácím kluzišti přivítá atraktivního soupeře z první ligy – Slavii. Zápas navíc bude zajímavý pro řadu branických hráčů, kteří za sebou mají minulost v sešívaném dresu, většina z nich jsou navíc vršovičtí odchovanci. Zápas začíná ve čtvrtek 5. září od 17:00.

5.9.Druhá liga přelosována, Kobra začíná doma s KlatovyLibor Kokoška

Kvůli odstoupení NED Hockey Nymburk z 2. ligy z důvodu nedostatku hráčů se musel celý hrací plán skupiny Střed přelosovat. Počet týmů se z devíti snížil na osm, ani jeden z týmů proto nebude mít v žádném kole vynucenou systémovou pauzu. První kolo odehraje Kobra doma ve středu 11. září od 18:00 proti Klatovům.

5.9.Kobra v malém pražském derby podlehla prvoligové SlaviiKOB - SLA 3:7, 0.kolo | Libor Kokoška

I když po šedesáti minutách hry svítilo na světelné tabulky skóre 3:7 pro Kobru, domácí hokejisté odcházeli z ledové plochy s úsměvem na rtech. V malém pražském derby proti prvoligové Slavii předvedli bojovný výkon a závěrečnou třetí třetinu dokonce ovládli 2:1, Do úvodního zápasu 2. ligy s Klatovy, které čeká branické hokejisty příští týden ve středu, nastoupí svěřenci Miloslava Šeby v optimálním rozpoložení. Za Kobru se prosadil Šimon Antončík, Dominik Novák a Kamil Bříška.

6.9.Šimon Antončík: V přípravě nejde o výsledky, hlavní je, že si tým sedlŠimon Sýkora

Čeká ho šestá sezóna v dresu Kobry, třetí v pozici kapitána. Po posledním utkání přípravy jsme se zeptali Šimona Antončíka, jak hodnotí utkání s prvoligovou Slavií, celou přípravu na sezónu a zapojení juniorů do mužstva.

9.9.Z Kobry až do reprezentaceLibor Kokoška

Nestává se často, že by se druholigový celek mohl chlubit reprezentantkou ve svých řadách. Kobra ale takovou hráčku ve svém týmu má, do nominace národního týmu do šestnácti let na přípravný kemp se vypracovala obránkyně Alexandra Kalašová, která pravidelně nastupuje za náš ženský tým! Do závěrečné nominace na turnaj v Německu se bohužel nadějná branická hokejista neprobojovala.

10.9.Začínáme! Kobra na úvod přivítá KlatovyKOB - KLT 4:2, 1.kolo | Vojtěch Martinek

Dlouhé čekání je u konce, je to tady! Začíná nový ročník třetí nejvyšší hokejové soutěže, do nějž bude Kobra vstupovat jako jeden z favoritů na postup do Chance ligy. Jejím prvním soupeřem v letošní sezóně budou svěřenci Michala Straky z Klatov, jenž na Braník zavítají už ve středu večer.

10.9.V play-off můžeme uspět, říká před sezónou trenér Miloslav ŠebaLibor Kokoška

Kobra stojí na prahu nové sezóny. Příprava na sezónu už je minulostí, a tak přišel čas na její bilanci. Z osmi zápasů se branickým hokejistům povedlo vyhrát rovnou šestkrát, v posledním zápase navíc potrápili i prvoligovou Slavii. První druholigové utkání se odehraje už ve středu 11. září od 18:00.

11.9.Výhra v prvním kole, Kobra si doma poradila s KlatovyKOB - KLT 4:2, 1.kolo | Libor Kokoška

Kobra vstoupila do nové druholigové sezóny úspěšně. Po tuhém boji zvítězila nad západočeskými Klatovy 4:2, a připsala si tak první tři body do soutěžní tabulky. První perioda sice skončila nerozhodně 0:0, v následujících dvou už ale byla Kobra lepším celkem. Svou první soutěžní trefu v modro-žlutém dresu přidali Kamil Bříška a Denis Heldák. Bývalý jablonecký střelec se trefil rovnou dvakrát.

12.9.Bylo to velice těžké, hodnotí duel s Klatovy Lukáš SochůrekKOB - KLT 4:2, 1.kolo | Vojtěch Martinek, Libor Kokoška

Jednou z klíčových postav středečního vítězství pražské Kobry nad Klatovy byl jednoznačně i gólman Lukáš Sochůrek, který až do devětačtyřicáté minuty držel čisté konto a v průběhu duelu několikrát podržel tým výbornými zákroky. Po zápase jsme jej vyzpovídali – jak první utkání nového ročníku hodnotí a co si slibuje od sobotního zápasu v Písku?

12.9.Dorostenci v prvním kole vyplenili KladnoKLP - KOB 0:3, 1.kolo | Libor Kokoška

Braničtí dorostenci slaví na úvod extraligové sezóny důležité vítězství proti PZ Kladno. Gólové konto čtvrtečního utkání otevřel Angličan Jefferson Mark Rejna svou premiérovou trefou v dresu Kobry v 5. minutě. O tři minuty se hostující hráči mohli opět radovat, Ondřej Mašek přesně našel Matěje Půlpána a ten skóroval. Na 3:0 navyšoval ve 34. minutě gólovou trefou Lukáš Strnad. Kobra si tak z Kladna odvezla cenné tři body a posunula se na čelo soutěžní tabulky.

13.9.Druhé ligové utkání je tu, Kobra jede do PískuPIS - KOB 2:5, 2.kolo | Libor Kokoška

Kobru čeká první venkovní soutěžní utkání v sezóně, v sobotu 14. září se braničtí hokejisté vypraví do jihočeského Písku. Zatímco Kobra v úvodním druholigovém zápase dokázala na domácím kluzišti porazit Klatovy, Písek si ze středočeské Příbrami vezl pouze jeden bod za prohru v prodloužení. Úvodní buly zápasu proti tamním Králům je naplánováno na 17:30.

13.9.Juniorka vstoupila do sezóny úspěšně, výhru nad Chrudimí dirigoval ŠkutinaCHR - KOB 3:4, 1.kolo | Vojtěch Martinek

V pátek do nového ročníku vstoupila čerstvě extraligová juniorka pražské Kobry. K úvodnímu duelu sezóny se vypravila do Chrudimi, odkud si po výhře 4:3 po prodloužení odvezla první dva body! Velkou měrou k vítězství přispěl útočník Ondřej Škutina, jenž zaznamenal hattrick a na zbývající branku, kterou vstřelil Richard Šeba, nahrál. Opět do akce půjdou svěřenci Miloše Pecky až za týden v pátek 20. září, kdy na svém ledě přivítají silné Ústí nad Labem.

14.9.Kobra uspěla i v prvním venkovním utkání, Písek porazila 5:2!PIS - KOB 2:5, 2.kolo | Vojtěch Martinek

Kobra po středečním vítězství nad Klatovy zvládla i sobotní zápas v Písku a po dvou kolech se tak s Kolínem dělí o společné první místo v tabulce skupiny Střed! Svěřenci Miloslava Šeby u Otavy uspěli 5:2, přičemž brankami se blýskli Tomáš Šťastný, Dominik Šteiner, Denis Heldák, Aleš Furch a Dominik Novák. Do akce půjde Kobra znovu až za týden, v sobotu 21. září, kdy doma vyzve na souboj Tábor.

14.9.Dorost nezvládl duel s Třemošnou, doma prohrál o šest branekKOB - TRM 1:7, 2.kolo | Vojtěch Martinek

Na první domácí utkání v novém extraligovém ročníku nebudou svěřenci Milana Vrzala vzpomínat v dobrém. Na Braník totiž v sobotu přijeli hokejisté Třemošné, kteří si z Prahy po výhře 7:1 odvezli všechny body. Pod jedinou domácí branku se podepsal Lukáš Strnad. Šanci na reparát budou mít dorostenci ve čtvrtek, kdy se vypraví do Plzně.

16.9.Kobry první zápas vyhrály, Esa nevstřelila ani brankuKOB - ESA 2:0, 2.kolo | Šimon Sýkora

První zápas sezóny vyhrály na svém ledě hráčky Kobry proti silnému týmu HC Esa. Soupeřky, jenž sestoupily po loňské sezóně z první ligy, nedaly bezchybné Soukupové ani branku. Domácí zvítězily 2:0, obě branky vstřelila kapitánka Silvie Benešová. Kobry tak dokázaly vyhrát v prvním měření sil s týmem, který bude jejich hlavní soupeř při pokusu o postupu do první ligy

19.9.Dorost v Plzni padl rozdílem třídyPLZ - KOB 14:2, 3.kolo | Vojtěch Martinek

Hororové utkání ve čtvrtek večer prožil kobří dorost, který na ledě silných, dosud neporažených plzeňských indiánů padl vysoko 2:14. Pod branky hostů se podepsali útočníci Adam Krásný a Patrik Bauer, přičemž pro oba hráče to byly vůbec první trefy v novém ročníku. Hlavy vzhůru, není všem dnům konec – už ve sobotu čeká Vrzalovy svěřence další utkání, a to malé pražské derby proti Spartě.

20.9.Kobra přivítá zatím neporažený TáborKOB - TAB 4:3, 3.kolo | Libor Kokoška

V rámci třetího kola 2. ligy Kobra na svém kluzišti přivítá kohouty z Tábora. Tým z jihu Čech má za sebou výborný vstup do sezóny, když nejprve v úvodním kole rozstřílel celek China Golden Dragon a o tři dny později si poradil tím nejtěsnějším způsobem s nováčkem z Příbrami. Momentálně se tak Kohouti nacházejí na druhém místě, ani v jednom zápase navíc neinkasovali. Utkání začíná na zimním stadionu Kobry od 18:00 v sobotu 21. září .

21.9.Junioři v prodloužení padli po vyrovnaném utkání s Ústím 1:2KOB - UNL 1:2, 3.kolo | Šimon Sýkora

I druhý extraligový zápas sezóny skončil pro juniory Kobry prodloužením. Tentokrát se ale na konci neradovali oni, nýbrž soupeř. Kobra v půlce zápasu sice vedla, soupeř z Ústí měl ale silný tlak a dokázal zápas otočit.

21.9.Dorostenci v prvním pražském derby sezóny padli 0:4KOB - SPA 0:4, 4.kolo | Vojtěch Martinek

Dorostenci Kobry v sobotu odpoledne vyzvali na souboj holešovickou Spartu, se kterou po většinu první periody drželi krok. Od druhého dějství dál už ale favorit na ledě branické haly ovládal průběh hry a postupně rozšiřoval svůj náskok, který po závěrečné siréně čítal čtyři branky. Na druhou stranu domácí Krbečkovi nedali ani gól, a opět tak z utkání vyšli s prázdnou.