Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V červenci 2021 vyšly tyto články:

29.7.Kamil Bříška: Nejtěžší během lockdownu bylo dívat se na sporty, co se mohly hrát Martina Nová

V uplynulé neodehrané sezóně měl nosit kapitánské "C" na dresu, to mu však zhatil koronavirus. Pro nadcházející ročník je však ostřílený útočník Kamil Bříška znovu plně naskočit do hry a pomoci Kobře do play-off. O letním odpočinku, tréninku či souhře v lajně s Tondrem a Šťastným si přečtete v následujícím rozhovoru.

27.7.Lukáš Sochůrek: Na Kobře jsem velmi spokojený, vždycky máme velký cíleMartina Nová

Od trénování mladých nadějných gólmánků jsme vyrušili brankářskou jedničku Kobry Lukáše Sochůrka, kterého čeká již čtvrtá sezóna v Braníku. Co očekává o nadcházejícího ročníku? Jak se mu líbilo během roku v Kanadě? Čím se zabývá rodinná firma nebo jakou neobvyklou brigádu si vyzkoušel během lockdownu? To vše se dočtete v následujících řádcích.

22.7.Richard Mucha: Hokej mě baví, vadilo mi nehrátMartina Nová

Mezi jednoho ze zástupců mladé krve v kobří kabině patří útočník Richard Mucha. Odchovanec Letňan již od mládežnických let hájí modrožlutý dres a čeká ho třetí sezóna v A-týmu. Před zahájením přípravy na ledě tráví zbytek volného času na Moravě, kde se udržuje v kondici. „Snažím se být neustále tréninku a nejvíce času trávím v přírodě. Sportuji hodně v kopcích,“ prozradil o své přípravě urostlý forvard.

20.7.Tomáš Šťastný: Těším se na Tábor, vždy se mi tam dařiloMartina Nová

Přípravné zápasy již klepou na dveře a suchá příprava se chýlí ke konci. Na pořadu je další z předsezónních rozhovorů, tentokrát jsme vyzpovídali Tomáše Šťastného. Jak se udržoval v kondici během zimy, na co se těší v nové sezóně a jak podniká se Šimonem Antončíkem a Alešem Kneslem? To vše se dozvíte v následujících řádcích.

15.7.Karolína Skořepová: V kempu chci uspět a dostat se do reprezentaceŠimon Sýkora

Po Alexandře Kalašové dostala další hráčka Kobry pozvánku na přípravný kemp reprezentace do 16 let. Tentokrát trenéry upoutala teprve čtrnáctiletá Karolína Skořepová. Na Kobře hraje se svým bratrem Matějem v žákovských kategoriích, k tomu se chystá k na svůj nízký věk úctyhodné páté sezóně za ženský tým. Kdy se o své nominaci na kemp dozvěděla? A jak porovnává žákovský a ženský hokej?

14.7.Formát Extraligy dorostu doznal mírných změn, Kobra začne ve skupině StředMartina Nová

V uplynulém ročníku se odehrálo pouze několik málo zápasů v rámci Extraligy dorostu. Všichni pěvně věří, že nadcházející sezóna se již tradičně odehraje, a tak je na místě představit několik změn v herním modelu soutěže.

13.7.Dominik Novák: Studium mi pomáhá v individuálním tréninkuMartina Nová

Před zahájením letní přípravy na ledě a startem přípravných zápasů vám nabídneme několik rozhovorů s hráči A-týmů. Jako prvního jsme vyzpovídali útočníka Dominika Nováka, který nám prozradil, jak se připravuje na nadcházející ročník, co dělal během lockdownu a jak se mu daří během studia na Karlově univerzitě.

1.7.Soupiska odhalena! Kostra zůstala stejná, dva mladíci bojují o smlouvuVojtěch Martinek

Čekání je u konce, přinášíme vám první informace o podobě branického kádru pro nadcházející ročník třetí nejvyšší soutěže! Kobra do něj nastoupí s téměř identickou soupiskou jako loni, základní stavební kameny zůstaly na svém místě. Několika drobným změnám se však tým nevyhnul...


partneři klubu