archiv článkůarchiv aktualit

V únoru 2023 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
28.2.I druhý zápas v Sedlčanech vyšel, béčko postupuje do semifinále!KOB - SED 2:0, 0.kolo | Šimon Sýkora

Kobra postupuje bez ztráty bodu. Po prvním divokém utkání, které vyhrála 9:1, zvítězila ve druhém těsným dvoubrankovým rozdílem. Ač byli braničtí papírově domácím celkem, hrálo se i tentokrát v Sedlčanech, jelikož nebyl k dispozici volný termín na pražském ledě. Již ve třetí minutě se prosadil David Šálek, krátce po polovině utkání se trefil Dominik Zmeškal. Nulu vychytala jednička Václav Mouček. V semifinále by měla Kobra narazit na Příbram B. S ní se letos utkala jednou a vyhrála 5:2. První utkání by mělo proběhnout již v sobotu od 20:30 na domácím ledě, odveta v Příbrami je pak v plánu o den později.

26.2.Vždycky nám chybí kousíček, abychom to dotáhli, mrzí Matyáše Ondríka po prohře s ChomutovemKOB - CHO 1:2, 0.kolo | Tadeáš Podolka, Martina NováMatyáš Ondrík v utkání proti Chomutovu zastoupil jedničku Lukáše Sochůrka a propustil za svá záda pouze dva puky. Jinak kryl dalších 31 střel, včetně spousty pokusů Viktora Hübla a Františka Lukeše. V rozhovoru se rozpovídal o tomto vyrovnaném duelu i o skvělé atmosféře na Braníku.
26.2.Vítězná šňůra přerušena! Junioři nestačili na TřemošnouKOB - TRM 2:4, 0.kolo | Tadeáš PodolkaČtyři zápasy trvala neporazitelnost družiny Milana Vrzala v nadstavbové skupině č.13 Regionální ligy juniorů. Braničtí přitom v utkání až do třetí třetiny vedli 2:0, ale v závěrečném dějství přišel zkrat. Třemošná nasázela čtyři góly a Pražané prohráli poprvé od 10. února, kdy hráli právě se Západočechy. Kobře patří tak třetí příčka se 14 body a Třemošná s největší jistotou tuto skupinu ovládne.
25.2.Obrat v závěru nevyšel. Kobra těsně podlehla ChomutovuKOB - CHO 1:2, 0.kolo | Vít TrubičkaNáročné a vyrovnané utkání čekalo na Branické na vlastním ledě, kam přijeli chomutovští Piráti. Po dlouhém čekání na gól se jako první prosadil soupeř, který ještě později své vedení navýšil. Kobra se snažila výsledek zachránit díky trefě Dominika Nováka v poslední minutě, nicméně k tomu už nedošlo a body tentokrát doma neudržela.
25.2.První utkání play off béčko jasně vyhráloSED - KOB 1:9, 0.kolo | Šimon Sýkora
24.2.Předposlední zápas nadstavby! Kobra vyzve PirátyKOB - CHO 1:2, 0.kolo | Tadeáš PodolkaPředposlední kolo nadstavby bude pro branické hokejisty další výzvou, protože na jejich led v sobotu od 18:00 přijede Chomutov. Severočeši mají už jisté čtvrtfinále, za to Pražané stále bojují o šesté místo s Vrchlabím. Z utkání bude přímý přenos na webu Onlajny.com a stream na Czechicehockey.tv.
22.2.Derby pro Letňany. Kobra odjíždí ze severu Prahy bez bodůLET - KOB 5:1, 0.kolo | Vít TrubičkaProti Letcům tentokrát Braničtí zaváhali. Ještě v první třetině zvládali držet se soupeřem krok, nicméně ten více odstoupil na začátku třetiny druhé a svůj náskok si už podržel. O jedinou kontaktní trefu se postaral Martin Petrák. O přímý postup do play-off tak musí Braničtí zabojovat ve zbývajících dvou zápasech s Chomutovem a Vrchlabím.
21.2.Derby o Prahu! Kobra o play-off zabojuje v LetňanechLET - KOB 5:1, 0.kolo | Marek BalounPouhé tři zápasy zbývají Kobře na zisk vstupenky do play-off, nebude to ale zadarmo. Ani v jednom případě ji nečeká lehký soupeř. Dokonce to bude první a druhý tým tabulky, ti mají už play-off jisté a mohou hrát s čistou hlavou. Tím třetím je pak Vrchlabí, které drží kýženou poslední příčku. Prvním soupeřem budou tedy Letci a Kobra nutně potřebuje bodovat. Derby o Prahu začne v Ice aréně úderem středeční 18. hodiny.
20.2.Vítězná vlna! Junioři zvítězili potřetí v řaděKOB - KOL 6:1, 0.kolo | Tadeáš PodolkaSvěřenci Milana Vrzala se zřejmě oklepali z nepovedeného vstupu do nadstavby a proti Kolínu si připsali třetí výhru za sebou. Hned dvakrát se prosadila útočná stálice Mikuláš Odehnal a Josef Simon propustil za svá záda jediný puk. Kobra tak vrátila Středočechům dřívější porážku 3:4. V tabulce se Braničtí vyšvihli na třetí pozici za Tábor a Třemošnou.
19.2.Bylo tam hodně šancí a hráli jsme dobrý hokej, říká Václav Zídek po nezdaru s ÚstímKOB - UNL 4:5, 0.kolo | Tadeáš Podolka, Vojtěch Martinek
19.2.Kobry i potřetí prohrály s Berounem 1:9BEL - KOB 9:1, 17.kolo | Šimon Sýkora

Na berounském ledě opět úřadovaly hlavně sestry Alexandra (5+3) a Sandra (3+2) Halounovy. Hostující Jaroslava Soukupová čelila celkem 51 střelám, připsala si 42 zákroků. Za stavu 9:0 se první brankou v sezóně prosadila Markéta Zvěřinová a korigovala tak skóre na finálních 9:1. První letošní bod si asistencí připsala také Ivana Machatková.

18.2.Béčko zakončilo základní část vítězněZLO - KOB 3:7, 22.kolo | Šimon Sýkora

V posledním utkání zavítali braničtí na led Zlonic, které hrají svá utkání ve Slaném. Skóre otevřel v 7. minutě Petr Zemánek. Zloničtí sice zvládli vyrovnat, ale po pár minutách poslal hosty znovu do vedení Tomáš Gron. Pak už se domácím vyrovnat nepodařilo. Za Kobru pálili postupně David Šálek, podruhé Zemánek, Jan Král a Dominik Zmeškal. Poté Zlonice snížily na 2:6, poslední branku hostů ještě vstřelil Král, který se také prosadil dvakrát v utkání. Nyní musí Kobra pouze čekat jak skončí druhá skupina soutěže a kdo se umístí na třetím místě. Právě s tímto celkem se utká ve čtvrtfinále soutěže.

18.2.Dramatická přestřelka skončila prohrou v prodloužení, Kobra padla se SlovanemKOB - UNL 4:5, 0.kolo | Vojtěch MartinekTřetí únorový sobotní večer se v Braníku nesl ve znamení bitvy s ústeckým Slovanem, který do Prahy přijel s bilanci čtrnácti výher a jedné porážky v posledních patnácti utkáních. Tuhá přestřelka se Severočechy dospěla až do prodloužení, ve kterém hostům úspěch vystřelil Martin Tůma. Kobra si tak na konto připsala bod, přičemž díky neúspěchu Vrchlabí v Příbrami jí od kýžené šesté pozice stále dělí jen tři.
17.2.Nadstavba se blíží do finiše, Kobru čeká souboj se SlovanemKOB - UNL 4:5, 0.kolo | Tadeáš PodolkaPouhá čtyři kola zbývají do konce nadstavbové skupiny A. V každém utkání tak bojují Braničtí o důležité body do tabulky, ve které chtějí předehnat šesté Vrchlabí. Na cestě za přímým postupem do play off stojí v sobotu od 18:00 Ústí nad Labem.
15.2.Kobra padla v Táboře vysoko 2:6, stále ztrácí tři body na šesté místoTAB - KOB 6:2, 0.kolo | Tadeáš PodolkaBraničtí až do druhé periody sváděli s favoritem soutěže vyrovnanou bitvu. V 25. minutě dokonce poslal Kobru do vedení Matěj Kolda, pak ale Tábor přepnul na rychlejší mód a vyprovodil Pražany ze svého stadionu výsledkem 6:2. Šesté Vrchlabí ale také prohrálo s Chomutovem 1:6, a tak je stále v tabulce tříbodový rozdíl.
14.2.Kobru čeká další těžký souboj s Táborem. Výhra ji může dotáhnout na šesté místoTAB - KOB 6:2, 0.kolo | Marek BalounV nadstavbě zbývá posledních pět zápasů a Kobra stále nemá jistotu postupu. Dotáhnout se na šesté Vrchlabí bude moci už ve středu opět na jihu Čech, tentokrát ale proti silnému Táboru. S kohouty nemají Pražné příliš dobré výsledky, naposledy je ale porazili. Zda se jim to podaří zopakovat, to uvidíme od 18:00.
11.2.Další šance na reparát! Na Kobru přijíždí MostKOB - MSL 2:1, 0.kolo | Tadeáš Podolka, Vojtěch MartinekTým z jihu Prahy se v sobotu od 18:00 pokusí prolomit čtyřzápasové prokletí bez výhry. Naposledy se svěřenci Miloslava Šeby radovali proti Táboru 25. ledna, od té doby si nepřipsali ani bod do tabulky, ve které svádí boj s Vrchlabím o šestou pozici. Smažou dnes Pražané náskok Východočechů, či naopak uspěje Most? Utkání v Braníku startuje od 18:00.
11.2.Série porážek je minulostí! Kobra přetlačila Most 2:1KOB - MSL 2:1, 0.kolo | Tadeáš PodolkaBraničtí hokejisté přerušili sérii čtyř porážek za sebou a na pátý pokus uspěli. Vyrovnané utkání rozsekl ve třetí třetině útočník Dominik Novák a tým z jihu Prahy také stáhl náskok šestého Vrchlabí na pouhé tři body.
11.2.Odveta vyšla! Béčko porazilo první TNPKOB - TNP 6:4, 21.kolo | Šimon Sýkora

Předposlední utkání základní části se branickému záložnímu celku povedlo. Do utkání vstoupili aktivně, poprvé se prosadili dvěma brankami v 15. minutě. Nejprve pálil Dominik Zmeškal, o 16 sekund později David Sovík. Ani ne po minutě však TNP snížilo. Krátce po polovině utkání zvyšoval Jakub Mužík na 3:1, pak ale přišla dvě vyloučení v domácím celku, která hosté dokázali využít a bylo tak srovnáno. Úspěšná byla ale třetí třetina. Na 4:3 střílel Petr Zemánek, o pár minut později zvyšoval druhou brankou Sovík a v 59. ve vlastním oslabení trefil prázdnou klec Mužík. Hráči TNP se sice ještě dokázali v téže přesilovce prosadit, víc branek ale nepadlo a soupeři se tak rozešli za stavu 6:4. Pro hosty to byla teprve druhá porážka v sezóně. Kobra má již jistotu druhého místa a v prvním kole play off tak narazí na soupeře ze třetího místa Jihozápadní skupiny. Na něm by mohl skončit některý ze tří týmů - Sedlčany, Beroun nebo Příbram B.

8.2.Čtvrtá porážka v řadě, Kobra nestačila na PříbramKOB - PRI 2:4, 0.kolo | Tadeáš PodolkaSvěřenci Miloslava Šeby stále neprolomili sérii proher v nadstavbě. Tentokrát nestačili na soka z Příbrami výsledkem 2:4. Další šanci na nápravu mají Pražané v sobotu proti MOSTECKÝM LVŮM.