Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V prosinci 2023 vyšly tyto články:

27.12.Závěr roku bez boduHRO - KOB 4:1, 0.kolo | Martina NováHokejisté pražské Kobry v posledním zápase roku 2023 vyrazili do Hronova, kde chtěli přetnout sérii pěti proher, leč marně. Wikov měl po většinu zápasu herně navrch a dokráčel si k zasloužené výhře 4:1. Za Kobru se prosadil jako jediný Filip Vlček.
26.12.Kobra chce vyhrát, čeká ji důležitý zápas s HronovemHRO - KOB 4:1, 0.kolo | Michal Silber

Hokejisté z Braníku nemají za sebou zrovna ideální období. V posledním letošním zápase dorazí do Hronova a úkol mají jasný: ukončit sérii porážek.

23.12.O Vánocích s bruslemi na KobruMartina NováVážení bruslaři, srdečně vás zveme na vánoční bruslení na zimním stadionu Kobry Praha, které bude probíhat i o svátcích.
20.12.Kobra z Chebu žádné body nevezeCHE - KOB 6:2, 0.kolo | Martina NováHokejisté Kobry vyjeli k poslednímu předvánočnímu zápasu na led Chebu. Pražany srazila druhá třetina, ve které si domácí vybudovali čtyřbrankový náskok. Ten se Kobře už nepovedlo smazat a i přes dvě trefy kapitána Tomáše Šťastného na západě Čech nebodovala. Z Chebu si odváží prohru 2:6.
19.12.Kobra chce přerušit sérii čtyř porážek. V cestě stojí ChebCHE - KOB 6:2, 0.kolo | Aleš SkokHokejisté pražské Kobry neprožívají zrovna ideální období. V posledním utkání před Vánoci zavítají do Chebu a cíl je jasný –⁠ přerušit nepříznivou čtyřzápasovou sérii bez jediného bodu. Utkání na ledě Stadionu startuje v 18 hodin.
17.12.Béčko v posledním zápasu roku 2023 vyhrálo na nájezdyNYM - KOB 6:7, 15.kolo | Martina NováB-tým pražské Kobry před Vánoci sehrál utkání na ledě Nymburku a duel tp byl opravdu napínaví. Pražané v první třetině šli do vedení 3:0, jenže po polovině zápasu už naopak prohrávali o jednu branku. Přestřelka o 12 gólech musela dospět až do samostatných nájezdů, v nichž vystřelil Kobře vítězství Adam Veselský.
13.12.V rychlém sledu další utkání. Kobra vyjíždí do ChomutovaCHO - KOB 5:2, 0.kolo | Vít TrubičkaPo včerejší prohře na ledě Kralup čeká na Branické další výzva. Tentokrát je ale čeká soupeř z vyšších pater tabulky, a to chomutovští Piráti, kterým v úvodním vzájemném souboji podlehli doma 1:4. Zvládne Kobra přelstít Severočechy a připsat si první vítězství ve venkovní sérii?
13.12.Kobra v Chomutově bojovala, domů se ale vrací s prázdnouCHO - KOB 5:2, 0.kolo | Vojtěch Martinek, Tadeáš Kožený

Odhodlaný boj předvedl tým Miloslava Šeby ve středečním utkání na půdě silného Chomutova, jednoho z dlouhodobých favoritů na postup do Chance ligy. Kobra ještě před třetí třetinou byla s Piráty v kontaktu a prohrávala jen o gól, nakonec se jí ale nepodařilo ztrátu vymazat a po výsledku 2:5 se domů vrátila bez bodu. O hostující branky se postarali Tomáš Šťastný a Kamil Bříška.

12.12.Smolný závěr. Kobra jede z Kralup bez bodůKNV - KOB 3:2, 0.kolo | Vít TrubičkaPoměrně dlouho sahali Braničtí po bodovém zisku na ledě středočeských Kralup. Povedlo se jim dorovnat dvoubrankovou ztrátu díky gólům Kamila Bříšky a Tomáše Urbana. Až dvě minuty před závěrečnou sirénou ovšem zaútočil kralupský Uhlík, který svou přesnou trefou vydobyl pro domácí plný počet bodů.
11.12.Kobra míří do Kralup. Podaří se jí vrátit na vítěznou vlnu?KNV - KOB 3:2, 0.kolo | Vít TrubičkaVenkovní tažení Branických pokračuje zápasem na ledě nedalekých Kralup. Ty jsou momentálně na jedenácté příčce a v poslední době nejsou zrovna ve výsledkové formě. Podaří se naopak Kobře po dvou zaváháních konečně uzmout vítězství?
9.12.Kobře se v Děčíně stala osudnou druhá částDEC - KOB 10:3, 0.kolo | Vojtěch Martinek

Druhá prosincová sobota zavedla svěřence trenéra Šeby na půdu Děčína, odkud si Braničtí zpět domů body nepřivezli. Kobra vinou hlavně nepovedené druhé třetiny na severu Čech prohrála vysoko 3:10, přičemž pod hostující zásahy se podepsali Tomášové Šťastný a Urban. Druhý jmenovaný se v zápase trefil hned dvakrát. Další duel Pražané odehrají v úterý v Kralupech.

8.12.Kobra startuje dlouhou venkovní sérii. Míří na sever do DěčínaDEC - KOB 10:3, 0.kolo | Vít TrubičkaBraničtí zahajují hned pětizápasové venkovní tažení. Na jeho startu vyráží do severočeského Děčína, který zatím zažívá jednu z nejlepších sezon za poslední dobu. Kobra mu navíc má z úvodního souboje co vracet. Podaří se jí vstoupit do této dlouhé sérii úspěšně?
6.12.Braničtí tvrdě narazili, s Příbramí prohráli 2:6KOB - PRI 2:6, 0.kolo | Tadeáš PodolkaDružině Miloslava Šeby se poslední domácí zápas letošního roku vůbec nepovedl dle jejích představ. Přitom ještě ve 24. minutě prohrávala o jedinou branku, rozhodující byl ale zbytek druhé třetiny, kdy do branické klece napadaly další čtyři góly a o vítězi bylo tak rozhodnuto. Středočeši tak potvrdili roli favorita a Kobře uštědřili pořádnou lekci.
5.12.Poslední domácí zápas v roce 2023, přijede PříbramKOB - PRI 2:6, 0.kolo | Martina NováKobru čeká v prosinci nepříjemná venkovní pětizápasová šňůra, a tak utkání proti Příbrami ve středu 6.12. je poslední šancí vidět Branické doma před koncem roku 2023. Pražané před nadstavbou pilují formu a po výhře nad Letňany a Benátkami budou jistě plní síli. Přijďte se na hokej do Braníku podívat osobně, startujeme v 18 hodin.
4.12.Béčko zažilo gólové hody, soupeře z Příbrami sestřelilo 13:3KOB - P99 13:3, 13.kolo | Martina NováJednoznačné vítězství si připsal B-tým Kobry na domácím ledě proti HK Příbram 99. Od první třetiny drželi Pražané otěže ve svých rukách a po celý zápas je nepustili. Hned čtyřmi góly se předvedl Tomáš Gron, "jenom" hattrick si připsal Matyáš Hrubý. zajímavostí také je, že hned tři góly padli ve vlastním oslabení Kobry, naopak přesilovku nevyužili ani jednu. Braničtí pokořili Příbram vysoko 13:3.
4.12.Kobra přehrála Benátky i po třetí!KOB - BNJ 5:3, 0.kolo | Tadeáš PodolkaBraničtí hokejisté potvrdili svou dobrou bilanci s Benátkami nad Jizerou a Středočechy přehráli i ve třetím střetnutí v rámci 2. ligy. Svěřenci Miloslava Šeby si tak užívají sérii dvou výher v řadě.
3.12.Na Kobru i v pondělí, je tu odložený duel s BenátkamiKOB - BNJ 5:3, 0.kolo | Martina NováPo sobotní výhře nad Letňany je tu pondělní zápas s Benátkami nad Jizerou, přesněji dohrávka 16. kola. Se Středočechy Braničtí zahajovali sezónu a tehdy na soupeřově ledě vyhráli za tři body výsledkem 3:2, povede se jim to i nyní? Zápas startuje v 18 hodin.
2.12.Odplata zpečetěna. Druhé derby ovládla KobraKOB - LET 4:2, 0.kolo | Martina NováV rámci druhého derby v sezóně hostila Kobra Letňany a měla jim co vracet. Po prvních dvaceti minutách vedla o jeden gól, jenže v prostřední části Letci vývoj otočili. třetí třetina už patřila jenom Branickým, kteří třemi góly vybojovali tříbodové vítězství 4:2.
1.12.Derby na Kobře! V sobotu hostíme LetňanyKOB - LET 4:2, 0.kolo | Martina NováV sobotu 2. prosince od 18 hodin se na branickém ledě představí Letci z Letňan a sehrají s Kobrou druhé derby sezóny. V tom prvním jasně dominoval soupeř, nicméně od té doby uplynulo mnoho času a naši hokejisté se z nejistého úvodu sezóny oklepali. Podaří se jim uhájit domácí kluziště? Přijďte fandit.