archiv článkůarchiv aktualit

V listopadu 2023 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
29.11.Branickým se utkání s Táborem nevyvedlo a odváží si do Prahy debaklTAB - KOB 6:1, 0.kolo | Tadeáš PodolkaBraničtí v rámci 19. kola 2. ligy zajížděli na led tradičně silného Tábora, jenž v utkání potvrdil roli favorita a Pražany porazil vysoko 6:1. Kobra nedokázala využít nabídnutých přesilových her a Jihočeši byli daleko úspěšnější v zakončení, a tak si svěřenci Miloslava Šeby na body ještě musejí počkat.
28.11.Kobru čeká velká zkouška, vyjede na led silného TáboraTAB - KOB 6:1, 0.kolo | Martina NováV rámci 19. kola 2. ligy skupiny Západ se branická Kobra představí na ledě aktuálně třetího Tábora. První vzájemné klání nabídlo napínavou bitvu, která však v hlavním městě skončila vítězstvím pro Jihočechy. Povede se Pražanům oplatit říjnovou porážku? Utkání startuje ve středu 29.11. v 18 hodin.
28.11.Béčko porazilo Smíchov 4:2 a upevnilo si druhé místo v tabulceZBR - KOB 2:4, 12.kolo | Martina NováV rámci 12. kola Krajské soutěže mužů Středočeského kraje vyzval Smíchov 1913 pražskou Kobru. Braničtí po celý zápas určovali tempo hry a odskakovali o gól na světelné tabuli. Domácím se nadvakrát povedlo manko smazat, s dalšími trefami hostů už si rady nevěděli. Ve třetí třetině rozhodující trefu přidal Adam Frič a v 60. minutě pečetil tříbodovou výhru Matyáš Hrubý. Kobří béčko tak momentálně obsazuje druhou příčku se ztrátou 8 bodů na první béčko Příbrami a na třetí Sedlčany má náskok 6 bodů.
25.11.Kobra veze z Vrchlabí tři body, rozhodl NovákVRC - KOB 2:3, 0.kolo | Martina NováNapínavou podívanou nabídl sobotní duel Kobry ve Vrchlabí. Pražané dvakrát vedli o jednu branku, domácí však vždy dokázali srovnat. V samotném závěru ale ztratili nervy a vlivem několika vyloučení po sobě dostali Braničtí nabídku dvojnásobné přesilovky, kterou nepohrdli. Výhru 3:2 vystřelil v 60. minutě Dominik Novák.
24.11.Domácí série je u konce. Kobra tentokrát míří do VrchlabíVRC - KOB 2:3, 0.kolo | Vít TrubičkaBraničtí se po delší době vydají na kluziště soupeře. Vyjedou do podhůří Krkonoš, kde sehrají klání s domácím Stadionem Vrchlabí. Právě to je tabulkovým sousedem Kobry, avšak na svém kontě má o šest bodů více. Podaří se Kobře napravit domácí nezdar s Pískem a vrátit se na vítěznou vlnu?
22.11.Série výher je přerušena, Kobra podlehla píseckým KrálůmKOB - PIS 3:6, 0.kolo | Vít TrubičkaVítězná série Branických je u konce. O její přerušení se na branickém ledě postaral jihočeský Písek, proti kterému musela Kobra takřka vytrvale dorovnávat skóre. Dotáhnout se jí ho už ale nepodařilo a po delší době tak odchází bez bodového zisku.
21.11.Smolná třetí třetina béčka odvála všechny bodyRAK - KOB, 11.kolo | Martina NováUtkání na ledě Rakovníka i přes slibnou druhou třetinu nakonec kobřímu béčku žádné body nepřineslo. Braničtí zprvu museli dvakrát dotahovat jednobrankové manko, po první přestávce ale vlétli na led s čerstvými silami a otočili vývoj duelu. Po 40 minutách úspěšně vedli 4:2 a hru měli dobře rozehranou. Jenže ve třetí části měli podobný úspěch domácí, kteří v 60. minutě vsítili rozhodující branku. Kobra tak padla 4:5.
21.11.Jedenáctidenní pauza u konce, Kobra vyzve doma PísekKOB - PIS 3:6, 0.kolo | Vít TrubičkaDlouhé čekání způsobené i odložením domácího klání s Benátkami nad Jizerou je pryč. Braničtí vyjedou k dalšímu duelu, a to tentokrát proti jihočeskému Písku, který se nachází ve spodnějších patrech tabulky. Podaří se Kobře navázat na předchozí zápasy a protáhne svou vítěznou sérii?
17.11.V sobotu se hrát nebude, duel s Benátkami se odkládáVojtěch MartinekSobotní večer měl v Braníku původně patřit utkání 16. kola 2. ligy mezi Kobrou a Benátkami, nakonec se ovšem hrát nebude. Duel byl odložen na žádost hostů, a to z důvodu virózy v jejich kabině. Náhradní termín byl stanoven na pondělí, 4. prosince.
13.11.Béčko se přiblížilo čelu tabulky, ztrácí tři bodyHVK - KOB 3:7, 10.kolo | Martina NováV nedělním klání se kobří béčko představilo na ledě Hvězdy Kladno, která měla dosud nelichotivou bilanci 7 porážek ze 7 zápasů. Body byly v podstatě povinností, kterou Braničtí splnili. Po polovině zápasu vedli Pražané 4:0 a odhodlali se pustit do branky čerstvou sílu, Moučka vystřídal Remeš. To se málem nemuselo béčku vyplatit, jelikož do konce prostřední části domácí snížili na rozdíl jednoho gólu. Kobra se ale o přestávce vzpamatovala a ve třetí třetině rozhodla o svém jednoznačném vítězství 7:3. Díky tomu obsazuje po víkendu 3. místo ve své tabulce s pouhou ztrátou tří bodů na první Nymburk.
11.11.Pátá výhra v řadě! Kobra v přestřelce smetla ústecký SlovanKOB - UNL 6:4, 0.kolo | Vít TrubičkaTahle výhra je pro Branické velmi cenná! Kobra sice byla zprvu tím, kdo musel otáčet jednobrankovou ztrátu. Avšak povedlo se jí to velice rychle a následně dokráčela ke konečnému vítězství 6:4. Navíc se hattrickem blýskl Dominik Novák. Braničtí si tak připisují už páté vítězství v řadě za sebou!
11.11.Z hattricku mám radost, kotouč jsem si schoval, říká Dominik NovákKOB - UNL 6:4, 0.kolo | Vít TrubičkaKobra má za sebou další úspěšně zvládnuté utkání. Momentálně to odneslo severočeské Ústí nad Labem, nad kterým si Braničtí připsali už pátou výhru v řadě. Ústřední postavou šestigólové nadílky Kobry byl Dominik Novák, který se sám podílel na třech brankách. „Po zápasu s Řisuty jsme si řekli, že se nesmíme přizpůsobovat hře soupeře. Jen naše hra nám přináší body a jsme na ní zvyklí,“ pojmenoval to hlavní, díky čemuž to s Ústím vyšlo.
9.11.Polovina základní části míří do finiše. Kobra jí ukončí duelem s ÚstímKOB - UNL 6:4, 0.kolo | Vít TrubičkaDalší duel tabulkových sousedů! Braničtí tentokrát vyzvou na svém ledě Slovan Ústí nad Labem, se kterým mají shodně po patnácti bodech. S tímto soupeřem navíc zakončí první polovinu základní části letošní sezony. Podaří se Kobře navázat na předchozí výsledky a natáhnout vítěznou šňůru?
9.11.Houška: Za 2 body jsme rádi, ale utkání jsme nezvládliKOB - RIS 4:3, 0.kolo | Vojtěch MartinekStředeční večer Kobra vyzvala na domácím ledě Řisuty, se kterými do 25. minuty vedla 3:0, jenže následně hosté zaveleli k obratu. Ten nakonec nedokonali a Braničtí z prodloužení vybojovali druhý body. Dvěma góly k výhře 4:3 přispěl i Vladislav Houška, který měl velmi trpko v ústech po konci utkání.
9.11.Junioři vedou skupinu, dosud prohráli jen jednouMartina NováSvěřenci trenéra Milana Vrzala si vedou v probíhajícím ročníku Regionální ligy juniorů na výbornou. Momentálně mají za sebou 9 utkání, v nichž padli jen jedinkrát a vedou svoji skupinu s počtem 24 bodů. Souboj o první místo je čeká v rámci derby v neděli 12.11. od 12:10 v Braníku, kde vyzvou Hvězdu. Přijďte si tak zpestřit nedělní poledne a podpořte naše juniory.
9.11.Žákovské kategorie v plném proudu. Jak se týmům daří?Martina Nová, Vít TrubičkaNaplno běží i soutěže mládežnických týmů Kobry. Devátá třída nastupuje v Lize 9. tříd, mladší celky pak v příslušných ligách starších a mladších žáků. Jak se jednotlivým kategoriím daří se dočtete v následujícím článku.
8.11.Ondra Pavel má za sebou první start v NHL!Martina NováOdchovanec Kobry Praha Ondřej Pavel zaznamenal svůj první start v největší hokejové soutěži světa. V noci 8. 11. našeho času v NHL naskočil ve čtvrté formaci v dresu Colorada Avalanche proti New Jersey Devils. Více o splnění jeho snu se také můžete dočíst na Sport.cz.
8.11.Dorostenec Jakub Šimon: Jsem tu spokojený, máme skvělý týmMartina NováAktuální jedničkou dorosteneckého týmu v brankovišti je mladý talentovaný gólman Jakub Šimon, který před sezónou přišel z Berouna. Naskočil do 9 z dosavadních 13 utkání a jeho mužstvo aktuálně obsazuje 5. místo ve skupině Západ s pouhou ztrátou tří bodů na 2. místo. Jak se do Braníku dostal a chtěl být vždy brankářem? To se dočtete v následujících řádcích.
8.11.Kobra v těsném zápase přetlačila Řisuty po prodlouženíKOB - RIS 4:3, 0.kolo | Tadeáš Podolka Čtyři utkán, čtyři výhry. Taková je aktuální forma hokejistů pražské Kobry, kteří uspěli proti Řisutům, jež přehráli výsledkem 4:3 po prodloužení. Svěřenci Miloslava Šeby tak skvěle vstoupili do série čtyř zápasů na domácím ledě.
6.11.Drama béčko neustálo, body berou NeratoviceKOB - NER 3:4, 9.kolo | Martina NováJiž potřetí v řadě se kobří béčko představilo na domácím kluzišti. Tentokrát vyzvalo Neratovice, se kterými se přetahovalo o skóre. Hned po minutě a půl hry šli do vedení hosté, domácí však do konce třetiny stav otočili. V prostřední dvacetiminutovce dokonce povedeným vstupem Pražané odskočili na rozdíl dvou branek, jenže ze strany soupeře nebylo hotovo. Po 40 minutách bylo srovnáno a v závěrečné části to byly Neratovice, které dokázaly rozhodnout. Kobra si tak za porážku 3:4 žádné body nepřipisuje.