V říjnu 2023 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
1.10.Juniorka i dorost začaly dobře, žáci se trápíMartina NováPrvní měsíc nové hokejové sezóny je za námi a na led již vyjely všechny mládežnické týmy. První začali dorostenci a následovali je junioři. Poslední se zapojili žáci, kteří odstartovali ročník 2023/2024 v posledním zářijovém týdnu.
1.10.Béčko padlo v derby doma 2:6KOB - LET 2:6, 4.kolo | Martina NováV Braníku B-tým vyzval soka ze severu Prahy, avšak podívaná se domácímu publiku moc nelíbila. Letňany si hned od první minuty šly za vítězstvím a Kobra nezvládla patřičně vzdorovat. Mírný odpor učinili ve druhé dvacetiminutovce Jakub Mužík a Ondřej Zmeškal, více než změnu skóre to ale nepřineslo. Letci zvítězili 6:2 i přesto, že neproměnili trestné střílení a ve 39. minutě obdržel trest do konce utkání Lukáš Havlíček.
2.10.Podruhé za sebou doma. Na řadě je duel s TáboremKOB - TAB 4:5, 0.kolo | Vít TrubičkaPo sobotním klání s Vrchlabím se Braničtí znovu představí na svém kluzišti. Soupeř ovšem tentokrát přijede z jiného konce republiky. Bude to jihočeský Tábor, který má zatím stoprocentní bilanci dvou výher z dvou utkání, v nichž navíc ani jednou neinkasoval. Podaří se Kobře poprvé v sezóně Jihočechy zbrzdit?
4.10.Kobra proti Táboru fantastický obrat nedokonalaKOB - TAB 4:5, 0.kolo | Martina NováBraničtí měli před sebou těžký oříšek v podobě favorita z Táboru. Ze začátku dokázali držet se soupeřem krok, ve druhé části ale ztratili dech. Nakonec Kobra zmobilizovala všechny síly a postupnými krůčky ukrajovala ze čtyřbrankového manka, do prodloužení ale duel už nedotáhla. Proti kohoutům si připisujeme prohru 4:5.
5.10.Dotažení v druhé třetině nám pomohlo, drželi jsme pak s Táborem krok, říká Daniel DudáčekKOB - TAB 4:5, 0.kolo | Vít TrubičkaZápas Kobry proti jihočeskému Táboru okomentoval střelec úvodního gólu Branických Daniel Dudáček, který v osmnácté minutě snižoval na 1:2. „V první části jsme hráli to, co jsme měli, pak nám to trochu uteklo, nicméně podařilo se nám do zápasu vrátit. Pomohla nám k tomu i výměna gólmana,“ prohlásil.
6.10.První derby sezóny je tady, kobra jede do LetňanLET - KOB 9:1, 0.kolo | Martina NováDalším na seznamu soupeřů branických hokejistů jsou Letci z Letňan. V přípravě jsme se s nimi utkali hned třikrát, a z toho dvakrát jsme zvítězili. Povede se nám na to navázat i v lize? Utkání startuje v 17 hodin, a pokud nemáte namířeno na sever Prahy, zápas můžete sledovan na Onlajny.com nebo na Czechicehockey.tv.
7.10.Špatná druhá třetina stála Kobru první pražské derbyLET - KOB 9:1, 0.kolo | Vojtěch MartinekSobotní první pražské derby nového ročníku skončilo výsledkem 9:1 ve prospěch Letňan. Kobra padla zejména kvůli nepovedené druhé třetině, kdy Letci vstřelili hned pět gólů. Jediná světlá chvilka branických přišla díky Martinu Petrákovi, který dokázal překonat Nečase a vsítil náš jediný zásah v bitvě.
8.10.Divočinu proti Žižkovu béčko ustálo, vyhrálo 7:6ZIZ - KOB 6:7, 5.kolo | Martina NováUtkání proti SK Žižkov nabídlo nervydrásající podívanou. Tempo udávala jednoznačně Kobra a hned v první třetině šla do dvoubrankového vedení, které následně domácí vynulovali. V následujícím průběhu Braničtí ještě více zvýšili obrátky a ve 44. minutě vedli vysoko 6:3. Na domácím ledě se však Žižkovští nevzdali a také v tomto případě manko stáhli. Vítěznou trefu nakonec v 59. minutě zajistil Richard Mucha a udělal tečku za divokým duelem.
10.10.Kobru čeká výzva, Příbram je letos neporaženaPRI - KOB 6:4, 0.kolo | Martina NováDalším mužstvem, se kterým se Braničtí utkají, je Příbram. Středočeši zažívají fenomenální vstup do sezóny, aktuálně vedou tabulku skupiny západ a zatím neprohráli. Podaří se Pražanům tuto sérii narušit? To sledujte ve středu 11.10. od 18:30 na Onlajny.com nebo na Czechicehockey.tv.
11.10.Přestřelku zvládla lépe Příbram. Braničtí tak stále čekají na výhruPRI - KOB 6:4, 0.kolo | Vít TrubičkaBoj skoro až do poslední chvíle. Přesně to čekalo na Branické na ledě středočeské Příbrami. Té se sice povedlo hned zkraje zápasu dostat do vedení, přesto ovšem Kobra držela krok a oklepala se i z průběžného stavu 1:5 ve prospěch domácích. I tak ale nakonec Baníku podlehla 4:6 a stále tak musí čekat na další vítězství.
13.10.Prolomí Kobra sérii porážek? Na Braník přijíždí DěčínKOB - DEC 3:7, 0.kolo | Tadeáš PodolkaPo dvou prohraných venkovních zápasech se Kobra vrací do Braníku, kde bude jejím soupeřem loňský přemožitel z předkola playoff Dečín. Severočeši také neprožívají ideální start do sezony, připsali si zatím tři výhry a tři porážky. Kobra má na svém kontě aktuálně pět proher v řadě. Podaří se Pražanům tuto nelichotivou bilanci napravit? To sledujte v sobotu 14.10. od 18:00 na Onlajny.com nebo na Czechicehockey.tv.
14.10.Naděje na body utekla v poslední třetině, Kobra padla s DěčínemKOB - DEC 3:7, 0.kolo | Vojtěch Martinek

Branickým se ani v sobotu večer nepodařilo utnout smolnou sérii porážek. Kobra s Děčínem dlouho držela krok a ještě na začátku třetí třetiny živila naději na zisk tří bodů, poté ale inkasovala hned třikrát v rozmezí čtyř minut, a po závěrečné siréně tak musela kousat porážku. Svěřenci Miloslava Šeby půjdou opět do akce už ve středu, kdy doma přivítají Chomutov.

16.10.Divočinu v Příbrami béčko neustáloP99 - KOB 5:2, 2.kolo | Martina NováV rámci druhého kola čekalo kobří zálohu jiné béčko, a to z Příbrami. Domácí vkročili do utkání pravou nohou, nicméně záhy Braničtí odpověděli zásluhou Matyáše Hrubého. Dlouho to vypadalo na vyrovnanou bitvu, ve které sice Středočeši tahali za delší konec provazu, nicméně výsledkově nebylo nic rozhodnuto. Chléb se začal lámat v polovině zápasu, kdy domácí využili přesilovku a odskočili na rozdíl dvou gólů. Ve třetí třetině se to na ledě ještě více vyostřilo, a dokonce se dva hráči museli odebrat do sprch předčasně. Hosté šli v následujícím dějství znovu do čtyř a domácí přidali další dvě trefy. V 59. minutě jen korigoval stav na 5:2 David Sovík.
17.10.Na Braník přijede Chomutov. Podaří se Kobře konečně zvítězit?KOB - CHO 1:4, 0.kolo | Vít Trubička8. kolo je za dveřmi. Braničtí jej mají na programu na svém kluzišti, kam za nimi dorazí Piráti Chomutov. Severočeský tým má aktuální ligový ročník dobře rozehraný, z pěti zápasů má na kontě dvanáct bodů. Za to Kobra by už bodový zisk potřebovala. Podaří se jí nyní srazit Piráty?
18.10.Kobra čeká na další vítězství. V Braníku uspěl ChomutovKOB - CHO 1:4, 0.kolo | Vít TrubičkaPoměrně dlouho vyrovnané utkání, ve kterém Kobra držela se soupeřem krok. Přesto takřka celou dobu musela dohánět dvoubrankovou ztrátu, kterou Piráti ještě v závěru pojistili trefou do prázdné branky. Ani tentokrát se tedy Branickým nepodařilo na domácím ledě uzmout bodový zisk.
19.10.Kobra otočila zápas v HořovicíchHOR - KOB 5:7, 6.kolo | Martina NováUtkání proti Hořovicím se nevyvíjel pro Pražany dobře. V úvodní dvacetiminutovce třikrát inkasovali a po 20 minutách došlo na střídání brankářů. Přestávka však Kobře vehnala čerstvou krev do žil a vyrovanala. Následovala přetahovaná, která vyvrcholila ve třetí třetině, kdy tříbodové vítězství svému celku zajistili Lukáš Michalů a Jan Šubrt.
20.10.Nemůžeme dostávat takové góly, hodnotil prohru s Piráty BříškaKOB - CHO 1:4, 0.kolo | Marek BalounByl jediným, kdo ve středu chomutovského Altrichtera překonal, to na výhru ale pochopitelně nestačilo. Kamil Bříška tak po zápase šťastný nebyl. Jak zápas hodnotil a jaké má pocity ze zisku rekordu?
21.10.Béčko smetlo Sedlčany výsledkem 9:3KOB - SED 9:3, 7.kolo | Martina NováKobří B-tým na domácím ledě vyzval Tatran Sedlčany a hned od první třetiny bylo jednoznačně vidět, kdo má v rukou otěže. Od 11. minuty nasázeli do první sirény Braničtí soupeři čtyři branky a vybudovali si pohodlný náskok. Ten ještě rozšířili ve druém dějství, na jehož konci vedli poměrem 8:1. Přestože ve třetí části Sedlčany dvakrát překonali gólmana Moučka, na více jim síly nestačily. Po dvou gólech si v utkání zapsali Richard Mucha, Jan Šubrt i Petr Zemánek, největší počet asistencí, a to tři, nasbíral David Sovík.
24.10.Souboj tabulkových sousedů. Uspěje Kobra s Chebem?KOB - CHE 6:2, 0.kolo | Vít TrubičkaTřetí zápas v řadě na domácím ledě. Braničtí tentokrát vyzvou chebský Stadion, ke kterému z dosavadních soupeřů této série mají tabulkově nejblíže. Západočeský celek je jen o jednu příčku výše, má o jeden bod více, ale také odehraný jeden zápas navíc. Zvládne Kobra svého soka přelstít a připsat si vítězství?
25.10.Vítězství! Kobra přejela Cheb a míří na dvanácté místoKOB - CHE 6:2, 0.kolo | Vojtěch MartinekNic netrvá věčně, ani série porážek. Kobra ve středu večer poprvé po sedmi kolech okusila sladkou chuť vítězství, když na svém ledě porazila chebský Stadion 6:2 a připsala si na své konto všechny body. Hned dvakrát se utkání prosadil Filip Vlček, zatímco po jedné brance zaznamenali Tomáš Urban, Vladislav Houška, Tomáš Šťastný a Stanislav Tichý.