Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V srpnu 2023 vyšly tyto články:

30.8.Boj do poslední chvíle. Kobra padla až v prodlouženíBNJ - KOB 3:2, 0.kolo | Vít TrubičkaBraničtí mají za sebou další přípravné utkání na venkovní půdě. Do zápasu vstoupili velmi dobře. Díky dvěma gólům Tomáše Šťastného drželi slibný náskok. Ten ovšem nakonec zvládly domácí Benátky otočit, navíc navrch přidaly rozhodující trefu na prahu 62. minuty. Kobra si tak druhé vítězství v řadě nepřipsala.
29.8.Po výhře v Letňanech vyrazí Kobra do BenátekBNJ - KOB 3:2, 0.kolo | Martina NováPo pětidenní odmlce je tu další přípravný zápas. Svěřencům Miloslava Šeby se podařilo v pátek přestřílet silné Letňany, nyní je čekají Benátky nad Jizerou. Jak si proti bývalému týmu povede Kamil Bříška a navážou Braničtí na předešlé vítězství? To se dozvíme ve středu 30. 8., utkání startuje u Jizery v 18 hodin.
25.8.První výhra v přípravě! Kobra smetla v přestřelce LetňanyLET - KOB 4:5, 0.kolo | Vít TrubičkaPoprvé v přípravě úspěšně! Braničtí vezou z Letňan první vítězství v letní přípravě. Hned dvakrát se jim povedlo dorovnat nepříznivý stav, následně ho i otočit a vrátit tak Letcům na jejich půdě úvodní vzájemnou porážku z Braníku.
24.8.Kobra se v přípravě probouzí a čeká jí odveta v LetňanechLET - KOB 4:5, 0.kolo | Martina NováV dosavadních přípravných kláních sice Kobra neokusila chuť vítězství, poslední utkání v Příbrami však již nabídlo zajímavější herní projev. Na úterní duel se svěřenci Miloslava Šeby pokusí navázat v pátek 25. 8. v Letňanech, odveta proti Letcům startuje v 17:00.
22.8.Dvanáctigólová přestřelka! Kobra ale na výhru nedosáhlaPRI - KOB 7:5, 0.kolo | Vít TrubičkaZápas plný častého přenášení vedení z jedné strany na druhou. Tak by se dal charakterizovat další přípravný zápas Kobry, tentokrát na ledě středočeské Příbrami. Braničtí v tomto klání hned třikrát vedli, nakonec to jsou ale oni, kteří tahali za kratší konec provazu a Baník tak uzmul i druhou vzájemnou výhru v předsezónní přípravě.
21.8.Odveta s Příbramí je tu, Kobra poprvé hraje venkuPRI - KOB 7:5, 0.kolo | Martina NováBraničtí mají za sebou dvě domácí přípravná utkání, v úterý 22. 8. je čeká třetí, tentokrát na venkovním kluzišti. Již podruhé vyzvou hokejisty z Příbrami, kteří od posledního vzájemného střetnutí měli týdenní pauzu. Utkání startuje v 18 hodin.
18.8.Kobra na Letce nestačilaKOB - LET 1:4, 0.kolo | Martina NováPřed víkendem čekalo branické hráče klání s letňanskými Letci. Sok z Prahy od první třetiny udával tempo. V úvodu druhé části se ještě Braničtí pokusili zdramatizovat utkání, když se prosadil Dominik Šteiner, nakonec však domácí padli jasným výsledkem 1:4.
18.8.Chceme utvořit konkurenceschopnou sestavu, je třeba se pořádně sehrát, říká Dominik ŠteinerKOB - LET 1:4, 0.kolo | Vít TrubičkaJednou z dlouholetých opor Kobry je Dominik Šteiner, který se pro letošní sezónu stal úvodním střelcem Branických v přípravných soubojích, když v druhé třetině souboje s Letňany snížil na 1:2. I tak ale nakonec Kobra podlehla soupeři 1:4. „Snažili jsme se napravit dodržování systému, povedlo se nám to ale jen v první a ve třetí třetině,“ popsal vývoj týmové hry během zápasu proti Letcům.
17.8.Do Braníku přiletí Letci z LetňanKOB - LET 1:4, 0.kolo | Martina NováKobru čeká v pořadí druhé přípravné utkání na nadcházející sezónu. Do cesty se jí postaví pražský sok z Letňan, pro kterého to bude v přípravě premiérový duel. V pátek 18. 8. v Braníku startujeme již v 17:00, vstupné je zdarma.
16.8.Šťastný: Musíme přidat na pohybu a být důraznějšíKOB - PRI 0:7, 0.kolo | Martina Nová

Úvodní přípravný zápas na sezónu 2023/24 se branické Kobře nevydařil. Od Příbrami schytala sedm branek a žádnou nevsítila. Tým však během letní přestávky prošel velkou obměnou, a jak přiznal kapitán TOMÁŠ ŠŤASTNÝ, na herním projevu to bylo znát zejména v úvodní dvacetiminutovce, kdy mužstvo obdrželo tři góly.

15.8.Na úvod přípravy prohra. Kobra nestačila na PříbramKOB - PRI 0:7, 0.kolo | Vít TrubičkaVe svém prvním přípravném utkání přivítala Kobra na svém ledě nedalekou Příbram. A prověrka to byla víc než náročná, Kobra už od první chvíle musela čelit většímu náporu ze strany Středočechů a už v první třetině musela dotahovat skóre. To se jí bohužel nepodařilo, tudíž si tentokrát odvezl vítězství soupeř.
14.8.Příprava je tady! Doma hostíme PříbramKOB - PRI 0:7, 0.kolo | Martina NováHráči branické Kobry vyjedou ke svému prvnímu zápasu v přípravě na nadcházející sezónu v úterý 15. 8. v 18 hodin. Hostit budou Příbram, která se již rozehrála v uplynulém týdnu proti píseckým Králům a nadělila jim sedmičku. Přijďte se do Braníku v parných dnech ochladit a zkrátit si čekání na start nového ročníku.
2.8.Áčko vyjelo poprvé na led, kapitán bude Šťastný, jedničkou OndríkLibor KokoškaHráči A-týmu branické Kobry se v úterý sešli na prvním tréninku nadcházející sezóny. Při této příležitosti poskytl trenér a president klubu Miloslav Šeba obsáhlý rozhovor, ve kterém podrobně popsal změny v kádru, pokračující spolupráci se Slavií a ambice ve 2. lize.