archiv článkůarchiv aktualit

V říjnu 2021 vyšly tyto články:

Další stránky
123>>
31.10.Kobra vyhrocené utkání s Příbramí ztratila během osmi minutKOB - PRI 4:6, 12.kolo | Marek BalounPrvní domácí utkání po třech týdnech přivedlo na Braník Příbram. Pražané měli skvělý vstup do utkání, kdy vedla rychle 3:0 a ještě v polovině utkání to bylo 3:2. Příbram ale přitvrdila, došlo k častým potyčkám a nakonec Středočeši využili dvě přesilovky a odvezli si všechny body.
31.10.Musíme se vrátit k naší hře, ví po prohře s Příbramí kapitán Kamil BříškaKOB - PRI 4:6, 12.kolo | Adam Pavlíček, Michal Chadim

Branický kapitán se v sobotním střetnutí s Příbramí blýskl dvěma zásahy, ani jeho příspěvek ale k bodovému zisku nevedl. Kobra po nepovedené druhé třetině a sérii vyloučení v té třetí padla v souboji s jedním z největších konkurentů o čelo tabulky 4:6, přičemž vyhrocené střetnutí nám po jeho konci na video zhodnotil Kamil Bříška.

31.10.Osm vyloučení juniorku nezastavilo, z ledu Warriors veze dva body!WAR - KOB 4:5, 14.kolo | Vojtěch Martinek

Juniorka na týmy ze skupiny Východ prostě umí! V neděli na půdě brněnských Warriors svedla napínavou bitvu, po které si do tabulky připsala dva body. Přitom ještě na začátku třetí třetiny prohrávala o dvě branky – v prvních dvou dějstvích se sice prosadili Viktor Štípek a Michal Novák, ale domácí Ilieva překonali hned čtyřikrát. Pak ovšem přišel zvrat: po trefách Marka Rejny a Alberta Bareše se šlo do prodloužení, ve které výhru Kobře vystřelil Jakub Cichoň. Branickým tak i nadále sezóna vychází takřka perfektně a stále se pevně drží na druhém místě tabulky.

30.10.Dorost měl duel s Technikou dobře rozehraný, nakonec ale bere jen bodKOB - TEC 4:5, 14.kolo | Vojtěch Martinek

Obrovská škoda! Dorostenci v sobotu krátce po poledni v Braníku přivítali brněnskou Techniku, nad kterou na začátku druhé třetiny díky trefám Adama Mráze, Vojtěch Příhody a Štefana Judiaka vedli už 3:0. Hosté se ale poté v průběhu prostřední části prosadili hned čtyřikrát v řadě, a Kobra tak musela dotahovat, což se jí třicet sekund před koncem základní hrací podařilo. Zásah Richarda Štípka poslal duel do prodloužení a eventuálně i do nájedzů, ve kterých ovšem výhru soupeři vystřelil Gergö Szemmelroth. Sveřenci Jiřího Doležala si tedy na své konto vzali jen jeden bod.

30.10.Na své půdě vybojovaly ženy těsnou výhru s NáchodemKOB - JIZ 4:3, 7.kolo | Šimon Sýkora

Po pouhých 62 sekundách poslala do vedení svůj tým nejnebezpečnější hráčka Jičína, Markéta Zárybnická. Nicméně ještě v téže třetině srovnala svou první brankou v ligové kariéře Alice Hrivňáková. Do druhé části se tak vstupovalo za stavu 1:1. Poprvé se Kobry dostaly do vedení zásluhou Michaely Solařové, na její branku zvládla odpovědět Lucie Saalová. Domácí však své soupeřky odmítly pustit do úniku. Nejdříve se prosadila Karolína Skořepová, ve třetí části úspěšně pálila Adéla Nebeská. Deset minut před koncem sice snížila Julie Šmiková, ale další puk za svá záda Jaroslava Soukupová nepropustila. Ve velmi defenzivním utkání, ve kterém byl poměr střel pouchých 15:14, zvítezily hráčky z Braníku a podruhé v sezóně porazily Manki jednobrankovým rozdílem.

29.10.Po neúspěchu v Chebu si bude moct Kobra spravit chuť s PříbramíKOB - PRI 4:6, 12.kolo | Marek BalounKobra ve čtvrtek zakončila svůj čtyřkolový venkovní trip a konečně jí čeká zápas i na Braníku. Soupeřem Pražanů bude Příbram, jeden z tradičních a těžkých soků. V pořadí i s letní přípravou pátý vzájemný zápas této sezóny startuje tradičně v 18:00 a vítěz se může v tabulce dostat až na první místo!
29.10.Ani podruhé nenašlo béčko recept na SmíchovZBR - KOB 5:2, 7.kolo | Šimon Sýkora

Záložní tým Kobry se na startu letošní sezóny trápí. Na Smíchov, se kterým v poslední plnohodnotné sezóně nemělo béčko větší problém, nedokázalo vyzrát ani ve druhém letošním vzájemném střetnutí. Domácí celek vedl již v polovině 11. minuty vysoko 3:0. Ještě v téže třetině dokázal Aberleho překonat Mansúr Káninský, ve druhé části snížil na jednobrankový rozdíl kapitán Tomáš Gron. Více branek však béčko nepřidalo, naopak v poslední třetině lovil Václav Mouček další dva puky ze své klece. Z pěti utkání tak zatím zvítězili braničtí pouze jednou. V dalším utkání přivítají na svém ledě Beroun, jejich první vzájemný zápas byl odložen a soupeři tak své síly zatím letos nezměřili.

28.10.Kobra v tvrdém zápasu s Chebem padla až v prodlouženíCHE - KOB 3:2, 11.kolo | Marek BalounPražany čekal ve čtvrtek výjezd za těžkým soupeřem do Chebu. Utkání bylo celou dobu velmi vyrovnané a nebyla nouze o akce i fauly a šarvátky. Nakonec se ale ukázalo, že kdo dá první v zápase gól, má většinou navrch a když zápas dospěl do prodloužení, domácí byli ti, kteří skórovali a Kobra tak odjíždí zpět s jediným bodem.
28.10.Juniorka veze tři body ze Vsetína, proti týmům z východu ještě nepadla!VSE - KOB 3:4, 13.kolo | Vojtěch Martinek

Svěřence Milana Vrzala a Miloše Pecky ve čtvrtek čekala dlouhá cesta do Vsetína, která se jim nakonec vyplatila! Juniorka domácí Valašský hokejový klub zdolala 4:3, přičemž hned dvakrát se v zápase prosadil Sebastián Pražák a další zásahy přidali Albert Bareš a Jáchym Čermák. Další bitva Branické čeká už v neděli, kdy vyrazí na půdu brněnských Warriors.

28.10.Série porážek prolomena! Dorost uspěl na ledě Havlíčkova BroduHBR - KOB 1:2, 13.kolo | Vojtěch Martinek

Dorostenci po pěti porážkách opět slaví sladkou chuť vítězství! V havlíčkobrodské Kotlině ve čtvrtek nejprve v úvodní části otevřel skóre Jan Smrž, na jehož zásah po pauze odpověděl Josef Teplý. Rozhodující branku si tak připsal až Jakub Štěpánek. Velký podíl na výhře nesl i gólman Jonáš Bašta, jenž zaznamenal 23 zásahů a jeho celková úspěšnost zákroků činila téměř 96 %.

26.10.Kobru čeká výjezd do Chebu! Bude gólová nadílka i u německých hranic?CHE - KOB 3:2, 11.kolo | Marek BalounPo cestách do Tábora, Řisut a Písku čeká Kobru poslední zastávka na jejich venkovním turné. Zatímco ale v prvních třech případech nejezdili na mapě nijak daleko, nyní je čeká cesta až na hranice republiky. Na Cheb letos už jednou narazili a dopadlo to dobře. Druhé vzájemné setkání je naplánované na čtvrteční 18. hodinu!
24.10.Junioři zvládli náročnou bitvu s Chrudimí, v prodloužení rozhodl RejnaKOB - CHR 5:4, 12.kolo | Vojtěch Martinek

Junioři v neděli vybojovali další dva body, tentokrát zdolali Chrudim. Po první třetině vedli 3:1, hosté se však poté vrátili to zápasu a jelikož skóre bylo po konci základní hrací doby vyrovnané, duel se přelil až do prodloužení. V něm o výhře Kobry rozhodl Mark Rejna, krom něj se v zápase prosadili také Mikuláš Černý, Ondřej Šesták a David Senčák.

23.10.Přestřelka s vítězným koncem! Kobra zvládla drama v PískuPIS - KOB 6:10, 10.kolo | Vít TrubičkaTomu se říká bitva jako řemen! Braničtí v Písku už v jednu chvíli vyhrávali 4:1, pak ale soupeř dokázal otočit na 5:4 ve svůj prospěch a nakonec Kobra dokráčela k vítězství 10:6. Jedním z hlavních strůjců vítězství byl kapitán Kamil Bříška, který se sám zapsal na střeleckou listinu hned čtyřikrát!
23.10.Dorostenci se proti Motoru neprosadili, čtveřice hráčů nedohrálaKOB - CEB 0:8, 12.kolo | Vojtěch Martinek

Dorost se v sobotu večer snažil v Braníku přetrhnout šňůru porážek, která po čtvrtečním zápase v Pardubicích čítala už čtyři bitvy. To se mu ale nepodařilo – na Davida Cinku v hostující svatyni nenašel recept, a po výsledku 0:8 tak putovaly všechny body na jih Čech. Závěr střetnutí pak okořenila bitka mezi čtyřmi hráči, dvěma z obou týmů, po které se všichni aktéři vydali předčasně do sprch.

23.10.Kobry vydřely výhru v Děčíně a vedou liguDEC - KOB 3:4, 6.kolo | Šimon Sýkora

Branické hráčky vyrazily na zápas do silného Děčína. Zápas pro ně začal dobře, v 8. minutě otevřela skóre Veronika Prošková. O pouhých jedenáct sekund později ale srovnala Eliška Rocheltová a dlouho byl stav vyrovnaný. Až do 35. minuty, kdy se vedení ujaly domácí zásluhou Denisy Hnídkové. Zkraje třetí třetiny bylo opět srovnáno, prosadila se Denisa Kocourková. Výhře blíž šel ale opět Děčín, v 53. minutě dala druhou branku Hnídková. Pražanky však opět dokázaly odpovědět, v 55. minutě srovnala při hře čtyři na čtyři na 3:3 střelkyně Prošková. Zápas tak šel do prodloužení. V něm se již po 29 sekundách úspěšně prosadila Kocourková a ukořistila tak pro svůj celek cenné dva body. Ač byly Kobry přestříleny vysoko 31:10, ukázaly vysokou střeleckou efektivitu a divoký zápas zvrátily na svou stranu. Navíc se tímto vítězstvím dostaly do čela tabulky druhé ligy. Svůj debut si v tomto souboji připsala hostující Veronika Žďánská.

23.10.Béčku nevyšla třetí třetina, i podruhé s Hvězdou prohráloKOB - HVP 2:4, 6.kolo | Šimon Sýkora

Na první branku čekali diváci v Braníku skoro do poloviny zápasu. Ve 25. minutě se prosadil František Vencl a Kobra tak šla do vedení. Chvíli před sirénou však dokázal snížit Benjamín Velas. Ve třetí třetině padl dvojnásobný počet branek oproti dosavadnímu průběhu utkání, bohužel pro béčko hlavně za záda Jakuba Harta. Do úniku poslal Hvězdu Marek Šonský, o tři minuty a jednu sekundu později zvyšoval Tomáš Hlaváč. Deset minut před koncem sice ještě snížil David Sovík a domácí si tak drželi naději, ale jedinou branku vstřelil pouze Velas, pro kterého to byl druhý zářez večera.

22.10.Potřetí v řadě ven, Kobra vyráží do PískuPIS - KOB 6:10, 10.kolo | Vít TrubičkaBraničtí hokejisté mají před sebou další utkání na jihu Čech. Soupeřem jim tentokrát bude Písek, který do nového ročníku nevstoupil příliš úspěšně. Koneckonců, i na Braníku v úvodním klání podlehl Kobře 3:6. Povede se svěřencům Miloslava Šeby proti Králům uspět i napodruhé?
22.10.O prohře dorostu na ledě Pardubic rozhodla první třetinaPCE - KOB 10:3, 11.kolo | Vojtěch Martinek

Dorostenci Kobry se ve čtvrtek vydali na půdu Pardubic, kde se jim vůbec nepovedla úvodní třetina. Po dvaceti minutách proti Dynamu prohrávali 1:6 a ač následné dvě periody nabídly o něco vyrovnanější podívanou, odvrátit porážku svěřenci Jiřího Doležala nedokázali. Za hosty se v zápase, který skončil 10:3, prosadili Richard Štípek, Václav Hřídel a Jakub Štěpánek.

22.10.Kobra vyválčila další body, v prodloužení otočila duel s Ústím nad LabemUNL - KOB 1:2, 11.kolo | Vojtěch Martinek

Juniorka Kobry v pátek večer vybojovala další dva body a upevnila si svou pozici na druhém místě tabulky. Na ledě Slovenu ještě pár minut před koncem prohrávala o jeden gól, brankou Jakuba Červenky se jí však podařilo duel poslat do prodloužení. V něm o úspěchu Branických rozhodl svým sedmým zásahem v sezóně Patrik Bauer.

20.10.Kobra s Málkem v brance uspěla, buldoky opět skolila pětibrankovým rozdílemRIS - KOB 3:8, 9.kolo | Vojtěch Martinek

Kobře první sezónní výprava do Slaného vyšla na výbornou! S mladým Romanem Málkem mezi třemi tyčemi předvedla na ledě posledních Řisut velmi přesvědčivý výkon, který vedl k vysokému vítězství 8:3! Hattrickem se v utkání blýskl Jaroslav Brož, zatímco hned pětice hráčů si na své konto připsala dva kanadské body. Další bitva Branické čeká v sobotu v Písku.