archiv článkůarchiv aktualit

V říjnu 2022 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
31.10.Juniorka pokračuje ve výhrách, tentokrát zničila Slaný sedmi zásahySLN - KOB 1:7, 11.kolo | Tadeáš PodolkaJuniorský výběr Kobry zvítězil podruhé za sebou, v pátek smetl Slaný na jeho ledě 7:1. Hokejisté z jihu Prahy odskočili o tři branky a soupeře pak do zápasu už nepustili. Dvěma góly se zaskvěl Mikuláš Odehnal.
29.10.Kobra nastřílela Benátkám pět branek a zaslouženě vyhrálaBNJ - KOB 1:5, 12.kolo | Tomáš Nejedlo, Tadeáš PodolkaBraničtí hokejisté nezaváhali ani na benáteckém zimním stadionu, odkud si odvážejí tři body. Na Pražany také nestačila síla bývalých opor Kamila Bříšky a Lukáše Tondra, jež vyprodukovala jediný gól Středočechů. Svěřenci Miloslava Šeby jsou tak stále na příjemném 7. místě skupiny Západ.
29.10.Odvetný zápas s Pardubicemi nevyšel, Kobry opět s nulouKOB - PCT 0:14, 8.kolo | Šimon Sýkora

První utkání s Pardubicemi skončilo prohrou 1:5, tentokrát byl brankový rozdíl výrazně vyší. Již po první třetině vedl hostující celek o šest branek, celkem jich nasázel brankářce Soukupové čtrnáct. Nejvíce se činila Karlecová, která nasbírala v utkání osm bodů (5+3).

29.10.Po těsném výsledku nestačilo béčko na TNPTNP - KOB 4:2, 8.kolo | Šimon Sýkora

Utkání bylo dlouhou dobu vyrovnané. První branka padla ve 29. minutě a TNP šlo do vedení. O chvíli později srovnal Richard Mucha v přesilovce, ale domácí zvládli opět odskočit. Ve třetí třetině zvýšili dokonce na 3:1, opět v přesilovce snížil Matyáš Hrubý. V závěru ještě Kobra odvolala Václava Moučka, vyrovnat se ale již nepodařilo, naopak TNP jistilo výhru střelou do prázdné branky.

28.10.Kobra chce druhou výhru v řadě. Zabojuje proti trápícím se BenátkámBNJ - KOB 1:5, 12.kolo | Aleš SkokNa hokejisty Kobry čeká už 12. kolo letošní sezony. A znovu bude chtít odejít vítězně. Poté, co ve středu vystřelil výhru proti Chebu sedm sekund před koncem Vladislav Houška, čeká v sobotu na svěřence Miloslava Šeby celek z Benátek nad Jizerou. Právě na jejich ledě duel odstartuje v 15 hodin.
27.10.Novák: Na kluky se těším a doufám, že i oni na měKOB - CHE 2:1, 11.kolo | Matěj Sousedík, Vojtěch MartinekHokejisté Kobry ve středu na domácím ledě uhráli tři body za těsné vítězství nad Chebem 2:1. Zkušený útočník Dominik Novák přispěl k výhře gólem a asistencí. V rozhovoru popisuje průběh zápasu, jak se mu proti Chebu hrálo, ale také sobotní utkání na ledě Benátek nad Jizerou.
26.10.Proti Chebu bere Kobra tři body! Výhru vystřelil 7 sekund před koncem HouškaKOB - CHE 2:1, 11.kolo | Tadeáš PodolkaDlouho se v Braníku schylovalo k prodloužení, dokud se neprosadila nová posila ze Slavie Vladislav Houška. Právě díky němu se svěřenci Miloslava Šeby udrželi na osmé příčce skupiny Západ.
25.10.Kobra se chce vrátit na vítěznou vlnu. Na domácím ledě přivítá ChebKOB - CHE 2:1, 11.kolo | Aleš SkokDruhá liga má na programu už jedenácté kolo, ve kterém pražská Kobra přivítá Cheb. Tým z Braníku se chce po porážce od Letňan vrátit na vítěznou vlnu, ale v cestě stojí tým, který v posledním duelu deklasoval Děčín 8:1. Zápas začíná ve středu v 18 hodin.
24.10.Konec vítězné šňůry! Juniorku přetlačily LitoměřiceLTM - KOB 2:1, 9.kolo | Tadeáš PodolkaŘada vyhraných utkání se zastavila na čísle tři. Dobrou formu juniorského výběru přeťaly Litoměřice, které braly tři body za těsný výsledek 2:1. Kobra se zmohla pouze na snížení stavu, které zařídil Jakub Svoboda.
24.10.Shrnutí výsledků mládeže, 14.10. - 23.10.2022Tadeáš Podolka

Junioři brali tři výhry v řadě a pak jedinou porážku, dorostenci také dokázali dvakrát zvítězit. Na ledě se představili i deváťáci, osmáci, sedmáci i šesťáci. Jak si všechny kategorie Kobry vedly? Podrobnější informace o konkrétních zápasech si můžete přečíst kliknutím na jejich výsledek.

23.10.Kobry nestačily na DračiceKOB - KVŽ 0:5, 7.kolo | Šimon Sýkora

Soupeřky se spolu utkaly naposledy 2. února 2019. Tehdy domácí Kobry zvítězily těsným výsledkem 4:3. Nyní Karlovarské hokejistky opět přivítaly na branický led a předvedly, proč se pravidelně účastní bojů o postup do extraligy. Kobrám nedovolily vstřelit jedinou branku, navíc je přestřílely vysoko 50:8. Výborným výkonem se v brance předvedla Veronika Voříšková, která si připsala 45 úspěšných zákroků. Hostující hráčky dorazily do Prahy s jedinou brankářkou, která po druhé třetině odstoupila a musela jí tak nahradit obránkyně Ledvinková.

22.10.13 gólů Smíchovu! Junioři zcela zničili svého soka z PrahyKOB - ZBR 13:0, 8.kolo | Tadeáš PodolkaKobří juniorka na svém ledě zcela dominovala a v derby deklasovala Smíchov vysoko 13:0. Ústřední postavou byl Mark Jefferson Rejna, jenž si připsal celkem 5 bodů! Tato mládežnická kategorie vyhrála potřetí za sebou, a tak se stále veze na vítězné vlně.
22.10.Kobra v pražském derby těsně podlehla LetňanůmKOB - LET 2:4, 10.kolo | Vojtěch MartinekV rámci kulatého desátého kola do mrazivého branického svatostánku zavítaly Letňany, jeden z nejsilnějších týmů ve skupině Západ. Domácí s ambiciózním soupeřem dlouho drželi krok a sahali po bodovém zisku, po těsné porážce 2:4 ale nakonec duel opustilo s prázdnou. Po obě trefy Kobry se podepsal Václav Zídek. Šanci na reparát budou svěřenci Miloslava Šeby mít už ve středu proti Chebu.
22.10.Matěj Kmec: Jsem tu, abych udělal všechno pro týmKOB - LET 2:4, 10.kolo | Vojtěch MartinekMezi třemi tyčemi branické svatyně v sobotu potřetí v řadě startoval Matěj Kmec, který do týmu přišel teprve nedávno ze severu Čech. Pražský rodák a odchovanec Kobry, jenž v posledních sezónách působil v mládežnických týmech Mladé Boleslavi a Olomouce, nám vyrovnanou bitvu s Letci po jejím konci zhodnotil.
22.10.Kobra je střelecky při chuti, Hvězdu vyprovodila 12 brankamiKOB - HVK 12:1, 7.kolo | Šimon Sýkora

Počtvrté v řadě se béčko utkalo se soupeřem, kterého do letošní sezóny herně neznalo. Na jeho led přijela kladenská Hvězda. V domácím brankovišti výjimečně nenastoupil Mouček, přednost dostal Roman Remeš. Utkání rozhodla první třetina, ve které padlo celkem sedm branek. Kobra měla k dispozici celkem sedm přesilovek, z nichž jednu využila, naopak sama hrála velmi disciplinovaně s pouhými dvěma menšími tresty. Do třetí třetiny nastoupil mezi tyče poprvé v sezóně Kryštof Olšar, o pomyslné sdílené čisté konto přišel přesně minutu před koncem utkání kdy hosté kosmeticky upravili skóre na konečný stav. Čtyři hráči branického mužstva si připsali po čtyřech bodech a to Jakub Mužík (4+0), David Sovík (3+1), Matyáš Hrubý (2+2) a Jan Šubrt (0+4). V dalším utkání přivítá Kobra na led silného TNP, které letos ještě neprohrálo.

21.10.Pražské derby! Kobra očekává přílet silných LetňanKOB - LET 2:4, 10.kolo | Tadeáš PodolkaPoslední soutěžní derby mezi Kobrou a Letňany se odehrálo 5. ledna 2019, tedy před více než třemi lety. Tenkrát v něm tým s hadem na prsou zvítězil 2:1. Půjde i tuto sobotu o tak těsný zápas? Utkání v Braníku startuje od 18:00.
19.10.Třetí domácí výhra v řadě! Kobra zvládla přestřelku s ChomutovemKOB - CHO 6:4, 9.kolo | Vít TrubičkaTohle vítězství je velmi cenné! Braničtí na svém ledě v přetahované o vítězství obrali o body chomutovské Piráty a připisují si tak už třetí domácí výhru v řadě. Přitom tato se nerodila úplně lehce, Kobra hned zpočátku musela otáčet skóre. Pomohl ale hattrick navrátilce Jakuba Jedličky.
19.10.Byla to euforie, naposledy jsem dal za Kobru hattrick před pěti lety proti Vrchlabí, líčí Jakub JedličkaKOB - CHO 6:4, 9.kolo | Tadeáš PodolkaNejvýraznějším hráčem na hřišti během vysoké výhry proti Chomutovu byl Jakub Jedlička. Právě tento útočník zapsal tři branky, tedy hattrick. "Jsem rád, že jsme utkání ubruslili, protože mělo vysoké tempo," vypověděl.
18.10.Na Kobru se chystají Piráti, pátý tým tabulkyKOB - CHO 6:4, 9.kolo | Tadeáš PodolkaSvěřenci Miloslava Šeby odehrají ve středu od 18:00 první ze série tří domácích utkání. Jako první na branický led zavítá nabušený tým Pirátů z Chomutova.
16.10.Juniorka přetlačila v těsném zápase Slaný, všechny branky padly ve třetí třetiněKOB - SLN 3:2, 1.kolo | Tadeáš PodolkaKobří mladíci si po dvou porážkách v řadě spravili chuť. K obratu nejprve zavelel brankou na 1:1 Viktor Procházka, pak se přidali Michail Kulinič a Ondřej Šesták. Pražané nasázeli Slanému tři branky. Středočeši pouze korigovali v 56. minutě trefou Jana Dolejšího na konečných 3:2.