archiv článkůarchiv aktualit

V listopadu 2023 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
1.11.Třetí výhra v řadě! Kobra z Mostu veze všechny bodyMSL - KOB 3:5, 0.kolo | Vojtěch Martinek

Svěřenci Miloslava Šeby ve středu večer oslavili třetí vítězství v řadě. Los 12. kola druhé ligy je zavedl na sever Čech, konkrétně do Mostu, kde v tuhé bitvě s tamními Lvy nakonec uspěli 5:3 díky trefám Urbana, Nováka, Šťastného, Bříšky a Vlčka. Další duel Kobru čeká v sobotu, kdy se znovu představí na ledě soupeře, avšak tentokrát blíže k hlavnímu městu: v Kralupech nad Vltavou.

1.11.Souboj béček vyhrála Kobra, doma porazila PříbramKOB - PRI 2:1, 8.kolo | Martina NováPoprvé v sezóně se kobří B-tým utkal proti béčku Příbrami. Na gól se sice čekalo až do 28. minuty, nicméně Pražanům se čekání vyplatilo. Byli to právě oni, kteří trefou Ondřeje Zmeškala v přesilovce otevřeli skóre. I když hosté rychle vyrovnali, Kobře již ve 32. minutě vrátil hubený náskok Petr Zemánek.Tento stav vydřel až do konečné sirény a domácí zvítězili 2:1 za tři body.
3.11.Duel tabulkových sousedů. Kobra míří do nedalekých KralupVít TrubičkaPo výhře v Mostě čeká na Branické další venkovní utkání. Za ním se vydají k nováčkovi soutěže ze středočeských Kralup nad Vltavou, kam zamířilo před sezonou i několik hráčů z Kobry. Oba týmy se nachází tabulkově vedle sebe, Kralupští jsou o jednu příčku výše. Kobra se ale drží na vítězné vlně. Podaří se jí na ní udržet?
3.11.Utkání v Kralupech z důvodu nemoci odloženoKNV - KOB 3:2, 0.kolo | Martina NováV sobotu 4.11. se mělo odehrát 13. kolo skupiny Západ 2. ligy mezi Kralupy nad Vltavou a Kobrou Praha. Z důvodu nemoci v pražské kabině bylo rozhodnuto po dohodě obou celků, že bude zápas odložen na 12.12.2023.
6.11.Drama béčko neustálo, body berou NeratoviceKOB - NER 3:4, 9.kolo | Martina NováJiž potřetí v řadě se kobří béčko představilo na domácím kluzišti. Tentokrát vyzvalo Neratovice, se kterými se přetahovalo o skóre. Hned po minutě a půl hry šli do vedení hosté, domácí však do konce třetiny stav otočili. V prostřední dvacetiminutovce dokonce povedeným vstupem Pražané odskočili na rozdíl dvou branek, jenže ze strany soupeře nebylo hotovo. Po 40 minutách bylo srovnáno a v závěrečné části to byly Neratovice, které dokázaly rozhodnout. Kobra si tak za porážku 3:4 žádné body nepřipisuje.
6.11.Začíná domácí čtyřboj. Na Braník přijedou ŘisutyKOB - RIS 4:3, 0.kolo | Vít TrubičkaTýdenní pauza způsobená odložením zápasu v Kralupech je konce. Kobra se navíc znovu představí na domácím ledě, kde změří své síly se středočeskými Řisuty. Tímto duelem také odstartuje čtyřzápasovou domácí sérii. Podaří se Branickým navázat na předešlé duely a uzmout čtvrtou výhru v řadě?
8.11.Ondra Pavel má za sebou první start v NHL!Martina NováOdchovanec Kobry Praha Ondřej Pavel zaznamenal svůj první start v největší hokejové soutěži světa. V noci 8. 11. našeho času v NHL naskočil ve čtvrté formaci v dresu Colorada Avalanche proti New Jersey Devils. Více o splnění jeho snu se také můžete dočíst na Sport.cz.
8.11.Dorostenec Jakub Šimon: Jsem tu spokojený, máme skvělý týmMartina NováAktuální jedničkou dorosteneckého týmu v brankovišti je mladý talentovaný gólman Jakub Šimon, který před sezónou přišel z Berouna. Naskočil do 9 z dosavadních 13 utkání a jeho mužstvo aktuálně obsazuje 5. místo ve skupině Západ s pouhou ztrátou tří bodů na 2. místo. Jak se do Braníku dostal a chtěl být vždy brankářem? To se dočtete v následujících řádcích.
8.11.Kobra v těsném zápase přetlačila Řisuty po prodlouženíKOB - RIS 4:3, 0.kolo | Tadeáš Podolka Čtyři utkán, čtyři výhry. Taková je aktuální forma hokejistů pražské Kobry, kteří uspěli proti Řisutům, jež přehráli výsledkem 4:3 po prodloužení. Svěřenci Miloslava Šeby tak skvěle vstoupili do série čtyř zápasů na domácím ledě.
9.11.Polovina základní části míří do finiše. Kobra jí ukončí duelem s ÚstímKOB - UNL 6:4, 0.kolo | Vít TrubičkaDalší duel tabulkových sousedů! Braničtí tentokrát vyzvou na svém ledě Slovan Ústí nad Labem, se kterým mají shodně po patnácti bodech. S tímto soupeřem navíc zakončí první polovinu základní části letošní sezony. Podaří se Kobře navázat na předchozí výsledky a natáhnout vítěznou šňůru?
9.11.Houška: Za 2 body jsme rádi, ale utkání jsme nezvládliKOB - RIS 4:3, 0.kolo | Vojtěch MartinekStředeční večer Kobra vyzvala na domácím ledě Řisuty, se kterými do 25. minuty vedla 3:0, jenže následně hosté zaveleli k obratu. Ten nakonec nedokonali a Braničtí z prodloužení vybojovali druhý body. Dvěma góly k výhře 4:3 přispěl i Vladislav Houška, který měl velmi trpko v ústech po konci utkání.
9.11.Junioři vedou skupinu, dosud prohráli jen jednouMartina NováSvěřenci trenéra Milana Vrzala si vedou v probíhajícím ročníku Regionální ligy juniorů na výbornou. Momentálně mají za sebou 9 utkání, v nichž padli jen jedinkrát a vedou svoji skupinu s počtem 24 bodů. Souboj o první místo je čeká v rámci derby v neděli 12.11. od 12:10 v Braníku, kde vyzvou Hvězdu. Přijďte si tak zpestřit nedělní poledne a podpořte naše juniory.
9.11.Žákovské kategorie v plném proudu. Jak se týmům daří?Martina Nová, Vít TrubičkaNaplno běží i soutěže mládežnických týmů Kobry. Devátá třída nastupuje v Lize 9. tříd, mladší celky pak v příslušných ligách starších a mladších žáků. Jak se jednotlivým kategoriím daří se dočtete v následujícím článku.
11.11.Pátá výhra v řadě! Kobra v přestřelce smetla ústecký SlovanKOB - UNL 6:4, 0.kolo | Vít TrubičkaTahle výhra je pro Branické velmi cenná! Kobra sice byla zprvu tím, kdo musel otáčet jednobrankovou ztrátu. Avšak povedlo se jí to velice rychle a následně dokráčela ke konečnému vítězství 6:4. Navíc se hattrickem blýskl Dominik Novák. Braničtí si tak připisují už páté vítězství v řadě za sebou!
11.11.Z hattricku mám radost, kotouč jsem si schoval, říká Dominik NovákKOB - UNL 6:4, 0.kolo | Vít TrubičkaKobra má za sebou další úspěšně zvládnuté utkání. Momentálně to odneslo severočeské Ústí nad Labem, nad kterým si Braničtí připsali už pátou výhru v řadě. Ústřední postavou šestigólové nadílky Kobry byl Dominik Novák, který se sám podílel na třech brankách. „Po zápasu s Řisuty jsme si řekli, že se nesmíme přizpůsobovat hře soupeře. Jen naše hra nám přináší body a jsme na ní zvyklí,“ pojmenoval to hlavní, díky čemuž to s Ústím vyšlo.
13.11.Béčko se přiblížilo čelu tabulky, ztrácí tři bodyHVK - KOB 3:7, 10.kolo | Martina NováV nedělním klání se kobří béčko představilo na ledě Hvězdy Kladno, která měla dosud nelichotivou bilanci 7 porážek ze 7 zápasů. Body byly v podstatě povinností, kterou Braničtí splnili. Po polovině zápasu vedli Pražané 4:0 a odhodlali se pustit do branky čerstvou sílu, Moučka vystřídal Remeš. To se málem nemuselo béčku vyplatit, jelikož do konce prostřední části domácí snížili na rozdíl jednoho gólu. Kobra se ale o přestávce vzpamatovala a ve třetí třetině rozhodla o svém jednoznačném vítězství 7:3. Díky tomu obsazuje po víkendu 3. místo ve své tabulce s pouhou ztrátou tří bodů na první Nymburk.
17.11.V sobotu se hrát nebude, duel s Benátkami se odkládáVojtěch MartinekSobotní večer měl v Braníku původně patřit utkání 16. kola 2. ligy mezi Kobrou a Benátkami, nakonec se ovšem hrát nebude. Duel byl odložen na žádost hostů, a to z důvodu virózy v jejich kabině. Náhradní termín byl stanoven na pondělí, 4. prosince.
21.11.Smolná třetí třetina béčka odvála všechny bodyRAK - KOB, 11.kolo | Martina NováUtkání na ledě Rakovníka i přes slibnou druhou třetinu nakonec kobřímu béčku žádné body nepřineslo. Braničtí zprvu museli dvakrát dotahovat jednobrankové manko, po první přestávce ale vlétli na led s čerstvými silami a otočili vývoj duelu. Po 40 minutách úspěšně vedli 4:2 a hru měli dobře rozehranou. Jenže ve třetí části měli podobný úspěch domácí, kteří v 60. minutě vsítili rozhodující branku. Kobra tak padla 4:5.
21.11.Jedenáctidenní pauza u konce, Kobra vyzve doma PísekKOB - PIS 3:6, 0.kolo | Vít TrubičkaDlouhé čekání způsobené i odložením domácího klání s Benátkami nad Jizerou je pryč. Braničtí vyjedou k dalšímu duelu, a to tentokrát proti jihočeskému Písku, který se nachází ve spodnějších patrech tabulky. Podaří se Kobře navázat na předchozí zápasy a protáhne svou vítěznou sérii?
22.11.Série výher je přerušena, Kobra podlehla píseckým KrálůmKOB - PIS 3:6, 0.kolo | Vít TrubičkaVítězná série Branických je u konce. O její přerušení se na branickém ledě postaral jihočeský Písek, proti kterému musela Kobra takřka vytrvale dorovnávat skóre. Dotáhnout se jí ho už ale nepodařilo a po delší době tak odchází bez bodového zisku.