Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V srpnu 2017 vyšly tyto články:

31.8.Vysoká výhra Kobry v druhém derby proti LetňanůmKOB - LET 8:1, 0.kolo | Vít Trubička
30.8.Kobru čeká odvetné utkání proti nováčkovi z LetňanKOB - LET 8:1, 0.kolo | Šimon SýkoraP R A H A - Blíží se odveta malého pražského derby mezi Kobrou a Letci. První utkání v přípravě skončilo lépe pro nového účastníka druhé ligy, když přehrál svého soupeře 7:3. I když jde zatím pouze o přípravu, Kobra má rozhodně co oplácet.
27.8.Máme silný tým se kterým chceme dojít co nejdál, říká trenér Miloslav ŠebaŠimon SýkoraP R A H A - Dlouholetý trenér A-týmu Miloslav Šeba zhodnotil prozatímní průběh letní přípravy a prozradil i jméno nově zvoleného kapitána. Jaké jsou jeho cíle pro nadcházející sezónu?
23.8.Nemůžeme dostávat tolik gólů, velí i přes první výhru Dominik ŠteinerKOB - TAB 6:4, 0.kolo | Adam KolářDva góly, jedna asistence - na obránce vydařené utkání. Dominik Šteiner byl na ledě pořádně vidět a po zápase si oddychl, že se jeho týmu konečně podařilo dovést utkání do vítězného konce v základní hrací době: „Myslím, že ačkoliv jsme hráli pouze na čtyři obránce, tak jsme předvedli zatím nejlepší výkon." Ke spokojenosti tak třiadvacetiletému bekovi chybělo jen menší množství obdržených branek.
22.8.Kobra doma porazila Tábor a má první výhruKOB - TAB 6:4, 0.kolo | Šimon SýkoraAčkoliv má Kobra problém s rozsáhlou marodkou, předvedla výrazně lepší výkon než v dosavadní přípravě. Po skvělém výkonu si tak poprvé v přípravě připsala výhru v základní části. Jednoduché utkání to ale opravdu nebylo.
21.8.Doma s TáboremKOB - TAB 6:4, 0.kolo | Šimon SýkoraP R A H A - Podruhé v přípravě se Kobra představí na svém ledě, čeká jí utkání s Kohouty z Tábora. Ještě když spolu tyto týmy hrály ve skupině, byla jejich utkání často vyhrocená jak na ledě, tak na tribuně. Uvidíme, kolik diváků si na stadion najde cestu na úterní přípravu.
19.8.V přípravném pražském derby Kobra podlehlaLET - KOB 7:3, 0.kolo | Barbora Wolfová, Šimon SýkoraPraha - První pražské druholigové derby, které hostily Letňany, ovládli právě domácí. Nováček druhé ligy ukázal, že je na svém místě právem. Kobře se už třetí přípravné utkání nepodařilo zvítězit v základní hrací době.
18.8.První souboj s LetciLET - KOB 7:3, 0.kolo | Šimon SýkoraPrvní měření sil Kobry s nováčkem druhé ligy přinese přípravný zápas hraný v sobotu v letňanské Ice areně. Jak dopadne měření sil mezi aspirantem na postup do WSM ligy a nově se tvořícím celkem Letců?
16.8.Z Klatov s výhrou po nájezdechKLT - KOB 5:6, 0.kolo | RedakceOdvetné utkání Kobře vyšlo a odváží si z Klatov také výhru s jednobrankovým rozdílem. Oproti prvnímu utkání padlo více branek i trestů, rozhodovalo se navíc až v samostatných nájezdech.
14.8.Druhý přípravný zápas je tuKLT - KOB 5:6, 0.kolo | RedakceKobru čeká odvetný zápas s Klatovy, může tak odčinit necelé dva týdny starou porážku s právě tímto nepříjemným soupeřem.
3.8.Kobra na úvod přípravy prohrála s KlatovyKOB - KLT 4:5, 0.kolo | RedakceKobra Praha prohrála v prvním přípravném utkání na svém ledě s Klatovy těsně 4:5.

partneři klubu